Jump to content
GIGN Forum

Kārtejais Iesakiet Planšetnieku


GB_
 Share

Recommended Posts

Ir domā likvidēt stacianāro pc un iepirkt planšetnieku - tiri web ielūkošanai un dažu komentu ieplutišanai ! Pašlaik gan nets ir caur cable , nesmu zadrots bet lai lietotu wifi man vajag piepirkt wifi ruteri ?? or ko ? Un kā ir ar tiem planšetniekiem ??

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

rūteri vajadzēs.

kapēc neņem laptopu?

varēsi vēl spēles uzkapāt.

Tjipa ar plansheti nevaretu>? Planshete ir forsha mantinja,bet ar tadu norunu ,ka tev patiik lietot touchskriinus, Ja vajag tiri neta ideala mantinja, nu ja kaiminjam ir ruteris vari tak no kaiminjiem zagt :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir Motorola Xoom, lai arī tautā nodirš, bija viens no pirmajiem tabletiem. Neko sliktu nevaru teikt, ja nu vienīgi, ka salīdzinoši smags. Ja tev tīri patīk pasērfot netā un paskatīties youtube video uz dīvāna, kamēr reklāma pa TV, tad it is way to go.

Tāpat arī saskanē grāmatas un tev nav jāstaipa nekas līdz.

Bet nu tiešām pārliecinies vai tas tev ir vajadzīgs. Pameklē google : why not to buy tablet un izlem.

Edited by Zorg`s
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kāpec ne portiks ? Mājas jau ir viens portiks - smags ! Un ari cenu diapazonam neatbilst - a tablete pa 100 ls sanak diezgan laba ! Vairak aci metu uz Android mazajiem 7 inc ! Kur slepjas tie mīnusi ? touchskriinus patik rullet ! Un neko vairak ka ziņas palasit erti sežot di'vana nevajag !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 collu portatīvo salīdzināt ar 11 collu planšeti ir tiešām gudri.

Jauda,displejs un iespējas ir lietas, kas tev jāizvērtē.

Saraksti stabiņā ko gribi un tad skaties ar kuru no abiem var to paveikt.

katrā ziņā 11-13 collu laptops>planšete.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ā es nemaz nepamanīju tos 100ls augšējā stūrī, par tādu naudu skaties uz netbuka un tad vēl vajadzēs kādus 50 ls.

Par 100 $ dolāriem laikam varēja dabūt sony tabletes, ko visi izbrāķēja, laigan Latvijā laikam viāns maksā 150 ls :D

Edited by Kaupo
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

GB_, man ir skumji lasīt Tavus postus. Tev Kaupo +- sakarīgi apstāsta par dārgāku plansešu plusiem (lai gan par OS gan nepiekritīšu, jo arī 70$ planšetēs var atrast hemoroīdu), bet Tu viņam nepamatoti uzķēzi. + Mani nepamet sajūta, ka tu katru savu "iesakiet" topiku veido, sava krāna garināšanas labad. Nu, nopirki savu 2.5k vērto mašīnu? Vai galaxy ace for fuck`s sake? Ja jā, iemet bildi un es ņemšu savus vārdus atpakaļ.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

GB_, man ir skumji lasīt Tavus postus. Tev Kaupo +- sakarīgi apstāsta par dārgāku plansešu plusiem (lai gan par OS gan nepiekritīšu, jo arī 70$ planšetēs var atrast hemoroīdu), bet Tu viņam nepamatoti uzķēzi. + Mani nepamet sajūta, ka tu katru savu "iesakiet" topiku veido, sava krāna garināšanas labad. Nu, nopirki savu 2.5k vērto mašīnu? Vai galaxy ace for fuck`s sake? Ja jā, iemet bildi un es ņemšu savus vārdus atpakaļ.

Audiks A6 ir nopirkts - bildes ieliksu , nemiz kedas ! Telefons gan vel ir vecais - jo neko labu naetradu un jaunu pirkt no fun !

nu vo epix piesmēla to spaini , neko garinat man nevajag - jau taaa trauce :D

Edited by GB_
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...