Jump to content
GIGN Forum

Critical |


Alpha Dog.
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. )) :latvia:

Veletos iepazistinat jus ar critical klanu. Klans pastav apmeram jau 3 nedelas un esam jau loti, loti daudz paspejushi sastradat. )

Protams mes censhamies populirizeet klanu un biedrus.

Taa nu mes esam paspejushi izveidot savu pirmo frag movie

links -

Liels paldies GodiE. Cilveks, kas taisija sho video.

un shis ir musu klana webs - http://css-critical.ucoz.lv/ . Atkal liels paldies Godie, Vinsh uznemas atbildibu par webu.

+ esam pieteikushies gign 5x5 cup. Nevaram vien sagaidit kad vins saksies!!!

Paldies par uzmanibu )

by critical | Alpha Dog.

Link to comment
Share on other sites

man visi css frag movie izskatās pēc gaļas, ja vien nav ar desert eagle..

spray and pray

+video jau vērā ņemams(duadz css movie neskatos) , bet nu redzams, ka tur puse no fragiem ir free - gandrīz ^_o - kr4 tīrākā gaļa Mmm...... :giggle:

Bet laikam ne par to šis topiks ^_^ - Veiksmi, varu piebilst, es ar gaidu Gign cup :) - gribās redzēt, kas pa playeriem būsiet savākušies :)

Edited by roziniiTe`
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+video jau vērā ņemams(duadz css movie neskatos) , bet nu redzams, ka tur puse no fragiem ir free - gandrīz ^_o - kr4 tīrākā gaļa Mmm...... :giggle:

Bet laikam ne par to šis topiks ^_^ - Veiksmi, varu piebilst, es ar gaidu Gign cup :) - gribās redzēt, kas pa playeriem būsiet savākušies :)

Kad būs cup,

tad "gaļu skaldīs" gan jau visi...

-.- Taisat ciet, lai nerodas offtopic

Edited by ArcChez*
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Labs sastāvs (ja neskaita vienmēr pa mikrafonu bļaujošo sievieti)... filma nu tā tā tā... es daudzus fragus nebūtu licis, jo var redzēt, ka netrāpa skaisti ar pirmo un daudz saucamie "vēderi" un mūzika vienkārši drausmīga piemeklēta!

Link to comment
Share on other sites

Labs sastāvs (ja neskaita vienmēr pa mikrafonu bļaujošo sievieti)... filma nu tā tā tā... es daudzus fragus nebūtu licis, jo var redzēt, ka netrāpa skaisti ar pirmo un daudz saucamie "vēderi" un mūzika vienkārši drausmīga piemeklēta!

un tev vajadzētu beidzot iemācīties lietot admina tiesības, nevis draudēt ar banu par to, ka kāds pasaka, ka specos ir skatītāji, ka es sarunājos pa mikrafonu ar savu komandas biedru. Btw, tev vispār filma nav un pats nemaz spēles laikā nepildi misijas, frageri! :)

Link to comment
Share on other sites

Un kpc tev ta te pliki jāspamo savu sūdu?

Wtf, kas tu galigi atrofejies esi ?? Taksh vienmer bus akds idiots kas kautko uzdirsh kadam.

skauzh vai? ja nee, ko tad te dirs suudu ?

++ vari iet uz savu ucoz forumu un rakstiit postus kas sastaav no smailijiem

+ tu arii, bla kur jums ir probleema? Gudrs jau tu chista neizsklausies.

Labs sastāvs (ja neskaita vienmēr pa mikrafonu bļaujošo sievieti)... filma nu tā tā tā... es daudzus fragus nebūtu licis, jo var redzēt, ka netrāpa skaisti ar pirmo un daudz saucamie "vēderi" un mūzika vienkārši drausmīga piemeklēta!

Cmon uzdirst visi maak. Uzspelejam cw 5x5. un tad ko spried + mums neviens Cw laikaa nebreec. Bet visi jau zin ka tu esi taads atpalicis liels puika, kas neko nesajeedz )))

Link to comment
Share on other sites

Labs sastāvs (ja neskaita vienmēr pa mikrafonu bļaujošo sievieti)... filma nu tā tā tā... es daudzus fragus nebūtu licis, jo var redzēt, ka netrāpa skaisti ar pirmo un daudz saucamie "vēderi" un mūzika vienkārši drausmīga piemeklēta!

Kaut es varētu iedod piecus plusiņus par šo postu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...