Jump to content
GIGN Forum

Little Access


DeViL
 Share

Recommended Posts

Извиняюсь не увидел как название писать !

( Pieteikums Cs.gign.lv Main )

Всем Доброго времени суток !

Тем кто меня помнит со старых времен - огромный привет ! (буду писать по русски т.к не хочу позорить лв язык ! хотя умею говорить и писать но правда плоховат ).

Играю у вас на сервер очень давно лет 5-6 или даже больше уже не помню(это видно по регистрации акк на форуме) Раньше был здесь админом с почти полным аццесом ! Потом ушёл на большой перерыв года этак на 3 :)) в связи с работой за границей ! теперь я опять в Латвии и хочу с вашего позволения и одобрение игроков gign.lv получить несколько прав в игре ! Таких как : Votemap( для того что очень много и часто играю ночами и что бы украсить досуг и не заснуть вотать на fun mapki :P ) xkick ( что бы мог выкидывать FF) , xgag ( для того что бы игроки лишний раз не болтали лишнего) , xslay ( для того что бы не сидели на базах ) ! После перерыва поиграл тут 1 месяц - 1.5 играю очень много , стараюсь не тупить(ламерить) хотя иногда бывает , и за это получал slay , но как гвориться с кем не бывает ! На сервере себя веду достойно , стараюсь сдерживать эмоции и не кому не хамить , иногда бывает ругнусь но не к кому не относиться и то в шутку :) Аццес не сложный и хочу стараться помогать нашим админам следить за порядком на сервере и подымать онлаин ночного времени ) пусть Gign живет 24/7 :)

Обязуюсь использовать если доверите права с умом и без ошибок !

http://stats.gign.lv...er.php?id=19664 только странно что онлине показывает 60h

Для тех кто не знает или подзабыл ( Кратко о себе )

Зовут меня : Александр

Возраст : 28 лет

Живу в Латвии - рига

Играю в CS почти с самого основания самой игры ! Был в таких командах как [MRLS] , [MDS] ну это кто помнит ещё 1.3 играл с такими игроками как Copkiller aka Kram , travokur , banshee и т.д ) времена таких команд как Ursa и т.д !

Человек я не глупый и вполне адекватный , играть умею по строй памяти ) думаю игроки сами это видели , бывает что могу ламерить с непривычки но не судите строго я только вспоминаю старое ) ну собственно вот что и хотел вам поведать о себе ! Специальности повар , программист !

Надеюсь на положительные отзывы со стороны как и администрации так и от простых игроков ! :)

С уважением игрок Gign.lv - DeViL

Ja bus vajadzigs , pameginashu uzrakstit Lv valoda , bet tas bus gruti ;)

Edited by DeViL
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev REG , niks ir ? Kaut kaa neesmu piefishkojis tavaa tekstaa to pieminot... Nu 1.5 nedelju tu esi nodrotojis te 40h un prasi acc, tev kaa bijusham adminam butu tak jazin,ka taa tas nenotiek...Paspeleetu vismaz ~2men un pieraditu ka tu uz ilgaku laiku te...Noteikumi jau visiem vienadi nospelee ~200h atstaa normalu iespaidu un viss kartiibaa... It kaa jau no agraakiem laikiem tevi atceros nekadus sudus netaisiji, bet vienigais ka tik tu nebiji ljoti iedomiigs un spiitiigs kaa admins...? :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Stundas jau noteikti, ka dabūs ātri - spēlējis 11:01:35 stundas, bet nošauti tikai 384 un nāves 306..

Tas pats arī te, spēlējis - 07:58:12, bet nošauti 310 un nāves 226..

Un tas ir daudzās vietās, ja kārtīgi pavēro..

Bet tomēr ir pārāk maz stundas, noteikumi tak attiecas uz visiem, tad vajadzētu arī Tev ievērot. ;)

Link to comment
Share on other sites

negative, piedod nekas personigs, bet pārāk jauns serverī ( GIGNĀ ) esi un serverī jau daudz pretinieku Tev ir

Jaunaks ??? es spele gigna 6-7 gadi , un es speleju kad tu sheit vel nespele :) nu lab ja vajag laika paspelet serveri , paspeleshu :) ja es pareizi sapratu

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

DeViL atceros un gignā viņš točna spēlē sen. Acc viņam laikam noņema, kad bija adminu tīrīšana. Iepriekš viņš parādījās ļoti reti - nebija regulārs viesis. Tagad itkā sācis baigi spēlet, nu ja grib acc, tad tiešām šeit vajadzētu redzēt to ilgumu un biežumu garākā laika periodā, jo tikko jau tika sadoti acc, kuri izcēlās ar spēlēšanas regularitāti.

Link to comment
Share on other sites

nee nu prikols jau ir tajaa, ka tevi isti neviens nezin, es ari speleju ljoti ilgi te, bet tevi kaa veteraanu neatceros, pirmo reizi tevi pamaniju pus gadu - gadu atpakalj ;)

Nez Epix ka tu mani neatceros , es ar tevi speleju loti daudz , un to es atceros un tevi :) nez ka ta var but , nu ka var teikt - -laiks iet ) varbut aizmirsa :P

Link to comment
Share on other sites

nu regojies esmu no 2006 gada, bet gadu apm spēlēju pirms tam - takā 6 ~ 7 gadi sanāk. Tagad, ka saki es tevi atceros tā miglaini arī labi spēlēji, bet goodmans pareizi teica par to niku ka daudzi izmanto un nevar saprast kurš ir kurš.

