Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Css.gign.lv


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Esmu 17 gadus vecs.

Mēģinu godam pabeigt 12. klasi.

CS Pieredze 4 gadi, Css apmēram 3 gadi.

Domāju esmu salīdzinoši labs spēlētājs, tāpēc labi protu atpazīt čīterus. Ir Admina pieredze tāpēc protu objektīvi izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu, nebanoju visus pēc kārtas, bet apskatu katru situāciju un izvērtēju to klausoties skaņas, vērojot radaru un protams padomājot, ko es būtu šādā situācijā būru darījis.

Spēlēju parasti no 16.00 līdz 20.00 un bieži sanāk spēlēt ļoti vēlos vakaros 24.00 - 2.00. (Tad arī ir vissvairāk čīteru)

Stati : http://stats.gign.lv...fo&player=42053

(Gignā spēlēju jau 2 gadu un ar dažādiem nikiem, tāpēc stundu skaits kopā ir ievērojami lielāks)

Regniks : Nevermind

Admini, kas atbalstīs : Loyality, BullsEyE, Alfa, Varbūt vel kāds.

Flagi : Ban, Kick, Gag .

P.S.

Admini css serverim ir pietiekošā skaitā, bet tie, kas regulāri ir online vairāk kā stundu dienā ir maz.

Edited by Nevermind
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par piebildi pie rekomendējošiem adminiem "varbūt?" Ja lasiji tiesību piešķiršanas noteikumus, tad tur skaidri bija minēts, ka ar "varbūt", "gan jau" neies cauri.

Par tiesībām:

Palieku pie iepriekš minētā, admini serverim ir pietiekoši un nav vajadzības pēc jauna darba spēka.

p.s. kaut kā negribu ticēt, ka gign serverī spēlē 2. gadus, šajā jautājumā mazliet esi sadirsis!

Link to comment
Share on other sites

Jā, par 2 gadiem, tas ir stabili garām, noteikti..!

Man neesi prasījis atbalstu, līdz ar to tas neskaitās.

+ esmu gucci pusē par pietiekošajiem adminiem, jo pirms tam jau bija 2vi pieteikumi kuri netika akceptēti, līdz ar to es nezinu, vai šajā brīdī ir kaut kas ļoti mainījies. Lai vai cik to adminu, ne visi būs iekš online...tāpāt sēž visim ik pa laika uzmetot aci foruma čatam.

Turpini spēlēt :)

Edited by Loyality
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par piebildi pie rekomendējošiem adminiem "varbūt?" Ja lasiji tiesību piešķiršanas noteikumus, tad tur skaidri bija minēts, ka ar "varbūt", "gan jau" neies cauri.

Par tiesībām:

Palieku pie iepriekš minētā, admini serverim ir pietiekoši un nav vajadzības pēc jauna darba spēka.

p.s. kaut kcā negribu ticēt, ka gign serverī spēlē 2. gadus, šajā jautājumā mazliet esi sadirsis!

Jā, par 2 gadiem, tas ir stabili garām, noteikti..!

Man neesi prasījis atbalstu, līdz ar to tas neskaitās.

+ esmu gucci pusē par pietiekošajiem adminiem, jo pirms tam jau bija 2vi pieteikumi kuri netika akceptēti, līdz ar to es nezinu, vai šajā brīdī ir kaut kas ļoti mainījies.

Turpini spēlēt :)

2 gadi ir točna, ja ne 2 tad 1,5. Man ir bijuši dažādi niki.

Esmu daudziem prasijis atbalstu, un loy tu esi viens no tiem, kas vienkārši neatbildēja. Varbūt nebiji pie datora tajā momentā.

Kā jau teicu admini ir daudz, bet piemēram šonedēļ ir tikai 5 admini, kas nospēlējuši vairāk par 6 stundām. Piemēram šodien 2 brutāli aimeri gandrīz stundu spēlē un beigās tā arī netika nobanoti.

Skaitot adminus - liekas, ka to ir daudz, skaitot to online time - adminu pietrūkst.

Paprasat jebkuram speletajam, kas nav admins, viņš teiks, ka adminu pietrukst..

Domāju Gignam ir vajadzīgi vairāk ,labi spēlējoši un aktīvi, admini. (Ban team)

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Neiksistē tādi serveri, kur visu diennakti būtu kāds kārtībnieks uz vietas.

Pirms es eju spēlēt, paskatos gign mājas lapā, kas darās serverī, un bieži (praktiski katru reizi) ir kāds kārtībnieks iekšā. Ja arī ir kāds logs ( aptuveni divas stundas ) tad čīteri var uzelpot un pasmirdēt serverī, bet dēļ tām divām stundām nav vajadzīgs jauns admins.

Palieku pie sava, ka patreiz tiešām nav nepieciešamība pēc jauna papildinājuma. Nav nekas pret Tevi, bet situācija runā pati par sevi. Mans skatījums būtu savādāks, ja tiešām mēs būtu maz un nemitīgi mēs redzētu mājas lapas čatā "calladmin" - tāds izsaukums ir reti un no tām retajām reizēm adminu sauc, lai kādam uzliek muti vai, lai nomaina karti.

Kā lojālais teica, turpini spēlēt. Gaidi mirkli, kad tiešām būs vajadzīga Tava darbīgā, "pieredzējušā" roka!

Izklaides pilnas Jums šīs brīvdienas! :)

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Paprasat jebkuram speletajam, kas nav admins, viņš teiks, ka adminu pietrukst..

