Jump to content
GIGN Forum

Admini, Ir?


lisij - HD
 Share

Recommended Posts

Labvakar.

Tēmu domāju, ka esat ieraudzījuši.

Gigns agrāk likās kā pats augstums, best serveri ,etc.

Šodien - es nesaprotu kas notiek te? Nav adminu serveros, par pub jā, tur vēl apgrozās, diezgan daudz, bet tāds csdm vispār neviens, speedhackeri skraida apkārt un neviens neko, kur nu vēl runājot par /calladmin.

Gribu tikai lai šis viss te vēl pastāv, tapēc, vai nav laiks palaist tos kuri jau šeit vairs nav un pieņemat jaunus darbiniekus, kuri tiešām būs un darīs, atsaukties un tā.

Nevienam neuzbraucu, tik gribu lai te vēl foršāk.Vnk maza viela pārdomām.

Turās ;)

Edited by lisij - HD
Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, tas calladmin neievieš uzticību, jo tak ir pietiekami daudz palaidņu, kas raksta to pie mazākā sīkuma, tāpēc es parasti atsaucos, ja kāds ieraksta lapas čatā, ka tur un tur čīteris vai vajag mapi nomainīt. Protams, no manas puses tas tikai attiecas uz pub un csdm serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Necik sen bija topiks no spamuraya puses, ka admini citos serveros var paprasīt flagus DMā. Domāju, ka tas joprojām varētu būt aktuāli. DMs pašam patīk, vienīgais mods kurā es CSu praktiski spēlēju, bet tik ilgi kamēr tur paspēlēt bez raustīšanās nevaru, es labāk nemaz i neprasīju :)

Link to comment
Share on other sites

Bieži spēlēju csdm serverī! Arī chata bieži rakstu calladmin, jo csdm ļoti bieži skraida visādi "sīkie" vai tie, kuri no chiitošanas gūst kaut kādu baudu, bet adminu nevar sagaidīt, tāpēc labāk ir ielikt tai pašā mājaslapas chatā vai ierakstīt forumā!

P.S. vai nevajadzētu izveidot atsevišķu foruma sadaļu tieši reportēšanai, nevis likt visu klāt pie sūdzībām par adminu izdarībām.. tā viss būtu daudz sakartotāks. :)

Link to comment
Share on other sites

Šajā sakarā gribēju piebilst, ka PUB'a adminiem varētu iedot flagus arī CSDMā, man jau nav grūti ieiet un pačolēt :)

piekrītu,es ļoti bieži forumā skatos vai neparādas kāds calladmin,un ja ir tad ieeju tani serverī paskatīties kas par problēmu,man nav grūti paspecot pa csdm un war 3 arī,

Necik sen bija topiks no spamuraya puses, ka admini citos serveros var paprasīt flagus DMā. Domāju, ka tas joprojām varētu būt aktuāli. DMs pašam patīk, vienīgais mods kurā es CSu praktiski spēlēju, bet tik ilgi kamēr tur paspēlēt bez raustīšanās nevaru, es labāk nemaz i neprasīju :)

es viņam aizsūtiju lai iedod, bet neiedeva uz csdm :(

Link to comment
Share on other sites

Praktiksi visiem jau nav laika lai dienā ieskrietu pie neta, vai vēl pat cs'a..

Cik bieži tieku, tik tieku... un kad esmu serverī arī pildu savus pienākumus godam.

Un cik nojaušu te lielākā daļa jau sen ir pilngadīgi no adminiem kuriem jau ir darbs, un citas lietas daramas, neviss kā agrāk varēja dienu, dienā tašīt cs'u nonstopā!!!

Paldies par sapratni.

Edited by aM`
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da pa dienu skaidra lieta, ka nav to adminu. Skoka, institūķiks, whatever, bet vakaros ta nu kāds varētu pagodināt komūnu ar savu klātesamību DM`ā. Es tur spēlēju pa vakariem - neviena admina - nekad neesmu manījis. Visādi lašaras rāda savas "prasmes" - tiešām nav adminu vai vienkārši tiem ir uzdirst?

