Jump to content
GIGN Forum

Komandu Kantoris. !


puisiitis
 Share

Recommended Posts

Iesaku visiem dalībniekiem PAŠIEM rakstīt uz sevi demo, tad nebūs problēmu.

Runa neiet par to. Demo ir , veseli 2, un ja ne pat vairaak, kur redzama netiira speles pieeja. Kpc gan chalim ljautu spelet, ja bans nav ticis nonjemts legaalaa veidaa ar admina piekrishanu. Sms unbans ir kkada huinja lai vnk piepelniitos uz taadiem atkarigiem zadrotiem kaa Mustangs. Es uzskatu, ka vinjam ir jaatseezh viss shis pasaakums un jaaljaujas plikam fantaazijaam, kaa vinsh visus apshauj un gaardz par to pie sevis klusinjam. !!

Esmu pret un domaaju ka ir veel daudzi kas ir pret. Kaa tu peec suuda screenshoota doma pateiksi ka chalis, kursh chiitojis un roku pieshaavis jau ilga laika perioda, nechiitos atkal. Domaa, ka spelejot cupu vinsh prasmiigi to nesleeps? Huju tu to pateiksi. Esmu pret to ka vinsh spele, meklee citu, kas vinju aizvietos.

Link to comment
Share on other sites

pēc idejas tas unban prikols ir domāts tikai kāposta vārīšanai, ja esi nobanots un noperc unban, pēctam atkal spēlē ar to pašu niku vaidzētu mest virsu banu pat nedomājot. Ja pērc unban, tad sāc jaunu, tīru dzīvi ar svaigu niku nevis skraidi tālāk.

un runājot pa mustangu, viņam jau varētu neļaut piedalīties tikai dēļ tā ka viņš ir daunis.

EDIT: Meklēju arī 1-2 rezerves spēlētājus kausam.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

10. Pēc turnīra beigām, visiem komandu dalībniekiem 24h ir jāglabā: skrīnšoti, kas tika veikti skrīnšotu raundā, kā arī pirmās personas demo, ja tāds tika ierakstīts mača laikā. Komandu kapteiņiem pēc organizatoru lūguma ir jānosūta skrīnšoti un demo uz norādīto ftp. Pretējā gadījumā komanda var tikt sodīta pat ar diskvalifikāciju.

Tapec domaju ka probleemu nekaadu nebuus ar chiiteriem

Jo demo vajadzēs rakstiit katram speletajam !

Edited by Nikns
Link to comment
Share on other sites

10. Pēc turnīra beigām, visiem komandu dalībniekiem 24h ir jāglabā: skrīnšoti, kas tika veikti skrīnšotu raundā, kā arī pirmās personas demo, ja tāds tika ierakstīts mača laikā. Komandu kapteiņiem pēc organizatoru lūguma ir jānosūta skrīnšoti un demo uz norādīto ftp. Pretējā gadījumā komanda var tikt sodīta pat ar diskvalifikāciju.

Tapec domaju ka probleemu nekaadu nebuus ar chiiteriem

Jo demo vajadzēs rakstiit katram speletajam !

Speciāli izcelt?

Kaa tu peec suuda screenshoota doma pateiksi ka chalis, kursh chiitojis un roku pieshaavis jau ilga laika perioda, nechiitos atkal. Domaa, ka spelejot cupu vinsh prasmiigi to nesleeps? Huju tu to pateiksi.

Link to comment
Share on other sites

- laicīgi lejupielādēt turnīra spēļu kartes, ja to nav;

- pierakstīt spēlētāja vārdam komandas nosaukumu.

- izmantot nestandarta modeļus, spraitus, karšu tekstūras, materiālus un citas spēles daļas, kas izmaina tās funkcionalitāti un dod spēlētājam priekšrocības;

kādas mapes tiks spēlētas?

otrais ir diezgan muļķīgi, bet nav ar nekas traģisks.

spray? tas ari liekas diezgan muļķigi, ja nejauši izput spray un neesi nomainijis, tad uzreiz norauj pa ķekaru un diskābeli?

Jautājums apspriešanai, USA CS:S turnīros ir manīts, ka sāk ar 10k vai 16k naudas. Respektīvi samazina eco roundu daudzumu katrā pusē līdz 1/2. Ko jūs teiktu ja sākuma nauda nebūtu 800, bet gan maksimālā?

Link to comment
Share on other sites

kādas mapes tiks spēlētas?

otrais ir diezgan muļķīgi, bet nav ar nekas traģisks.

spray? tas ari liekas diezgan muļķigi, ja nejauši izput spray un neesi nomainijis, tad uzreiz norauj pa ķekaru un diskābeli?

Jautājums apspriešanai, USA CS:S turnīros ir manīts, ka sāk ar 10k vai 16k naudas. Respektīvi samazina eco roundu daudzumu katrā pusē līdz 1/2. Ko jūs teiktu ja sākuma nauda nebūtu 800, bet gan maksimālā?

Mapes visticamāk būs, De_dust2, de_inferno. Nu tādas ierastākās, vismaz es tā domāju. Vrb vēl kādas pāris.

Par naudām, es pat piekristu, ja būtu max priekš sākuma. Tik cik ar nazīšiem sākumā paspēlējas, un pēc komandu izvēles, iedotu max, lai sākas uzreiz ar blīkšķi spēle. Tas būtu pat nepieciešams. Savādāk nesmuki ja viena sāk ievaldīt, bet otra pa kaktiem slēpjas.

Esmu par šo ideju.

Link to comment
Share on other sites

Mapes visticamāk būs, De_dust2, de_inferno. Nu tādas ierastākās, vismaz es tā domāju. Vrb vēl kādas pāris.

