Jump to content
GIGN Forum

Votemap Uz Pub


Recommended Posts

Sveiki! Ir pienācis brīdis, kad es taisu topiku, lai papildinātu savas privilēģijas. Ir brīži, kad serverī ir 9 admini, kā tas nesen bija, bet diemžēl ir brīži, kad serverī no adminiem esmu tikai es un kad mape neatbilst cilvēku daudzumam. Tāpēc vēlos palūgt votemap. Varbūt liekas stulbi tas, ka man būtu votemap, bet nebūtu ban tiesības, bet paskaidroju: war3 serverī es vēljoprojām esmu admins un tāpēc, kad pubā redzu čīteri, nokopēju viņa IP, aizeju uz war3 un nobanoju. Īpaši man vairs nav ko piebilst.

stati

Link to comment
Share on other sites

Lai uzliktu dd2 ? Tagad vispar visatljautiba NOTIEK, tikai dd2, aztec , inferno un nuke visu laiku jagriezh, delj adminu visatljautiibas... :( :( :( Ja jau mikstais ir admins uz war3 kam tev votemap pubaa?

nē, es arī esmu tāda tipa spēlētājs, kā Tu, kam patīk uzspēlēt "ne def" mapes, kā piemēram, militiju, odigy, utt. :) War3 es ieeju tikai tad, ja pubā ir čīteris, nokopēju viņa IP un nobanoju no war3

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Lai uzliktu dd2 ? Tagad vispar visatljautiba NOTIEK, tikai dd2, aztec , inferno un nuke visu laiku jagriezh, delj adminu visatljautiibas

Labi, gadās arī tādas lietas nereti redzēt, bet ir reizes, kad pilns serveris var spēlēt gan survivor, gan havanu, gan citas mapes, bet ir tā, ka paliek tikai 10cilvēki, un tie paši čīkst par mapi

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

2x pa visu dienu jau nav traki, der paspēlēt sliktas mapes,lai būtu kādas pārmaiņas(kautgan man patīk visas mapes,un skilu labāk trennet uz šādām nevis def mapēm),un pa dienu īsti nav vajadzība mainīt,jo jau ap 11tiem(vēlākais ) spēlētāju netrūkst,spēlētāji nemūk prom ja admins arī spēlē,jo pazūd tik tāpēc, ja ienāk kāds čīters un nav kas viņu nobano.vajadzība ir vēlos vakaros un agros rītos kad neapgrozās cilvēki,

tagad man nebija laika paspelet jo biju prāgā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

It kā neērti 2. reizi up'ot topiku, bet nu tas ir nepieciešams. Bet lūdzu izskakiet ātrāk šo topiku. Ir pagājusi nedēļa, kopš pēdējā posta, topis stāv uz vietas. Ir problēma arī ar to "/calladmin", es šonakt kādas 3 reizes saucu adminu, gan forumā ,gan caur serveri, bet admins tā arī neienāca serverī. Negribās uzbāzties, bet tā ir.

Link to comment
Share on other sites

Topiks riktīgi lēns, cilvēki nav uzdevumu augstumos, uz Ziemassvētkiem laikam žagari būs jāuzdāvina :terminator:

Par tēmu runājot - ja cilvēkam ir iedots bans, tad jau ar vote nevajadzētu būt problēmām, esmu par :) Galvenais nedef'a mapes nemainīt bezjēgā, bet mīkstais sūdus nevārīs ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...