Link to comment
Share on other sites

Da pa dienu skaidra lieta, ka nav to adminu. Skoka, institūķiks, whatever, bet vakaros ta nu kāds varētu pagodināt komūnu ar savu klātesamību DM`ā. Es tur spēlēju pa vakariem - neviena admina - nekad neesmu manījis. Visādi lašaras rāda savas "prasmes" - tiešām nav adminu vai vienkārši tiem ir uzdirst?

man nav acc tur, ta jau iejietu ari tur

Link to comment
Share on other sites

tu jau vari paņemt ip un nobanot serverī kurā tev ir acc, ja uz mapes maiņu vai rekonektu banam vajadzētu aktivizēties.

Tomēr hujņa, ja labi padomā, cilvēku serverī, kurš nemaz viņā neatrodas nevar izbanot.

To var izdarīt tikai tas , kam pieeja pie amxbaniem :buslabi:

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

man nav acc tur, ta jau iejietu ari tur

Labi tev nav acces šinī serverī - tas nozīmē, ka DM`a laikam adminu nav vispār. Nice.

Cik skatos, tad pieteikumus uz ACC arī izskata zibens ātrumā - nu tipa tauta raksta pieteikumus k-ko domā, prasa acces, lai k-kā palīdzētu, a te visiem +/- pie kājas.

Prasības acc arī ļoti auigstas:

Nosacījumi:

  1. 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.
    Pie šī papildinājums :

    Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori.

    Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts.


  2. Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte:
    • PUB/WAR3 - 400
    • CSDM - 200
    • TF2 - 300
    • CSS - 200

Šie skaitļi nemaz nav astronomiski, ja tik tiešām GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem.

Adminam jābūt ne tikai serverī, bet aktīvi jāpiedalās arī GIGN foruma dzīvē, lai sekotu līdzi notikumiem, tāpēc minimālais postu skaits - 50.

Arī te es tā kā drusku papildināšu - tie pieci desmiti postu nedrīkst sastāvēt no spama, idiotisma un vārdiem "Jā", "KEWL", "LOL", utt.

Tiks izvērtēta arī admina aktivitāte čīteru reportā. Par vienu no aktivitātes rādītājiem kalpos tas, ka niks forumā būs reģistrēts vismaz 3 mēnešus pirms tiesību prasīšanas. Citādi vari nemaz nesākt.

Kamon - kurš gan tik daudz laika velta vienam cs... te praktiski jādzīvo, lai acces dabūtu. A man liekas, ka deļ šitā tagad DM`a vispār nav adminu. Ja es gribētu acces, es toč šito visu nedarītu. Lai nobanotu pāris tirliņus dienā (kad esmu online), kam acīm redzami čiti nav vajadzīga šita Jūras Kājinieku sagatavošana. Nav jau tā, ka uzturēt kārtību iekš DM`a ir mission imposible.

Davai tak lai džeki, kas beiži kapā tanī DM`a raksta pieteikumus - un ja ir sakarīgs un kaut cik māk močīt, lai tak adminē - sliktāk jau nebūs. Nu tas tā - manas domas.

Link to comment
Share on other sites

hockey - daudziem jau pirms kada gada iedeva,paspeleja 2menesus aktiivi un tad visi nozuda

Varbūt - tik sen te nespēlēju, bet nu šobrīd man škiet ir tā, ka to adminu nav vispār. Vajag aicināt pa jaunam pieteikties adminēt gribošos - lai kārtība atjaunojas. Teiksim ja no 10 adminiem 2-3 paliek, tas jau labi, no 20 tas jau dod 6 cilvēkus. Iedot acces jau nav tik sarežģīti, plus kā es jau iepriekš rakstīju, nav jāpieškir visiem, kas prasa, bet gan tiem, kas k-ko sajēdz no cs. Uz tiem noteikumiem jau var pievērt acis, ja tik slikta situācija ar adminēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...