Jump to content
GIGN Forum

Monsury Banned.


Monsury
 Share

Recommended Posts

Teksts no konsules:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: DeViL

| IEMESLS: WH

| Terminsh peec 4 minutem

+---------------------------------------------------------------------

HLTV POV un laiki:

Lūk lejupielāde - http://pussy.gign.lv...fy_iceworld.zip

Lūk laiki ar visiem primbambasiem:

0) 07:25 - laiks kad es parādos pubā!

1) 08:37 - uzliek publisko voti par manis banošanu

2) 09:40 - tiek uzlikts PIRMAIS bans * pēc bana publiskajā čatā seko piebilde: *DEAD* DeViL : kakoj nhu j nsteam aj za nim smotrel.

3) 15:58 - tiek uzlikts OTRAIS bans.

4) 22:23 - tiek uzlikts TREŠAIS bans.

Mans komentārs: Tātad, ap kaut kādiem pusē četriem naktī ienācu šeit pubā, jo nevarēju aizmigt, bet tas man nav jāstāsta, ienakot pubā izspēlējot pirmos 3-4 raundus, saņēmu ban'u uz 4minūtēm no admina "DeViL", kad laiks bija pagājis iegāju atkal pubā un atkal dabūju banu ar tādu pašu iemeslu un no tā paša admina... Pēc nākamajām četrām minūtem atkal ienācu pubā un pec pāris raundiem atkal bans - no tā paša admina ar to pašu iemeslu! Man ir tāds jautājums: Vai šim adminam visi mājās? Vēlos lai tiktu noņemts bans! Par adminu vienalga, ja ir padumjš (no offense) tad tāds arī paliks.

Edits: Tikko ienākot atkal serverī, šis krasavčiks atkal uzmeta banu

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: DeViL

| IEMESLS: wh

| Terminsh peec 5 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"wh, termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi konsole.

Vai tas ir normāli? :>

Edited by Monsury
Link to comment
Share on other sites

Tu tagad taisi topiku par 5min ? :D ārprāts puisīt !!! vnk no comments. saprasti ja tev uzsprastu perm , tu tagad man liecies smieklīgs nevis admins :slap:

Un tagad es pasmiešos par tevi, tiklīdz es ienāku serverī tā "DeViL" mani nobano, tātad ja viņš visu laiku būtu serverī un es visu laiku pieslēgtos viņam klāt un viņš mani uzreiz banotu, jeb man sanāktu kaut kas līdzigs "perm ban'am"

Otrkārt, vaitad par wh/palīgprogrammām nav jāliek perm bans?

Link to comment
Share on other sites

common tu spēlē divaini vai nu tev ir uber cfg kas neviens ar tevi negrib negrib kasīties pacieties tas 10min , jeb cik un ej spēlē , protams vaidzētu būt perm. Neaizstāvu ne acc īpašnieku ne tevi. Vienkarši tu man ari likies jocīgs spēles laika , nu neticas kad tīrs un vis !

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

:) tas ir smiekligi . Es skatijos par tevim , un iceworlda sedeja pie sienas un shauj pa pretniekiem , paskatities demo un redzesiet ka vinsh spele ;) , bijab man xb nobano perm , un nedomaju ! tur visi redzeja ka tev ir wh , ja tu gribi perm banu , paskatisimies demo un dabusi ! Vinsh divaini spele , sezh pie sienam un shauj ko man bija darit , un es tev nebanoja , a kickoja ja tu neredzi !

Lūk laiki ar visiem primbambasiem:

0) 07:25 - laiks kad es parādos pubā!

1) 08:37 - uzliek publisko voti par manis banošanu

2) 09:40 - tiek uzlikts PIRMAIS bans * pēc bana publiskajā čatā seko piebilde: *DEAD* DeViL : kakoj nhu j nsteam aj za nim smotrel.

3) 15:58 - tiek uzlikts OTRAISV bans.

4) 22:23 - tiek uzlikts TREŠAIS bans.

Un vispar kas tas pa laiku ? 09.40 un pec tam 15 :58 , tas bija par vienu mapu :D 30 min , a tu uzrakstij ka es tev visu dienu banoja :) kas ar tevim ?

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

:DDDDD Es skatijos par vinjam , un iceworlda sedeja pie sienas un shauj pa pretniekiem , von paradiet kur demo var atrast es jums paradishu kur vinjam WH , bijab man xb nobano perm , un nedomaju ! tur visi redzeja ka tev ir wh , ja tu gribi perm banu , uzliksim demo , paskatisimies ! Vinsh divaini spele , sezh pie sienam un shauj ko man bija darit , un es tev nebanoja , a kickoja ja tu neredzi !

Un vispar kas tas pa laiku ? 09.40 un pec tam 15 :58 , tas bija par vienu mapu :D 30 min , a tu uzrakstij ka es tev visu dienu banoja :) kas ar tevim ?

Negribu protams nevienu te aizskart, bet šķiet ka tev nav pieķēriena.. Tu pat neizproti teikumus un to jēgu un pat netaisos tev to izskaidrot..

Kad es biju serverī, tevi nevienu reizi neredzēju spectatoros, iznemot tās 1-2reizes kad tu retry uztaisiji, lai uz raundu paspētu :>

Edited by Monsury
Link to comment
Share on other sites

Lool es paskatijos demo un tu gribi pateikt ka tev nav wh ? :DDDDDD paskatities demo kad vinsh tikaj ienak uz serveri ! un visu redzesi ;)

Ja tas ir tavs objektīvais viedoklis tad veiksmi! Gaidu viedokli no kāda kompetentāka administratora!

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir tavs objektīvais viedoklis tad veiksmi! Gaidu viedokli no kāda kompetentāka administratora!

pagaidisiem ! un tur ari bija otrs chuvaks ari gribeja sudzibu rakstit , es specigi ar Shiftu eju un vinsh nu ne ka nevareja man redzet un zinat ka es tur un vinsh uzreiz izlidoja un shauj :D varbut es vispar neko nesaprotu csa un jus visi nereali PRO , a varbut es visi pareiz izdarju un jus abi ar WH speleja !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...