Jump to content
GIGN Forum

18. Februārī Tev Ir Jāiet.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

iepriekš, kad bija atvērti video komentāri, tā vien šķita, ka nevienam nav ne jausmas par ko tur runa, galvenais tikai pateikt cik ļoti ienīst vienotru tautu un kurināt naidu. Tas viss ir tik liels bulšits,un nav brīnums,ka pat vairums krievu balsos pret.

edit: starpcitu, tas ko es gribēju pateikt, ir Ray'am zem video editots :)

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Like someone cares?

lai iet balsot tie, kas uzskata ka kaut kas mainīsies... Es neiešu ne par, ne pret... Un ne tādēļ ka man ir vienalga. Vienkārši es redzu ka cilvēki cīnās par kaut ko mistisku (LATVIJA!!!!!!) nevis pievērš uzmanību reālām lietām kuras IR jāmaina... Tas ka mūsu politiķi ir sūdos līdz ausīm tautai tagad pie dirsas, ka benzīns jau latu teju vai maksā arī pohuj, valsts grābj nodokļus bet ir pa maz joprojām. BET NEDOD DIEVS TE VALODU KAUT KAUT KĀDU DALA - VISIS SKRIEN NO MĀJĀM BALSOT!!!! Mēs takš patioti (attiecas uz abām konflikta pusēm). Ja esat patrioti, tad darat kaut ko savaz ZEMES labad nevis savas valsts...

  • Like 3
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Like someone cares?

lai iet balsot tie, kas uzskata ka kaut kas mainīsies... Es neiešu ne par, ne pret... Un ne tādēļ ka man ir vienalga. Vienkārši es redzu ka cilvēki cīnās par kaut ko mistisku (LATVIJA!!!!!!) nevis pievērš uzmanību reālām lietām kuras IR jāmaina... Tas ka mūsu politiķi ir sūdos līdz ausīm tautai tagad pie dirsas, ka benzīns jau latu teju vai maksā arī pohuj, valsts grābj nodokļus bet ir pa maz joprojām. BET NEDOD DIEVS TE VALODU KAUT KAUT KĀDU DALA - VISIS SKRIEN NO MĀJĀM BALSOT!!!! Mēs takš patioti (attiecas uz abām konflikta pusēm). Ja esat patrioti, tad darat kaut ko savaz ZEMES labad nevis savas valsts...

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.

Lūdzu izprintējiet un ierāmējiet šos viedos vārdus, ko b0r1ng mums ir teicis.

Tu esi sērga, kas šo valsti arvien velk uz leju. Skaļie dirsēji, ka viss ir slikti, ka viss ir dārgi, ka visur smird, bet, kad jāiet balsot, lai tā nebūtu, kad kaut kas pašam ir jāizdara, tad tik kaut ko runā apkārt sēžot mājās kā sēne.

Tu vai nu esi bijis dzēris, kad rakstīji šo, vai arī esi totāls, es atvainojos, dolbajobs. Katrs teikums ir pretstatā ar iepriekšējo un sekojošo. Tu sūdzies, ka tautai pie dirsas, bet tajā pašā laikā saki, ka neiesi balsot.

Tu saki, ka esam patriotu, bet tev ir uzdirst kāda ir valsts oficiālā valoda? Tu debīls esi? Vai vienkārši bipolārs?

p.s. - Kāds sakars patriotismam ar zemi, nevis valsti?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sakars? Nu ja tu nesajēdz starpību starb tavu dzimteni un sabiedrības uzspiestām robežām, tad man ir liels prieks par tevi. kas ir valsts? nu tā kopumā... Valsts ir kaut kāda politiska vara, kas iegrožo savus pavalstniekus...

Un es nebrēcu skaļi, es daru to, ko es varu lietas labā. Es nebalsoju DOTAJĀ gadījumā jo tas mani neinteresē. Es negāju dot parakstu kad cilvēki parakstījās par krievu valodu viena elementāra iemesla dēļ, Es kaut arī esmu krievs pēc tautības, bet atvainojiet mani, ir jāsaprot robežas starp tiesībām un naida kūdīšanu...

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es pat īsti nezinu, pret vai par. Abas valodas zinu. Runāju Latviski, bet lasu un klausos tikai krievu materiālu pārsvarā.

