Jump to content
GIGN Forum

Komandu Kantoris. !


puisiitis
 Share

Recommended Posts

Nu redz tev tik daudz ideju tad maybe vareji sakt organizet arii kko ...

par naudu es domaju ka normali butu 3 k ne vairak nahuj awp pirmaja raunda ?

Parasti organizē administrācija, tāpēc nedomāju, ka es te varu kaut ko organizēt, tiesa es varu pieslēgties, ja ir nepieciešamība.

runājot par awp, kāpēc gan nē? rēķini 3000 tu nevari nopirkt m4a1, bet vari nopirkt AK kas būtu ļoti negodīgi. Summai jābūt tādai, lai var pa CT nopirkt M4A1 un defuse kit, helmet un granātas ari nenāktu par sliktu. 3100 + 1000 + 500, labi kitu var neņemt to parasti ar visi nepērk nopērk 2 kitus pa CT uz komandu, un kāds granātas nepaņem.

Link to comment
Share on other sites

Kr4 lai izpatiktu niknajam. Vajag starta summu tādu, lai nesanāk awp, bet tajā pašā laikā sanāk m4/ak.

kr4, paliekam pie tā, ka uzliekam starta komplektu 1.5k - 2k max. Tad sanāk vismaz startā gan bruņas, gan defuse + arī kāda granāta. JA neiepērcies neko, tad nākošajā jau tev ir m4 / AK. nebūtu nedz awp, nedz kas pārdabisks priekš sākuma.

Ko sakam par šādu starta kapitālu?

Link to comment
Share on other sites

1500 vai 2000 nozīmētu SMG raundu, kas arī nebūtu diezko loģiski. Es uzskatu ka jāizšķiras teiksim starp 10`000 un 800, tas arī viss.

Es domāju ka grupā varētu spēlēt kādu "nestandarta mapi" teiksim de_losttemple_pro vai ari de_contra, godīgi sakot neesmu liels dust2 fans tāpēc labprāt neredzētu viņu vispār, bet mape kas, manuprāt, obligāti ir jaiekļauj ir de_cpl_mill (es nerunāju par tuscanu)

Link to comment
Share on other sites

1500 vai 2000 nozīmētu SMG raundu, kas arī nebūtu diezko loģiski. Es uzskatu ka jāizšķiras teiksim starp 10`000 un 800, tas arī viss.

Es domāju ka grupā varētu spēlēt kādu "nestandarta mapi" teiksim de_losttemple_pro vai ari de_contra, godīgi sakot neesmu liels dust2 fans tāpēc labprāt neredzētu viņu vispār, bet mape kas, manuprāt, obligāti ir jaiekļauj ir de_cpl_mill (es nerunāju par tuscanu)

+par to dd2...

UN - lai jau paliek tie 800, lai ir tā, ka visas figņas nopelna pats un miers, nebus problēmu :)

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

nekas nekustaas .....

ir tikai 7 komandas man ir gruuti sataisiit tabulu ar 7 komandaam....

sasitat kads kaadus paris lai izveidojas 8 komandas ...\

bet ja nav domasim savadaaku plaanu ka imaukt ar 7 komandaam jo taka laiks butu pienacis izhaut .......

Link to comment
Share on other sites

nekas nekustaas .....

ir tikai 7 komandas man ir gruuti sataisiit tabulu ar 7 komandaam....

sasitat kads kaadus paris lai izveidojas 8 komandas ...\

bet ja nav domasim savadaaku plaanu ka imaukt ar 7 komandaam jo taka laiks butu pienacis izhaut .......

gan jau ir kādi gribētāji, kuri pat Nezin par šo lietu - nenāk forumā or something...

Bet, manuprāt, labāk izdomā ar 7 komandām to random game, kaut ko, jo dievvai būs 8-as.. :(

Link to comment
Share on other sites

gan jau ir kādi gribētāji, kuri pat Nezin par šo lietu - nenāk forumā or something...

Bet, manuprāt, labāk izdomā ar 7 komandām to random game, kaut ko, jo dievvai būs 8-as.. :(

Es iesaku vēl izskriet pāris diena caur "slīpeto naglēnu" serveriem un pieaicināt. Vrb kāds vēl saņemas. Un Ja šīs nedēļas laikā netiek savāktas tās 8 komandas, tad palaižam un miers.

Link to comment
Share on other sites

Tātad man juus nedaudz jaapbeedini es taka taisos lais bish uz arvalstim un aptuveni 2 nedeelas nebushu ....

Tapec ja izdomajat bliest tad tikai jaizdara tik daudz ka jasaruna ar wormu lidz galam serveris un pasiem sava stapa jasaruna par un ap speeli ...

Gan jau jums te vis sanaaks ...

Link to comment
Share on other sites

Tātad man juus nedaudz jaapbeedini es taka taisos lais bish uz arvalstim un aptuveni 2 nedeelas nebushu ....

Tapec ja izdomajat bliest tad tikai jaizdara tik daudz ka jasaruna ar wormu lidz galam serveris un pasiem sava stapa jasaruna par un ap speeli ...

Gan jau jums te vis sanaaks ...

Pag pag pag.. :D

Tātad mūsu team'am trūkst playera.. ak tu Velns.... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...