Par naudām, es pat piekristu, ja būtu max priekš sākuma. Tik cik ar nazīšiem sākumā paspēlējas, un pēc komandu izvēles, iedotu max, lai sākas uzreiz ar blīkšķi spēle. Tas būtu pat nepieciešams. Savādāk nesmuki ja viena sāk ievaldīt, bet otra pa kaktiem slēpjas.

Esmu par šo ideju.

Par mapēm - teica, ka tās izvēlēsies abas komandas, ne tikai dd2 un inferno, manuprāt, tikai tās spelet butu vnk bezjēdzīgi. Tak var kaut ko drusciņ interesantāku uzspēlēt ar! :)

Es ar PAR :) vismaz tad nebūtu tā, ka jau otrā roundā vieniem awp, otriem tik deagle :D

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Par naudu esmu kategoriski pret ...

Man liekas galigi garam ka jau sakuma ar awp kniedee.

Nopelni to savu awp un tad esi vecis :D :D

Par karteem standarta mape jau laikam bus dd2 bet tam klaat katra komanda iedod pa 1 savai mapei + izvelas 1 mapi no 3 kuru negrib spelet atlikusi viena mape kuru ari dragaas ....

Ja nu kadam citas idejas tad sakat..

Link to comment
Share on other sites

Par naudu... 800$ no sākuma un viss. Par kartēm, es domāju ka pirmo naža raundu kura komanda uzvar, tā izvēlās karti, protams kādu no tām, kuras ir zināmas visiem spēlētājiem. Tas būtu, dd2, cbble, inferno, nuke, tuscan. Nevajadzētu izvēlēties tādas, kur jāglābj hostus.

Link to comment
Share on other sites

Par naudu... 800$ no sākuma un viss. Par kartēm, es domāju ka pirmo naža raundu kura komanda uzvar, tā izvēlās karti, protams kādu no tām, kuras ir zināmas visiem spēlētājiem. Tas būtu, dd2, cbble, inferno, nuke, tuscan. Nevajadzētu izvēlēties tādas, kur jāglābj hostus.

Par hostiem piekrītu - tās nē.

Par naudu - ja no Niknā viedokļa skatās, tad taisnība gan ir - nauda ir jānopelna ar spēli. Par kartēm - vēl jau ir piranesi, vismaz man šķiet, ka tā ar būtu tīti laba :) un visiem zināma.

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka ar to naudu sākumā būtu interesantāk. Tad nebūtu tie pārspīlēties rushi ar bhopiem un tml. Būtu jāpieskata sava pēcpuse jo awp jau būtu pa kaktiem un tml. Nevis, ka tu esi vecis, ticis pie awp. Tā teikt, spēlei būtu cita garša jo zin.. Cita diršana, kad bikses novelk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu, ka 16k ir par daudz, bet es uzskatu ka 800 ir daudz par maz. Rēķinaties ar to ja tev ir 800 un tu zaudē pirmo raundu, tad zaudējot katru nākamo raundu tev pēc standart raunda nāk eco. Respektīvi: Pistoles, eco, standart, eco, standart, eco - tas ir pie nosacijuma ka netaisa standart raundus bez bruņām. Manuprāt, ideālais būtu 5000, respektīvi awp + helmets sanāk, bet nekas vairāk vai arī ak/m4a1 un bruņas, granātas.

Mapes nosaka pēc nažu raunda? Muļķīgi, mapei jābūt zināmai vairākas dienas pirms spēles, lai varētu vajadzības gadījuma sagatavot kādas elementāras taktikas nevis raunda sākuma izdomāt kur kurš skries. Es ieteiktu grupā spēlēt de_tides, de_chateau un vēl kādu nesevišķi populāru mapi, tālāk astodaļfinālā de_nuke, 1/4 de_inferno, 1/2 de_aztec un finālā de_dust2. Tādejādi pazīstamākās mapes finālā, tas būtu tikai loģiski, parasti tā arī ir ka viss populārākās mapes ir vistuvāk finālam, būtu muļķīgi spēlēt finālā kaut kādu de_port vai ko tādu, tur vieta ir izteiktai kontras mapei.

Dievs pasarg no hostu mapu spēlēšanas, tas ir pats muļķīgākais ko iesākt, jo hostus atvest atpakaļ ir grūtāk kā atdefūsot un vienmēr var 1 čalis katru raundu novākt hostus (paliek ar 0 money), teammates nodropo viņam ieroci un visi sēž stūros līdz raunda beigām a CT jāmeklē pretinieks pa mapi, geey.

Es nezinu kā citas komandas, bet mēs noteikti izmantosim ventrilo, teamspeaku vai ko tādu, kas nodrošina labākas komunikācijas iespējas nekā ingame voice chats, tāpēc palūgtu laikus konfigurēt serveri atbilstoši CW, lai var skatīties tikai savas komandas spēli (pēc nāves) un tikai first person, lai nevar lidināties pa mapi ar kameru un izmantot šo kā priekšrocību. Kā arī atgādināt cilvēkiem, par cik mēs te visi būsim puberi, ka nedrīkst darīt tādas lietas kā teiksim ieiet specos, lai dabūtu atkal startmoney 800 vai arī tādu kāds tas bija uzlikts.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka ar to naudu sākumā būtu interesantāk. Tad nebūtu tie pārspīlēties rushi ar bhopiem un tml. Būtu jāpieskata sava pēcpuse jo awp jau būtu pa kaktiem un tml. Nevis, ka tu esi vecis, ticis pie awp. Tā teikt, spēlei būtu cita garša jo zin.. Cita diršana, kad bikses novelk. ;)

Num jā, sākums būtu vienlīdziigāks, un tad j,a pakās to visu - pats vainīgs, jo paildus naudu jau pelna ar savu spēli, nevis krisošanu un bēgšanu :D

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...