Link to comment
Share on other sites

nu regojies esmu no 2006 gada, bet gadu apm spēlēju pirms tam - takā 6 ~ 7 gadi sanāk. Tagad, ka saki es tevi atceros tā miglaini arī labi spēlēji, bet goodmans pareizi teica par to niku ka daudzi izmanto un nevar saprast kurš ir kurš.

Mans nick visu laiku bija REG ! un ne viens nevareja tikt serveri bez paroli :) uz citus serverus vareji spelet ar manu nicku uz gigna NE :)

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Kopš jaunās regnick sistēmas tev ir ieķeksēts, ka pēc termiņa beigām tavu niku nevar izmantot neviens cits? Te ir šis tas mainījies, varbūt neesi pamanījis :)

Nevar , ja terminsh nav pagarinats ari nevar tikt serveri , es kad pirmo reiz grib tikt serveri nevarja , prasa paroli :P

Link to comment
Share on other sites

tākā spēleju es te bieži , bet parādijies esi tik tagad uz paris dienam, tā nav garantija ka pēc nedēļas nepazudīsi, gadu esmu nospēlējis intensīvi un tevi pirmstam nemaniju, es arī gign serverī spēlēju kadus gadus 6, un nezin kapēc , bet ļoti daudzi spēlētaji izsakas negatīvi par tevi un admin čatā sūdzas (pats neesmu manijis no tevis , kakautko sliktu darītu kamēr esmu on) saku ari, ka vajag nospēlēt tās stundas un parādīt sevi no labās puses, no manas puses liels mīnus tev ka pieteikumu uzrakstiji krievu valodā kautgan labi runā ari latviski, es krieviski nesaprotu un nezinu kas tev tur uzrakstīts(skolā macijos citas valodas un nakotni saistu ar skandinaviju)

Link to comment
Share on other sites

Частенько видел тебя на серваке, но не на столько часто чтоб дать тебе ацц.. пока--что ANTI :)

Ну перерыв большой , теперь снова с вами ) буду играть как можно чаще , в рабочие дни соответственно только вечером

tākā spēleju es te bieži , bet parādijies esi tik tagad uz paris dienam, tā nav garantija ka pēc nedēļas nepazudīsi, gadu esmu nospēlējis intensīvi un tevi pirmstam nemaniju, es arī gign serverī spēlēju kadus gadus 6, un nezin kapēc , bet ļoti daudzi spēlētaji izsakas negatīvi par tevi un admin čatā sūdzas

Par laiku pareiz , nezin kapec uz manim sudzas , es neko sliktu nedara !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Ну перерыв большой , теперь снова с вами ) буду играть как можно чаще , в рабочие дни соответственно только вечером

Esmu parliecinats ka shajos laikos kad tu grasies spelet adminu netruuukst....Admini vakaros gandriz vnm ir...

Link to comment
Share on other sites

Esmu parliecinats ka shajos laikos kad tu grasies spelet adminu netruuukst....Admini vakaros gandriz vnm ir...

Nu es strada ne katru dienu , es daudz spele pa naktim un no rita , krch kad varu tad spele :)

Nu nedodiet ta nedodiet , es gribeju to votem xk un xgag , lai pa naktim kad maz cilvekus splee uzmet vote uz kaut kadu fun mapu , xgag lai cilveki norm runa , xkick li nebudut ff un vis :) man nevajag nekadus tur pilnigus acesus un es to neprasa :P

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Es jau kadu naktu spele un nav adm samainit mapu , kad bija dd2 10 uz 10 , kad chetau tad 5 uz 5 :(

Nu vo tauta izeja ara tapec ka kaut kads Silence un Velis ar aim + wh spele , un neko nevar izdarit adm nav:(

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Šito kadru atceros un es ar nedaudz šokēts, ka vecās sejas saka, ka nav viņu redzējušas. Bet rec vai anti nedošu. Es šito čali nekad neesmu ieredzējis dēļ viņa spēles stila un vienmēr esmu teicis, ka tādiem kadriem acc vispār nevajag.

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

Šito kadru atceros un es ar nedaudz šokēts, ka vecās sejas saka, ka nav viņu redzējušas. Bet rec vai anti nedošu. Es šito čali nekad neesmu ieredzējis dēļ viņa spēles stila un vienmēr esmu teicis, ka tādiem kadriem acc vispār nevajag.

Un kads mans stils ? ) nu vt piemeram tulit gigna spele no figther ar aim un wh ? un tur ir citi playeri adm nav vot ko darit ? kad bija jericco nakti bija norm tauta 9 uz 9 a shodien bez adm vispar bija tuks serveris ! es gribeju nakti paspelet , bet ar chitakiem negribas nevienam spelet !

Un vispar , stils katram ir savs , ka cilveks es doma ka norm , nervas kartiba :) adekvats un galva ir ! es doma ka sheit jus nemat adm cilvekus kuram ir galva a ne kads vinam stils un skill ! cilvekam var but nereal skill bet galva tuksha

Ja un tu var nobanot shito no figther , tur spele citi plyeri a vinsh ar chitiem un nedod citiem paspelet norm

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Un vispar , stils katram ir savs , ka cilveks es doma ka norm , nervas kartiba :) adekvats un galva ir ! es doma ka sheit jus nemat adm cilvekus kuram ir galva a ne kads vinam stils un skill ! cilvekam var but nereal skill bet galva tuksha

On imel vvidu to shto ti pochti vsegda ostaeshja odnim iz poslednih v raunde. Iz za etovo i budet zaderzhi esli ktoto budet chiteritj i misiju ne vipolnatj. Esli tje dast aksesa tje nemnoshko izmenit igru nado budet, no tje zhe golova estj i budesh znatj shto i kak delatj, rzve ne tak?

Igraesh nochom, vashe igraesh mnogo eto respekt.

Ot menja bolshoi REC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...