Administrātoru patiešām pietiek, ja runa iet par banošanu. Es uzskatu, ka vaidzētu pāris likuma kalpus, kuriem patiktu slayot, gagot un pazemot sliktos, slinkos un netīros spēlētājus, un sākt audzināt publiku, diemžēl, tevī es šādu personu nenaskatu.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr dodšu Rec,

Kā spelētājs, esi bieži on, un šaubos ka "sūdus" serverī sataisītu

kā saka, "galva nelido nost no pleciem"

un man nav bijuša iemesla, lai būtu pret tevīm kādas pretenzijas...

lai gan par pieteikuma formu ir kur piesieties,

Katra zina, ja adminu ir pietiekoši, bet nav šaubu kā

aktīvs admins dod vairāk rezultātus...

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

css serverī adminu nepietiek. Reti tur vispār kādu adminu redzu iekšā.

Sry, ka postoju, ja nevaru, BEt - jā, adminu trūkst(aktīvo) - taču nevermind, manuprat, nebus idealākais kandidāts. NO offense - ir vnk citi - labāki.

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Drīkstu vaicāt kāpēc? :)

Uzskatu tāpat kā Maddns ;) - ir citi labāki un adekvātāki kandidāti, taču, cita runa ka vini pieteikumu vēl neraksta - jo nu tomēr visu laiku tiek borēts pelēkajās šūnās, ka adminu pietiekot, bet nu jā, ir arī taisnība tev - ka aktīvo adminu trūkst - kautvai tie, kuriem butu kick, gag un slay, kr4 defultās, lai vismaz var uzturēt kārtībā, es ar tai skaitā ar Nikno runāju, ka varetu es, bet nu citi saka, ka adminu esot pietiekoši, tad jau jā....

Bet mēģini ;) Veiksmi ;) - To jau izlems Lielie, ne ES.

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Apelacijas/ Pieteikumus izskata tikai

Admini! un autors...

izskatīt un paust savu viedokli nav sinonīmi, līdz ar to jebkurš mirstīgais ir laipni aicināts, pateikt to ko domā.

@Nevermind tevi praktiski vienmēr var atrast spawnā, no rounda sākuma līdz beigām un, ja tu slejotu tos kas nepilda misiju, tas būtu diezgan neētiski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

by Dr.Pain

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Ceru ka mani Newarnos. Varbūt mans viedoklis būs objektīvs , bet visnesvarīgākais. Citi saka ka adminu pietieki. Tā nav , viņi vienkārši grib lai tikai viņi ir admini , un citi nav. Neredzu iemelsu lai Neveram nedotu acc , aktīvs , sakarīgs, ar savu pieredzi , un bez nekādām jēlībām. Protams sākumā var arī iztikt bez xban, bet ar mute/kick/silence/slay , nevers var pretendēt. REC no manis.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Septiņas dienas bans mani nebaida,lai izteiktu savu viedokli,tiešām svarīgā brīdī.

Tad jau tikpat labi varēja iedod acc mokejam a.k.a Falsed a.k.a Drake vai hz vēl viņu tur sauc,Nevermind pa lielam ir tāds pats kadrs,kā mankijs.,cik atceros te jau bija bums,ka šis ar skīniem,skrīniem vai vēl kā viņus tur sauc,mauca pa serveru @ css+ vel esmu viņu daudzas reizes vērojis,un neteiktu ka šis īpaši tīri spēlētu,kkas jau viņam tur ir neatļauts Un esmu viņu vēl reportējis čīteru reportā()

Un cik es atceros,ja man atmiņa neviļ,viņš tak vienreiz atrāva Banu un pirka UNBAN par čītošanu.

Ir daudzi citi potenciālie kandidāti uz šo statusu.,bet viņš tiešām nebūtu īstais.

Link to comment
Share on other sites

Tātad Anti, jo man bija 2 nepatiesi bani par kuriem es dabūju unban.

Igor man un drake nav nekas kopīgs :)

Gaidu citu dminu viedokli, jo Niknais serverī, jau sen ir teicis, ka mani ienīst, tāpēc par viņa anti es nebrīnos.

,kkas jau viņam tur ir neatļauts

:D

,cik atceros te jau bija bums,ka šis ar skīniem,skrīniem vai vēl kā viņus tur sauc,mauca pa serveru @ css

Es taisīju un izmēģinju skinus un filmēju demo a skinotu css un tagad tu esi dusmīgs, jo domā, ka es esmu spelejis ar šiem skiniem css serverī? Tas ir smieklīgi.

Es tevi kādreiz serverī dominēju, ka tu tagad esi uzēdies uz mani? :D

paljubom, viens admins tik dod rec, hulji te kko diskuteet, pidaru galvas

Postam ir 2 nedēļas laika un tikai 2 admini ir devuši rec vai anti.

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

paljubom, viens admins tik dod rec, hulji te kko diskuteet, pidaru galvas

Tevi vajadzētu nahrinizēt no šejienes. Kas attiecas uz Nevermindu - it kā jau sūdus netaisa nekādus serverī, leiki nerunā, bet vai ir tas labākais kandidāts? Par to varētu padomāt. Neņem ļaunā, bet ir labāki kandidāti. Arī rec tu man neesi prasijis, tu vienkārši piemini mani savā pieteikumā. Palikšu neitrāls. Lai citi izlemj ko ar tevi darīt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nevermind viens ir tas ka tu man riebjies, bet runa par acc ir pa vissam cita lieta...

Neuzskatu ka esi pelnijis acc un tas ir mans viedoklis. Un cik skatos tie admini kuri tev tur rakstiiti pat pirmo reizi dzird par REC dosanu.

Katra zina personigi es nominetu citu kandidaatu....

Sor pa kludam no tel rakstu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...