Un sava veida RU liels pluss, ka izglītojošo materiālu ko nevar atrast LV bibliotēkā, noteikti būs RU valodā.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Šeit nav runa par to vai kaut kas mainīsies (Tā pat visiem zināms ka referendumā nav reāli savākt vajadzīgo balsu skaitu). Šeit ir runa par to ka jāparāda beidzot mūsu nostāja tiem, kas ir pret Latviju.

Var redzēt ka tev īpaši nav sajēgas par politiskajiem procesiem valstī, kāds vēl dirsā līdz ausīm?

Tu vispār zini, kas nosaka benzīna cenas? Izskatās ka nē.

Un būt par savas valsts patriotu ir tikai apsveicama lieta.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

...

Kārtējs mēģinājums argumentēti strīdēties ar latviešiem laikam neizdosies...

Es iespējams ne pārāk daudz zinu par latvijas politiku, jo mani visādi bērziņ-osiņ-jānīši ne pārāk interesē savas... teiksim "varenības" dēl.. Bet ja runa iet par politiskiem modeliem, interešo lobēšanu, naudas atmazgāšanu valsts mērogos... Par to es nu jau noteikti zinu daudz vairāk par tevi, tais skaitā par benzīnu arī...

Link to comment
Share on other sites

Kārtējs mēģinājums argumentēti strīdēties ar latviešiem laikam neizdosies...

Es iespējams ne pārāk daudz zinu par latvijas politiku, jo mani visādi bērziņ-osiņ-jānīši ne pārāk interesē savas... teiksim "varenības" dēl.. Bet ja runa iet par politiskiem modeliem, interešo lobēšanu, naudas atmazgāšanu valsts mērogos... Par to es nu jau noteikti zinu daudz vairāk par tevi, tais skaitā par benzīnu arī...

Es kaut kā tos argumentus vēl neesmu izlasījis. Vari lūdzu man parādīt, kur tieši tu kaut ko argumentētu esi iepostējis? Sāksim ar šo threadu, bet ja tev neizdodas, vari izmantot visu forumu. :lol:

Es kaut arī esmu krievs pēc tautības, bet atvainojiet mani, ir jāsaprot robežas starp tiesībām un naida kūdīšanu...

TIesībām? Kādas ir Latvijā dzīvojošo "krievu" tiesības uz krievu valodu kā otru valodu Latvijā? Lūdzu paskaidro man. Argumentēti.

Naida kurināšanu? Latvijas iedzīvotāji lūdzās pēc šī likumprojekta? Es kaut kā neesmu redzējis nevienu no labā flanga deputātiem ieminamies par šāda sviesta pat apspriešanu. Ja gribi piesiet naida kurināšanu - uz priekšu uz sarkano laukumu.

Un visbeidzot, tu saki, ka nebalso, jo tev interesē. Tātad tu balsotu, ja tevi tas interesētu. Bet tajā pašā laikā tu nodirs tos, kuri iet balsot? Kaut kas neiet kopā, ne? Vēlreiz tu pierādi, ka esi vai nu dzēris vai bipolārs. :)

edit: .. nebalso, jo tev neinteresē**

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Argumentēti? lmfao

Nu redz, tu dzīvo valstī par kuras stāvokli un politiskajiem procesiem nezini un negribi zināt. Tad par ko mēs te ar tevi ARGUMENTĒTI lmfao varam diskutēt?

Es varu tev tikai ieteikt, ja 1ls par l benzīna tev sagādā tādu brēku, brauc ar riteni ;) Pie reizes fizisko uzlabosi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tu esi sērga, kas šo valsti arvien velk uz leju. Skaļie dirsēji, ka viss ir slikti, ka viss ir dārgi, ka visur smird, bet, kad jāiet balsot, lai tā nebūtu, kad kaut kas pašam ir jāizdara, tad tik kaut ko runā apkārt sēžot mājās kā sēne.

Perfekti, +1

Es iespējams ne pārāk daudz zinu par latvijas politiku

Tev jau entās reizes ir izdevies pierādīt, ka tu zini neko par visu. Varbūt pietiks?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Visvairak jau bails par to ka vairums domaas, ko ta es, tapat visi sabalsos pret...Bet nu jo vairak shaadi domaas, jo lielakas ziepes var sanaakt...Balsot aizieshu un tur pat nav 2vu domu par ko balsot...Lai cik dziljaa d1rsaa mes jau esam , tomer iedomajos ja krievu valoda bus 2traa valsts valoda, gaidams jauns krievu piepludums musu valstii..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tāpat jau skaidrs,ka visi letiņi,kā tirliņi ies balsot un viss būs bumbās,tai skaitā arī es!

