Jump to content
GIGN Forum

Swedbank


kesh
 Share

Recommended Posts

Man arī pazvanīja tēvs, kad biju iegrimis cs pasaulē un pateica ka Rīgā kaut kāds čakars pie Swedbank bankomātiem, es uzreiz aizgaju izņēmu visu nesen ieskaitīto algu, jo reāli man vieglāk tagad noņemt nevis pēc tam kaut ko gaidīt un nīkt vēl ilgak rindās kā tas bija ar LKB..

Atverot internetu nekādas ziņas neredzēju un tad jau ar naudu makā mierīgs mājās sēdēju.

Link to comment
Share on other sites

Eu, kuru banku patukšojam nākamo? Latviešiem jauna nacionālā realitātes spēle - pāris stundās uzkurināt baumas un patukšot bankomātus līdz vēlai vakara stundai. Nu vismaz kaut kā saliedējamies... Es rīt lepns aiziešu uz rimčiku un piepirkšu pilnu grozu maksājot ar swedbank karti. Moš vēl vajadzētu pa prikolam aiziet ieskaitīt uz karti tos pāris dešukus, kas stāv vientuļi makā, nu tā, ar visu odziņu, kādā pieblīvētā filiālē. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, kuru banku patukšojam nākamo? Latviešiem jauna nacionālā realitātes spēle - pāris stundās uzkurināt baumas un patukšot bankomātus līdz vēlai vakara stundai. Nu vismaz kaut kā saliedējamies... Es rīt lepns aiziešu uz rimčiku un piepirkšu pilnu grozu maksājot ar swedbank karti. Moš vēl vajadzētu pa prikolam aiziet ieskaitīt uz karti tos pāris dešukus, kas stāv vientuļi makā, nu tā, ar visu odziņu, kādā pieblīvētā filiālē. :)

Jauna kustība - bankings.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Pat šodien, kad jau pateikts ka viss ok stāv cilvēku rindas pie bankomātiem... Galvenais ka NEVIENS neliedz to naudu ņemt ārā... Limiti ir tikai kartes diennakts kredītlimits. BET VISI TIK UN TĀ ŅEM ĀRĀ! Fascinating!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vispār par cik baumas aizsākās deļ tās bankomātu maintinences, būtu tikai loģski ja swedbank būtu tautai paziņojusi , ka bankomāti šur tur īslaicīgi var nedarboties utt. problēmas 0. protams cilvēkiem vieglāk ir nostāvēt 7h rindā , nekā pazaudēt mēneša algas un krājumus.

Edited by kesh
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

vispār par cik baumas aizsākās deļ tās bankomātu maintinences, būtu tikai loģski ja swedbank būtu tautai paziņojusi , ka bankomāti šur tur īslaicīgi var nedarboties utt. problēmas 0. protams cilvēkiem vieglāk ir nostāvēt 7h rindā , nekā pazaudēt mēneša algas un krājumus.

pag. tavs finacists ir cirvis?

Link to comment
Share on other sites

vispār par cik baumas aizsākās deļ tās bankomātu maintinences, būtu tikai loģski ja swedbank būtu tautai paziņojusi , ka bankomāti šur tur īslaicīgi var nedarboties utt. problēmas 0. protams cilvēkiem vieglāk ir nostāvēt 7h rindā , nekā pazaudēt mēneša algas un krājumus.

Paziņojumi bija, slinkums meklēt, šeit būs viens no pirmajiem - http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/64224/brivdienas-naktis-iespejami-swedbank-bankomatu-un-elektronisko-kanalu-darbibas-traucejumi

Swedbankas lapā, man šķiet arī lasīju par traucējumiem, vai pat bija ibnakā vēstule atnākusi, neatceros vairs... Ar to viss aizsākās, ka lielākā daļa šitos paziņojumus ignorēja un sāka uztraukties, kāpēc neiet bankomāti un ibanka šad tad.

Link to comment
Share on other sites

Strādāju par kasieri, ne reizes nebija aizķeršanās ar swedbank norēķinu kartēm, atskaitot to, ka pāris cilvji uzprasīja vai pieņemam Swedbank kartes.

Čoms šodien gribēja maksāt ar OPEN karti, bet atnāca izdruka no bankas "Atteikts"

Foršs niks, drīkst tevi saukt vienkārši par faggotu? :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...