Jump to content
GIGN Forum

Speedcubing


w4p1337
 Share

Recommended Posts

Kāds latvijā nodarbojas ar spīīdkubingu?

Nuu salkt rubiku ātrāk nekā vidusmēra tā lietotājs.

Man ir divi jautājumi.

Kur jūs pirkāt savu speed kubus ?

Un kur un kādu lubrikantu lietojāt, lai tas labāk slīdētu?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

yup tā jau ir, ka kaut kādi pārhorny pacani, kuriem vienīgais ir paņemt pēc iespējas vairāk meitenes, domā tik kā izsisties viņu acīs, ne darīt kaut ko priekš sevis. :)

Un starp citu, pazinu čalīti no Taivānas, kurš diezgan dramatiskā ātrumā lika to rubika kubu, ar to pašu parasto rubiku no rotaļu veikala plaukta, bez nekādiem lubrikantiem vai dajebkā cita. tā ka pieņemu, ka ar tādiem arī darbojas profesionāļi.

Link to comment
Share on other sites

yup tā jau ir, ka kaut kādi pārhorny pacani, kuriem vienīgais ir paņemt pēc iespējas vairāk meitenes, domā tik kā izsisties viņu acīs, ne darīt kaut ko priekš sevis. :)

Un starp citu, pazinu čalīti no Taivānas, kurš diezgan dramatiskā ātrumā lika to rubika kubu, ar to pašu parasto rubiku no rotaļu veikala plaukta, bez nekādiem lubrikantiem vai dajebkā cita. tā ka pieņemu, ka ar tādiem arī darbojas profesionāļi.

Pienjemu, ka diezvai- parastos jaagrezh ar visu roku, tiem aatrajiem pietiek ar pirkstu "speeku"

Jebkuraa gadiijumaa iemaaciiijos salikt taadu un man pietiek, mosh 4x4 vaeetu meegjinaat :)

Link to comment
Share on other sites

Un kur un kādu lubrikantu lietojāt, lai tas labāk slīdētu?

Un es jau biju domājis, ka šis forums mani ne ar ko vairs nepārsteigs. Spīdkubings ar lubrikantu :D

Edited by kRi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu tik maz nav..

ja grib spīdkubot.. tad

1. Cross - Intuitīvi

2. F2L - nedaudz algoritmi + intuitīvi

3. OLL - orientēšana.. 57~ algoritmi.. bet ir mirrori... http://www.cubewhiz.com/oll.html

Ja OLL dara 2 look - jeb divos step'os, tad OLL ir ~ 10 algoritmiem. http://cubefreak.weebly.com/2-look-oll.html

4. tad vel atliek PLL, ~20 algoritmi, bet ir arī mirrori.. savukārt 2 look pll ir aptuveni 6 algoritmi. Pastoties badmephisto video, PLL var veikt ar diviem algoritmiem MAX.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man nav rekordu. Jo kubiks ir lēta gala no parastiem bērnu viekaliem pa 1.80 Ls un tam nekāds vazelīns nepalīdz.

Ķerās. Nu bet zem 2 min varu salikt..

Es pagaidām trenējos 2 look OLL un PLL, skolas laikā kaut kā papildus 70 algoritmus negribās mācītīes. Pietiks ar 2 look. Bet nu jā ir jātrenējās, jāmācas krusts ar aizvērtām acīm, kā arī F2L ir jāmēģina salikt, pēc iespējas mazāk kubu rotējot.

Btw., ja gribēja apiet to Latvijas noteikto ārpuseirozonas nodokli, vajadzēja sūtīt kā GIFT'u?

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

Man nav rekordu. Jo kubiks ir lēta gala no parastiem bērnu viekaliem pa 1.80 Ls un tam nekāds vazelīns nepalīdz.

Ķerās. Nu bet zem 2 min varu salikt..

Es pagaidām trenējos 2 look OLL un PLL, skolas laikā kaut kā papildus 70 algoritmus negribās mācītīes. Pietiks ar 2 look. Bet nu jā ir jātrenējās, jāmācas krusts ar aizvērtām acīm, kā arī F2L ir jāmēģina salikt, pēc iespējas mazāk kubu rotējot.

Btw., ja gribēja apiet to Latvijas noteikto ārpuseirozonas nodokli, vajadzēja sūtīt kā GIFT'u?

Nu nu! Tu esi meginajis to vazelinu nu tajaa lillaja tuubina ar valzirgu attelotu (aizmirsu nosauk). Tas dara brinumus, vienigi mana gadijuma peileitojums nav sasitiits ar cube, bet ar MIeziiss Janx sadziivi!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...