Jump to content
GIGN Forum

Adminu Truukums Vai Bezatbildiiba?


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Vakardien pa dienu skraidiija chiiteris, nepaaspiileshu, divas stundas, saucam adminu, postojam homepage, bet atnaca tikai peec divam stundaam, loyalityvai lumpy, iens no vinjiem, man vinji dikti juuk :P Manupraat, adminiem biehzak vajadzeetu ieluukoties www.gign.lv homepagaa, kads kaads calladmin vai chataa kaut ko raksta, jo manupraat,tas ir vinju pienakums.

Ljoti daudz pasiivi admini, kuri nepieveersh uzmaniibu serverii notiekoshajas, tad na*** vinjiem tas tiesiibas?! CSS serveris paleenam iet gruntee,to es pasaku...

Link to comment
Share on other sites

Vakardien pa dienu skraidiija chiiteris, nepaaspiileshu, divas stundas, saucam adminu, postojam homepage, bet atnaca tikai peec divam stundaam, loyalityvai lumpy, iens no vinjiem, man vinji dikti juuk :P Manupraat, adminiem biehzak vajadzeetu ieluukoties www.gign.lv homepagaa, kads kaads calladmin vai chataa kaut ko raksta, jo manupraat,tas ir vinju pienakums.

Ljoti daudz pasiivi admini, kuri nepieveersh uzmaniibu serverii notiekoshajas, tad na*** vinjiem tas tiesiibas?! CSS serveris paleenam iet gruntee,to es pasaku...

UZ manu acc pieteikumu atteicās, ka admini esot pietiekoši. ;) tā kā, nesatraucies. Tas Te ir normāli. ;) PAsēdi spec, kamēr kāds piders bojā spēli. Savādāk nekad nenotiek.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī labu laiciņu nerādījos serverī, jo bija problēmas ar PC. Bet tas nemaina faktu, ka bieži vien ieejot serverī pēc /calladmin neviens neko nesaka, uz jautājumiem neatbild. Tāpat bieži vien ir, ka pēc taisa /calladmin vien tādēļ, ka "zb šitā mape".

Nemaz nerunājot par Drake, kurš pasauc adminu, jo divās kartēs viens čalīts dabūja 125:20 ratio, bet jau bija notinies.. Turklāt, admins nevar nosēdēt 24h pie gign čata, gaidot, kad kādam ievajadzēsies.

Vai arī, ja Tu runā par Al Quad [liekas, ka tas pats Mustangs], tad zini, ka viņam šajās dienās neesmy nevienu iemeslu pamanījis, lai banotu perm. Tas pats ir ar Krupi.

Turklāt, pienākumi ir ne vien adminiem, bet arī spēlētājiem, ar kuriem pašam Tev ir nelielas problēmas brīžiem.

Edited by Lumpy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Turklāt, pienākumi ir ne vien adminiem, bet arī spēlētājiem, ar kuriem pašam Tev ir nelielas problēmas brīžiem.

Gribētu piebilst, ka lielākai daļai spēlētāju ir problēmas ar sevi... tāpēc arī visi saprātīgie admini vairs nepievērš uzmanību uz nelabā balsī bļaujošajiem, ka viņiem viss ir slikti!

Link to comment
Share on other sites

Sheit runa neiet par to, kads es esmu, vai ko es daru. Runa iet par to, ka adminiem vairak vajadzeetu sekot tam ko raksta peimeeram homepage chataa, tie /calladmin ir bezveertiigi jaa, jo tos raksta bezjeegaa, bet piemeeram taa kaa bija tad- Es homepage chataa 2x vai 3x ierakstiiju, ka skraida ar aim un wh, un nebija paliidziibasm 2h garumaa, un shii nav pirmaa reize.

Es nenosodu adminus, neesmu uz to tiesiigs, respekteeju juus, bet vienakrshi saku, ka vajag pieveerst vairaak uzmaniibu :)

Paldies, ka vsp ieklausaties.

KRIPATS

Link to comment
Share on other sites

taatad taaas bija taa 4iitera laimiigaakaas stundas :D

Un cik palasu tad peec dazhu labu vaardiem adminiem nevar buut privaataas dziives bet ir jasedzh un jagaida kad kaads pasauks lai ieej serverii apskaties kas kadam nepatiik :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arī Tu būtu pirmais - kurš pirktu :D tā kā - jā, labāk NEKO :D

:axe:

Pirmkārt izlasi manu iepriekšējo postu tur bija rakstīts ''SMS BANS'' nevis ''SMS ACc!''

Un atbilde uz Spaikija teiktā vnk veci pieej pie spoguļa ar nazi un saki maģiskos vārdus ''FCK MY LIFE'' un iedur sev nazi nierēs,būs iemesls nosvinēt..Un tgd,ja tu atbildēsi uz manu commentu tas pierādis tikai to,cik liels atmars,trināriks no primārika tu esi :) dont like my sleng do the same thing what spaikij needs to do!!! ;):coffee:

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt izlasi manu iepriekšējo postu tur bija rakstīts ''SMS BANS'' nevis ''SMS ACc!''

Un atbilde uz Spaikija teiktā vnk veci pieej pie spoguļa ar nazi un saki maģiskos vārdus ''FCK MY LIFE'' un iedur sev nazi nierēs,būs iemesls nosvinēt..Un tgd,ja tu atbildēsi uz manu commentu tas pierādis tikai to,cik liels atmars,trināriks no primārika tu esi :) dont like my sleng do the same thing what spaikij needs to do!!! ;):coffee:

Eu, puika, kur es minēju, ka runāju par acc?! :whatever:

Ieej labak uzspēlē css ^^ nerunā par tēmām, par kurām nezini ko teikt, tā vietā centies man ieriebt ^^ - varu apbēdīnāt - citus neuztrauc tavs viedoklis, tu esi gnīda :)

Uh, puika jaunus vārdiņus samācijies - skolā tev to māca? :D tad jau arī būsi iemācijies kā paglaudīt sev galviņu, par labi padarītu darbiņu :tadaa:

Edited by roziniiTe`
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...