Tas viss ir tikai acu māns,bet Valsts iet uz leju...uz leju kamēr "talantīgie" reperi/hip hop masteri rāda savu meistarību ! Un, nesāk dirst,foruma Dievi,ka mans balsojums(kurā es piedalīšos) spēs glābt šo pārdoto zemi! Latvieši,kuriem katra otrā vārda galā ir "bļad" "v pizdu" "nahuj" utt!? Labāk paklausieties šo,sūdainie Latviešu kārkli!

Edited by joJO^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpat jau skaidrs,ka visi letiņi,kā tirliņi ies balsot un viss būs bumbās,tai skaitā arī es!

Tas viss ir tikai acu māns,bet Valsts iet uz leju...uz leju kamēr "talantīgie" reperi/hip hop masteri rāda savu meistarību ! Un, nesāk dirst,foruma Dievi,ka mans balsojums(kurā es piedalīšos) spēs glābt šo pārdoto zemi! Latvieši,kuriem katra otrā vārda galā ir "bļad" "v pizdu" "nahuj" utt!? Labāk paklausieties šo,sūdainie Latviešu kārkli!

Tātad, ja es pasaku vārdu bļad, es automātiski esmu sūdains Latviešu kārkls?

dirst vienkārši nevēlies iet?

Pārlasi velreiz savu postu un padomā pie savas valodas/leksikas.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, ja es pasaku vārdu bļad, es automātiski esmu sūdains Latviešu kārkls?

dirst vienkārši nevēlies iet?

Pārlasi velreiz savu postu un padomā pie savas valodas/leksikas.

Ko man darīt bļe, es esmu Kārkliņš pēc uzvārda :D

Šodien pēc normāla peregara padomāju, ka būtu forši vēlēšanu kabīnītes uztaisīt ar sensoru, kas reaģē uz "Par" un automātiski palaiž zarīngāzi :D Nu tas tā, mazliet debīlisma.

Par šito visu ir grūti normāli domāt, jo reāli uzskatu šādas vēlēšanas par augstāko debīlsima pakāpi un negribu nemaz saprast kādā rakā vēlēšanas noteik un ir atļautas. Tas ir pāri jebkādiem pamatprincipiem un man savu mūžu nepārliecinās, ka LV varētu būt 2. valoda - krievu valoda. Tiniet lakatus un uz austrumiem, ja jau tik ļoti gribas savu dzimtenes valodu... Nekaunības kalngals ko tādu pieprasīt uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Visvairak jau bails par to ka vairums domaas, ko ta es, tapat visi sabalsos pret...Bet nu jo vairak shaadi domaas, jo lielakas ziepes var sanaakt...Balsot aizieshu un tur pat nav 2vu domu par ko balsot...Lai cik dziljaa d1rsaa mes jau esam , tomer iedomajos ja krievu valoda bus 2traa valsts valoda, gaidams jauns krievu piepludums musu valstii..

vēl trakak būs ja apjuks, bet man satiktie arī gados vecāki visi dodas uz iecirkņiem, vēl weekendā iedzerot pasmējāmies par šitiem žīdiem ar kuriem nevar tikt mūsu valsts drošības instances galā.

Pie viena arī apspriedām par ko balso jaunatne, un, manuprāt, latviešu jaunieši tieši izvēlas nacionālo spēku.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Šeit nav runa par to vai kaut kas mainīsies (Tā pat visiem zināms ka referendumā nav reāli savākt vajadzīgo balsu skaitu).

Nevajag buut pashpaarliecinaatiem, kad balsoja par LV iestaashanos ES, tad arii visi kaa viens teica, ka buusim iekshaa 100%, aber beigu beigaas PAR nobalsoja tikai 66% (ja bij tieshi 66, neatminos, bet +/- bij)!

Lai nu kaa - PAR balsotaajus vagonaa iekshaa un uz Sibiiriju prom!

Edited by Teletuubijs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...