Jump to content
GIGN Forum

[Unbanned] Lai Admins R. Nopērk Nervu Zāles.


XTCsimsss
 Share

Recommended Posts

FTP dropped

FTP has left the game

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: R._

| IEMESLS: atpuuta

| Terminsh peec 4 min

4min varu pagaidīt nav problēma, bet admins R. savas tiesības izmanto pēc labpatikas.

Es nošāvu viņu netīšām jeb team kill un šis uzreiz sāk braukt virsū takā psihs un met ārā no servera.

Ja es nošāvu savējo un man pa to uztaisija Rocket, ar to nepietiek? Itkā es katru roundu speciāli šautu pa savējiem ... :D

Nav vienīgais tāda veida admins kurš admin tiesības izmanto pēc labpatikas un R. tieši varu teikt lai iet ārstēties, tā ir tikai spēle... :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan šoreiz esmu Sims'a pusē. Sūdzība šajā gadījumā vairāk ir principiāla, par admina rīcību, ne kādiem baniem/kickiem. Manuprāt, R. ir pārcenties un pats to apzinās. Vismaz tā vajadzētu būt..

Tā ka, manā skatījumā, R. vainīgs, kaut arī tas pārkāpums no viņa puses ir diez gan niecīgs, lai kaut ko domātu pret viņu. Ne man lemt, ne man tiesāt, bet, kā mēdz teikt: "Nekrāsi latu, pie santīma netiksi!" Nedaudz pārfrāzēšu - it kā pilnīgi nenozīmīga sūdzība, par teju vai neko, taču, kas zin cik bieži tas atkārtojas tā..

Link to comment
Share on other sites

Es gan šoreiz esmu Sims'a pusē. Sūdzība šajā gadījumā vairāk ir principiāla, par admina rīcību, ne kādiem baniem/kickiem. Manuprāt, R. ir pārcenties un pats to apzinās. Vismaz tā vajadzētu būt..

Tā ka, manā skatījumā, R. vainīgs, kaut arī tas pārkāpums no viņa puses ir diez gan niecīgs, lai kaut ko domātu pret viņu. Ne man lemt, ne man tiesāt, bet, kā mēdz teikt: "Nekrāsi latu, pie santīma netiksi!" Nedaudz pārfrāzēšu - it kā pilnīgi nenozīmīga sūdzība, par teju vai neko, taču, kas zin cik bieži tas atkārtojas tā..

es īsti neredzeju kas par lietu, bet vairāki cilvēki teica ka xtc vajag banu par kko. diemzel neredzeju par ko, par kkadiem apvainojumiem un rasismu laikam :D un pec neilga briza sekoja kick, taka iespejams ka R._ izdarija labu darbu, + jonatanam jo fakti nav noskaidroti lidz galam vel, bet lumpy jau bedri izracis

Link to comment
Share on other sites

es īsti neredzeju kas par lietu, bet vairāki cilvēki teica ka xtc vajag banu par kko. diemzel neredzeju par ko, par kkadiem apvainojumiem un rasismu laikam :D un pec neilga briza sekoja kick, taka iespejams ka R._ izdarija labu darbu, + jonatanam jo fakti nav noskaidroti lidz galam vel, bet lumpy jau bedri izracis

Es arī nesapratu ko viņš man kautko par rasismu pārmet, vienīgais - Rapboy (kautkāds garš nicks) Man kautko tur teica ka nemākot šaut un t.t. , redzot kā viņš pats tiek nošauts teicu "Mērkaķis labāk par tevi šauj" un tas arī viss .:)

p.s. Uubergs - Tieši tā tas ir vairāk principa pēc, tieši tas ka tie mazie adminu darbi krājās un krājās un beigās jau galīgi šauj garam ar baniem un kickiem :)

Var šo tēmu slēgt nost, savu esmu pateicis :) .

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos šo topiku nemaz nepamanīju. Ja jau nebija grūti pagaidīt 4 min, tad kāpēc sūdzība par kick? Tu tik skaisti "netīšam" mani nošāvi, ka piedod atvaino, jo tur neviens pretinieks pat tuvumā nebija un ar awp hs... Pēc tam vēl kautko vēl pateici, kas tikai padarīja visu sliktāku un nācās tev iedot 5 minūšu atpūtu, lai tu padomātu par savu rīcību. Es saprastu, ka ja tur būtu pretinieki un sāktos gaļa un netīšām sakristu, ka novāc mani, tad es pat punišu nelieku, jo pats saprotot situāciju cerētu, ka katrs tā rīkotos. Šo konkrēto situāciju nesapratu un lūk rezultāts. Tiesības neizmantoju pēc labpatikas, bet pieņemot attiecīgus lēmumus tās izmantot konkrētās situācijās. Nervu zāles, ārstēties? Nu kāpēc tev vēl man jābrauc virsū, ja jau tu saki ka tā ir tikai spēle un tu jau nebūsi tas, kurš caur internetu noteiks diagnozes un nosūtīs pie ārstiem..

