Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jaunu Tv Kasti.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Ziediņ

Ir vairāki scenāriji , ja tavi vecāki sēž vēl uz dvd tad ar full HD vēl nevajag ,ķēpāties nav jēga , ja vien drīzumā viņi nepāries uz blu-rayu. Vai arī protams nesāks spēlēt visādus xboxus vai slēgt datoru pie tv caur hdmi vai vga. Tad par FULL HD var jau sakt domat. Savadaka parmaksat jega nav. Njem Led TV , tagad jau shi pareja ir noslegusies no LCD uz LED un vairs nav japarmaksa tikai , ka shis tv ir LED . Cena protams varbut mazliet pieaug ,bet ne krasi no ta ka tas ir LED. Vismaz Skandinavijaa taa , nezinu par Latviju. Gandriz visus lielākos brandus var pielikt pie sienas ar Vesa Wall mount standartu . Protams ir arī vēl citi un "'ķīnieši" . Par Branda izvēli gan atstāšu tavā ziņā , bet meklē starp Samsung , Phillips , (ir cilvēki , kuriem arī LG patīk ) , par Sony man liekas biski overpaid sanāk , panelis nāk no Samsung. Noderīgs štelle arī ir , kad usb flasku var piesprast klāt un kādu dziesmu , vai bildi vai filmu noklausīties , skatīties. Ja ir mājās sattelīts , tad vislabāk ir skatīties vai TV ir DVB-S/DVB-S2 tuneris , lai var satellitu kjert. Parējie ņem jau tāpat gan kabeli un gaisu . CI kartes slots var mazākiem modeļiem nākt kā papildus iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet grūti jau sakombinēt, labāks, lētāks, smukāks, kvalitatīvāks, TV izvēlē ir viena no grūtākajām, parasti veikalā itkā zinošais pārdevējs stāsta man, ka tas ir "labāks tas sūdīgāks". Es nopirku to kas enerģiju mazāk patērē un 37 collas kakras manā skapī!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...