Jump to content
GIGN Forum

Sacensības Maperiem ;)


KiwIE
 Share

Recommended Posts

Es domāju ka būtu laba ideja sarīkot turnīru mapju taisīšanā priekš cs 1.6 ;)

Piemēram katrs dalībnieks kurš vēlētos piedalīties uztaisa mapi un publicē viņu šijā vai speciālā topikā. Pēc tam kad laika termiņš beidzas piem Janvāra beigas. Admini vai projekta izveidotājs uzņemas mapju izvērtēšanu un apspriež to ar adminiem. Beigu beigās mapi kas uzvar varētu pievienot pie Gign Pub , war3 vai gg . Būtu sīva konkurence un serverim būtu par 1 labu mapi vairāk.

Varētu arī uztaisīt mapi katram serverim piem 1 -Pub, 1 war3 utt.

Beigu beigās uzvarētāja mape parādītos serverī un varētu piemest balvā regniku uz 3 mēnešiem ..

Šim projektam vajag tikai nelielu atbalstu no Adminiem..

Izsakiet savas domas par projektu , papildiniet un izsakat jaunas idejas.. :aha:

Šī ir tikai skice..

Edited by KiwIE
Link to comment
Share on other sites

Šaubos ka te atradīsies kaut 2 mapju taisītāji, kas tiešam labi un optimizēti visu sataisītu, lai karte nesvērtu daudz un būtu bez bugiem.

Cs 1.6 mapes var taisīt ļoti vienkārši un es domāju taisīt gribētāju ir daudz ,bet viņi vnk nemāk..

Sīvākai konkurencei varu iedot link kur var uztaisīt un nokačāt mapi , parasti mapēs nav bagu ja māk visu taisīt kā vajag..

http://www.worldcraft-online.com/worldcraft3.php?l=uk

Enjoy ;)

Rembo vēl esi tik pārliecināts?

Link to comment
Share on other sites

Labi es piedaliisos, bet es gribu taisiit de_ mapi. Bet es uzvareesu :P

Kas tas ko tu tur linkoji?

Nu vari sākt taisīt par sliktu nenāks bet saproti ka neviens admins par šo vēl nav izteicies tapēc nevaig neko sasteigt! ;)

Tas link ir Cs 1.6 kur mapi taisīt (vairāk priekš aim_ mappēm)

Edited by KiwIE
Link to comment
Share on other sites

Šaubos ka te atradīsies kaut 2 mapju taisītāji, kas tiešam labi un optimizēti visu sataisītu, lai karte nesvērtu daudz un būtu bez bugiem.

Papildinot - un kuriem būtu vēlme veidot oriģinālu karti tikai dēļ regnika.

Gaidu kaut kādu atsaucību no adminiem un no organizatora par balvām. Patiesībā, alus kaste jau ir daudz labāka par 3 mēnešu regniku. xD

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds frukts un ja kas šeit tiek apspriests projekts nevis kas es esmu. Es tiešām šaubos ka alus kaste būtu labāka :D Un kāds admins var izteikt savu viedokli?..

Edited by KiwIE
Link to comment
Share on other sites

Nu ja Tev no mana iepriekšējā posta jau netapa skaidrs, laikam būs jāpasaka tieši - netaisīs nekādu konkursu. Ir jau mēģināts. Ja tos dažus gadus iepriekš vēl varēja saskatīt kādu jēgu taisīt kartes šitam dinozauram, tad tagad tāda vairs tiešām nav redzama.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā ideja itkā būtu laba bet šeit izrādās tiešām maz kas kautko jēdz ,un paldies es vnk nezināju ka kautkas tāds jau ir mēģināts. ;) Ja varētu savākt 50 cilvēkus tad jau arī būtu cita lieta bet laikam nesanāks...

Edited by KiwIE
Link to comment
Share on other sites

50?!

50 cilvēkus no 50'000+ reģistrēto lietotāju internacionālas sabiedrības knapi savāca priekš kopīga projekta, kur to vien vajadzēja kā 10 klučus sabīdīt kopā (pat tekstūras nevajadzēja).

No GIGN'a tu varbūt varētu sarunāt 2 mapperus, kuri par pāris aliņiem (lasi: materiālās vērtības) tev veltītu aim_ vai fy_ karti uztaisa.

Es katrā ziņā piedalītos tevis tā sauktajā konkursā, bet tikai tad, ja būtu arī kāds labums no tā visa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...