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos šo topiku nemaz nepamanīju. Ja jau nebija grūti pagaidīt 4 min, tad kāpēc sūdzība par kick? Tu tik skaisti "netīšam" mani nošāvi, ka piedod atvaino, jo tur neviens pretinieks pat tuvumā nebija un ar awp hs... Pēc tam vēl kautko vēl pateici, kas tikai padarīja visu sliktāku un nācās tev iedot 5 minūšu atpūtu, lai tu padomātu par savu rīcību. Es saprastu, ka ja tur būtu pretinieki un sāktos gaļa un netīšām sakristu, ka novāc mani, tad es pat punišu nelieku, jo pats saprotot situāciju cerētu, ka katrs tā rīkotos. Šo konkrēto situāciju nesapratu un lūk rezultāts. Tiesības neizmantoju pēc labpatikas, bet pieņemot attiecīgus lēmumus tās izmantot konkrētās situācijās. Nervu zāles, ārstēties? Nu kāpēc tev vēl man jābrauc virsū, ja jau tu saki ka tā ir tikai spēle un tu jau nebūsi tas, kurš caur internetu noteiks diagnozes un nosūtīs pie ārstiem..

Tas bija netīšām, jo tajā vietā kur ieskrēji mani vairākus roundus rushā atvāca ātri izskrienot, un es neesmu tas kurš stāv un gaida kad pretinieku redz, bet gan caur sienu bieži jau šauju, un tu tur ieskrēji iekšā tieši tad kad izšāvu :)

Ko es tādu pateicu? Es tiklīdz ko tevi nošāvu un tu man rocket uztaisiji uzrakstiju :

psc ( Tas bij domāts par to ko es izdariju)

un nākošajā rindā uzreiz :

Sorry. (Tātad atvainojos par to ko izdariju...)

Tu man sāki braukt virsu par to ka es kautkāds '' Kas tu lošara esi? galīgi debīls?'' nu tad teicu lai nopērc nervu zāles ja jau tik ļoti uzreiz to pārdzīvo :)

Edited by XTCsimsss
Link to comment
Share on other sites

Es tur neskrēju, bet stāvēju, tāpēc arī domāju, ka nagi niezēja mani nošaut. Tajā raundā tur točna tajā brīdi neviens nebija. Domāju, ka tu tīšām to izdarīji, tāpēc arī attiecīgi rīkojos, jo ir bijuši tādi troļļi, kas to speciāli izdara un tad sorry, tipa netīšām. Situācija pati par sevi bija stulba.Vārdu lošara točna nelietoju, bet uzdevu tev jautājumu, kuru tu neizskaidroji, bet uzbrauci pretī un vola. Un lūdzu diagnozes labāk paturēt pie sevis, kad pats izdari kautko stulbu.

Link to comment
Share on other sites

Es tur neskrēju, bet stāvēju, tāpēc arī domāju, ka nagi niezēja mani nošaut. Tajā raundā tur točna tajā brīdi neviens nebija. Domāju, ka tu tīšām to izdarīji, tāpēc arī attiecīgi rīkojos, jo ir bijuši tādi troļļi, kas to speciāli izdara un tad sorry, tipa netīšām. Situācija pati par sevi bija stulba.Vārdu lošara točna nelietoju, bet uzdevu tev jautājumu, kuru tu neizskaidroji, bet uzbrauci pretī un vola. Un lūdzu diagnozes labāk paturēt pie sevis, kad pats izdari kautko stulbu.

Nu tu ieskrēji iekšā un tad stāveji sanāk ... Es ta biju aiz sienas 45grādu leņķi uz tām durvīm tēmēju neredzēju nemaz kur tu tur iekšā biji.

Labi šitā katrs sevi aizstāvēs 2mēnešus, bet tu bez vainas arī nēesi mana vienīgā vaina - Netīšām nošāvu tevi, pārējais viss jau sākās dēļ tā ka tu sastresojies :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...