Jump to content
GIGN Forum

Swedbank


kesh
 Share

Recommended Posts

pagaidām nav oficiāli , bet ņemiet ārā naudu kamēr varat , ja bankomāts nestrādā ņemiet ārā citas bankas bankomātos.

Man pazvanīja mans finansists (kuram uzticos) un to teica

Nu personīgi es uzskatu , ka tās ir baumas kuras izcēlušās sakarā ar Swedbank bankomātu updeitiem 9 decembrī.

Jā, var redzēt...

Citējot vecu dzērāju no boot'a

topic autors idiots. patiesiibaa foruma administraacijai vajadzeetu sjo topic un afftara-debilikja datus riit no riita iesniegt drosjiibas policijaa uz paplaates.

Link to comment
Share on other sites

izskatās ka sekojot taviem ieteikumiem, var nevis bagāts palikt, bet muļķis kas stāv garā rindā (pie tādiem pašiem muļķiem) pie bankomāta lai izņemtu naudu, kuru pēc baumu noplakšanas liks atpakaļ tajā pašā bankā...

Un tavi apgaismes brīži ir vienkārši fascinējoši, tādi muļķi kā tu būtu jāliek cietumā... Nevis būtu taisījis smirdīgu topiku pirms vispār kaut ko zini, saproti.

Starp citu, tavs "finansists" ir daunis.

  • Like 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

aizkrauklē rindā apmēram 40 cilvēki stāv, Mani senči arī stāv, jo jebkurā gadījumā bankai sanāks pamatīgi sūdi, ja tagad katrs 2. latvietis ņems ārā naudu. Un poh vismaz naktī mierīgāk gulēs un būs pilnīgi piedrāzt par šito banku. Vienīgais ja swed tiešām aizies ciet, tad reāli LV nav kur turēt naudu, jo tā ir vissuzticamākā banka.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bankai būs sūdi, Spoksx, tad Zviedri uz mirkli pārtrauks darbību un Tavi vecāki varēs doties mājās tukšām rokām :(

Zinot to, ka Tev ģimenē katram no vecākiem ir virs 100 k EUR bankā, ceru, ka nakts laikā neatnāks kāds zaglis vai žurka, kura spētu nograuzt papīru, būtu baigi traki.

EDIT: Aā, jā, diez vai katram otrajam iedzīvotājam tur ir apjomīgas naudas summas noguldītas. :)

Link to comment
Share on other sites

Braucu pa kluso centru tikko, pabraucu garām kādiem 6iem automātiem (randomu banku). Pie visiem kā viena 10+ cilvēki.

Interesanti kādas būs sekas šai masu naudas izņemšanai. Nerubīju ekonomiku nemaz. Kāds zinošāks varētu apgaismot šajā jautājumā.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bankas likviditāte gan jau nodrošinās lai aunu bars var šādi izklaidēties un tagad vakarā stāvēt. Žēl ka vēl sniegputenis nav. :)

p.s. likviditāte nenozīmē, ka banku likvidē, :D tas nozīmē to, ka bankai ir pietiekami daudz līdzekļu lai tā varētu norēķināties ar saviem kreditoriem(noguldītājiem(Tiem, kuri tagad stāv un kuriem nestāv)).

Link to comment
Share on other sites

Baumas, baumas, baumas, drošības policija jau strādā, un tiek meklēts baumu izpaltītājs, draudot cietums sods lidz 2 gadiem.

Tev ir taisnība, tikko saņēmām pieprasijumu no Drošības policijas, lai izdodam visu mums zināmo informāciju par kesh'u.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...