Jump to content
GIGN Forum

Talsos 21.janvārī Baigais Tusiņš !


tvix
 Share

Recommended Posts

zqthwuo4f56tnnmpdwn0.jpgJau 21. janvārī no plkst. 22:00 Talsu Tautas namā video projekciju ballīte- „Dejas Bildēs”!

Visas nakts garumā dejosim bildēs un baudīsim baltākā gadalaika noskaņu iekštelpās- vienā vārdā- ballēsim!

„Dejas Bildēs” ir pasākumu sērija, kurā galvenais ir video projekcijas, jeb bildes. Video projekcijas aptver visu telpu, radot neierastas emocijas un liekot paraudzīties uz ierasto no cita skatu punkta. Nekādas gaismas- tikai video.

Vakara galvenais viesis video gurū VJ Kosmoss, ikvienam liekot justies kā daļai no BILDES.

Par trakulīgu mūziku fonā rūpēsies „Baltic Dance Factory” komandas dīdžeji DJ Beatax un Trakais Mārtiņš.

Ballītes nobeigumā „Eiropas Hitu Radio” raidījuma TOP 5 nedēļas divdesmit labāko dziesmu remiksi, kopā ar raidījuma vadītāju DJ Mārtiņu Kreili.

Ieejas maksa: 22:00- 23:59 Ls 3,-; vēlāk dārgāk.

Sekojiet līdzi informācijai un laimējiet bezmaksas ielūgumus uz pasākumu!

Atbalsta: „Eiropas Hitu Radio”, „Pioneer DJ”, „Progressive FM”,"Cita Garša" 1188.lv, www.redzams.lv, draugiem.lv, kasnotiek.lv, easyget.lv

Organizē: „Baltic Dance Factory” - http://www.bdf.lv

Laimē bezmaksas ieeju pasākumā „Dejas Bildēs” Talsos jau 21. Janvārī!

Ievieto savā draugiem.lv profilā galerijās pasākuma „Dejas Bildēs” afišu un preses sleju, atsūtiet uz e-pastu [email protected] linku, kur to var aplūkot un varbūt tieši tu laimēsi bezmaksas ieeju pasākumā!

Laimīgie ielūgumu laimētāji tiks paziņoti 20. Janvārī!

Preses sleju un afišu vari lejupielādēt- http://www.draugiem.lv/ev/18357569/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

vj kosmoss ir no manas pilseetas :) savaa zinjaa pionieris prieksh latvijas shinii jomaa. un illigal team member as well :) taa ka, gaismas un bildes buus diezgan augstaa liimeenii es domaaju.

Būs gan :) vnk visus viņus zinu :D

Link to comment
Share on other sites

Vot , kur tas prikols "baigai" ballītei. Meitenes neielaiž..

Twix fuj, nākošā reklāma būs uz Praid'u ? :o

Es uzrakstīju vienu vārdu kuru tieši, nepūt no mušas ziloni ;)

Jā zin uz varavīksnes svētkiem :noper::D

Tur tak būs pilnīg galīg garām!

Kā vari apgalvot, ka būs galīgi garām ? Esi jau uz tādu bijusi ? hmmm..... švaki vai !!! Negribu lekties vai kašķēties, bet nu vai vnk nevari atļauties ?

Link to comment
Share on other sites

Es uzrakstīju vienu vārdu kuru tieši, nepūt no mušas ziloni ;)

Jā zin uz varavīksnes svētkiem :noper::D

Kā vari apgalvot, ka būs galīgi garām ? Esi jau uz tādu bijusi ? hmmm..... švaki vai !!! Negribu lekties vai kašķēties, bet nu vai vnk nevari atļauties ?

Es vienkārši zinu kā ir ar ballītēm Talsos un tieši Tautas namā. Jo lielāka ballīte, jo mazāk cilvēku, un līdz ar to nav īstā atmosfēra, kas radītu ballītes sajūtu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...