Jump to content
GIGN Forum

Smieklīgākais Bans Ko Esmu Norāvis - Nepamatots Wh


KiwIE
 Share

Recommended Posts

Nu kā jau parastam cs spēlētājam man patīk spēlējot 1.6 pašaut caur sienām jo tas ir kaitinoši citiem kad viņus novāc. Nu mēs visi zinam ka de_aztec mapē gan terori gan ct šauj caur durvīm jo baidās paskriet zem uguns. Man jau patīk iztēloties pozīcijas kur kāds varētu stāvēt aiz durvīm piemēram uz kastēm vai labajā sānā vidu u.c. Man krīt uz nerviem kad kāds admins kurš ir jauniņais bano tikai par to kad viņus nošauj caur durvīm vai sienu ļoti zināmā vietā tas ir vienkārši stulbums. Šijā gadījumā nošāvu linkin caur durvīm un pēdējais ko es ieraugu ir ..

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 101626

| ADMINS: l1nk1n

| NOBANOTAIS NIKS: _KiwIE_

| NOBANOTAA IP: 94.7.54.100

| IEMESLS: WH

| UZLIKTS: 30.12.2011 22:47

| Uzlikts pirms 57 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/101626

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"WH, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi konsole'

Tiešām nepamatoti nobano tas ir loģiski ka var gaidīt kādu stāvam aiz durvīm un nobērt bet citi to nesaprot nu linkin ja tev ir dūša iečeko Demo un beidz banot spēlētājus tikai tāpēc ka esi galīgs 0 :whatever:

Demo --> http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2011-12-30/weekly-war3.gign.lv-1112302234-de_aztec.zip

Man nav nekas pret linkin - visi kļūdās bet kļūdas jāatzīst taka ja esi vecis iečeko..

Link to comment
Share on other sites

bezsakari esat jus abi.

No one is perfect, bet man Kiwi vnk iekrita acis ar savu tizlo speleshanas veidu, tjipa spele bez skanjas, bet shauj un gaida uz skanju... tavas neveiklas kustibas un shaushanas maniere... Pirms pretinieka apstashanas utt... es savas domas izteicu BAN veida.

Varbut shodien kaut kas divains... 3 sudzibas pec kartas. WTF ?!

Es novecoju chtolji ?!

P.S. jaa es esmu jauninjais admins UN ?!

Link to comment
Share on other sites

bezsakari esat jus abi.

No one is perfect, bet man Kiwi vnk iekrita acis ar savu tizlo speleshanas veidu, tjipa spele bez skanjas, bet shauj un gaida uz skanju... tavas neveiklas kustibas un shaushanas maniere... Pirms pretinieka apstashanas utt... es savas domas izteicu BAN veida.

Varbut shodien kaut kas divains... 3 sudzibas pec kartas. WTF ?!

Es novecoju chtolji ?!

P.S. jaa es esmu jauninjais admins UN ?!

Tu demo paskatījies jauniņais? Nu kur tad tev tas iemesls? Caur durvīm tevi nobēru? :giggle:

Var redzēt ka man patīk nedomājot vnk kko minēt - un kas par to? Līdz kamēr es tevi neatvācu tev pretenziju taču nebija vai ne? Visiem jauniņajiem patīk izbaudīt to spēku kādu nobanojot bet kad jāatbild par savu stulbumu tad ausis sarkanas un acis lielas.. Man ir viens slikts paradums - kad man sagribas minēt es nevados pēc skaņas vnk ārdos bet kad eju vadoties pēc skaņas man parasti ierauj lodi pakausī vai pierē un tad es uzdodu sev jautājumu - nah es tā darīju?

Linkin nokačā amx mod un ej pakapā ar botiem un jūties kā admins.. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

kiwi piedod... man skjiet, ka es speleju CS, kad tu vel tikai uzzinaji kas ir dators... grow up child...

Es savu viedokli jau esmu izteicis.

Atvainojos tiem adminiem, kuriem bus jaizsaka savs viedoklis unban lieta, bet vel var paskatities iepriekshejo mapi de_cpl_mill

Link to comment
Share on other sites

kiwi piedod... man skjiet, ka es speleju CS, kad tu vel tikai uzzinaji kas ir dators... grow up child...

Es savu viedokli jau esmu izteicis.

Atvainojos tiem adminiem, kuriem bus jaizsaka savs viedoklis unban lieta, bet vel var paskatities iepriekshejo mapi de_cpl_mill

Skaties skaties tikai iedomājies sevi manā vietā kad skaties un padomā ko tu būtu darījis? jā es mēdzu bērt caur sienām cik var teikt? Un jā kļūdas cilvēki nespēj atzīt ..

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, zinu, ka šeit rakstīt nevaru, bet priekškam viņam unban, ja jau ir IP change !

Paskataties pielikumā :

Te taču paliek jautrāk un jautrāk :D war3 servera bans neattiecas uz citiem serveriem kā css source :D es vēl rēcu ..

Link to comment
Share on other sites

es gan daudzkart esmu dzirdejis ka bans ir VISOS gign serveros.

un jaa - es l1nk1na vietaa arii banotu chelu ar tik p0k3m0nisku niku. sorr

Pokemonisks niks? šis topiks ir par un ap Banu nevis pokemoniem ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...