Jump to content
GIGN Forum

Steam Autumn Sales


Kaupo
 Share

Recommended Posts

oo, beidzot GTA akcija, kuru es nenokavēju :)

Kā Jums sķiet, uz ziemassvētkiem GTA complete paka būs būtiski lētāka? Patreiz 13.39 poundi par visiem GTA nav slikti. Zemākā cen laikam ir bijusi 12,xx Eur vai poundi..

EDIT: Kaupo, kādēļ tāda pārliecība? Ir jau tā bijis? čekoju un zemākā cena ir bijusi 12.xx pakai..

Link to comment
Share on other sites

Portal 2 is a must buy, ja nee, tad vismaz piratisko uzspelet.. + pirms kada laika DLC iznaca ar challange mode un jaunam co-op kartem.

damn, es ceru ka CS:S bus 75% off kaa parasti ir uz lielajam atlaidem, jagaida citas dienas.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

UZMANĪBU! Kāds var nopirkt Portal 2 divpaku? Manu kredītkarti nez kādu iemeslu pēc neņem pretī, un es jau esmu laikam pārčakarējies, jo tagad mani vispār sūta pakaļā. Rakstu stīm supportam, bet šiem man vēl neko neatbild. Negribu nokavēt, palīdziet!

Vairs nevajag! Paldies.

Ai, man nekad neveicas. Ja kāds pārdod 2paku, pa to pašu cenu, tad esmu pircējs Number Van! :D

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Ja tev swedbank karte, tad tev jāieiet internetbanka un jāaktivizē tas 3d security via kā viņš tur saucas, tas ir obligāti no 13. okt vai novembra. Cilvēki neatstājiet visu uz pēdējām minūtēm.

Šodien priekš manis itkā nekas īpašs.

Daudzi jau sūdzas, ka nesen izlaistajam La noire -50%

Varbūt pēdējā dienā būs labāko spēles pa dienām, portal tur tiktu iekšā

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Aktivizēju to security, bet tas tikai pamainīja error message, tas arī viss. Es nesaprotu, nafig nevar uztaisīt normālu real time supportu, kāpēc man jāpišās ar kaut kādiem ēmailveidīgiem sūdiem, kur man viņi atbild pēc pusstundas?

Ceru, ka pēdējā dienā atkal atkārtos labākos piedāvājumus.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir, ir gta paka par 5 poundiem :)

Vienīgi neesmu LV, tādēļ billing address nesaskan ar paypala un šie piesienās, vēlāk varēšu pieslēgties pie LV kompja un būs jāpaņem

ty kaupo!

Eh, gribās nožīdot - esmu uk un te maksā ~ Ls 4.12, Lv maksā ~ Ls 5.27, nepatīk, ka čakarē, bet nav Uk karte, jāpadomā kā izšmaukt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...