Jump to content
GIGN Forum

Paintball


Pusdzīvais
 Share

Recommended Posts

Ar reģistrēto vrode sarunājām un nummuriem apmainījāmies. Es rīt braucu! Būšu 10/10:30 autoostā. Reģistrētā nummurs man ir, viņam laikam visu pārējo nummuri ir, tā kā viss ir bumbās :)

Vēl jautājums - kaut kādas specifiskas lietas varbūt būtu nepieciešams paņemt līdzi? Tīri tā iz pieredzes no pagājušajām reizēm?

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad 12:00 jābūt spotā.

Redz kur mums vietējie ir - kāds jūsmājās laiciņš? Lietu rīt nesola? Kā ar peļķēm un dubļiem? Kaut kā tak atbilstošāk tad būtu jāsapošas, lai balles kurpēs pa dubļiem nebūtu jāskraida ^_^

Link to comment
Share on other sites

Svaigākais apdeits par team3:

-Gludeklis

-Bulleto

-Kaamis

-VIP 199a7377dad732ddc949d64e8bc83fdc2.jpg

Bullets iegāžas autoostā tā uz 10:00, tad mēs stundu kaut kur deldēsim riepas un Rimi neilgi pirms 11:00 iepirksim labumus.

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Karoch pusdzivais i vafele sobriid, kas mani neparsteidz, jo soferim vinam nav jabut, es tiko esmu parradies no darba, reali rubii ara dodos guleet, un tad no riita nafig visus sakapashu mle lupaatas :D

p.s. Wormam vnk gribas, lai vinu vairak kaa paaicina braukt, lai rodas sajuta, kad ir mileets un gaidiits :crying::meitene: mca :*

p.s.s Dominix malacis, ka sadabuji registreto roka, es domaju ta ka mees buusim 6 purni uz 2 auto piemetisim registretajam veel klaat kaadu :)

p.s.s.s faking smaga darba diena, ne reali smaga :axe:

p.s.s.s.s Odinsh tev reali jau +50hp starta raunda, apr to ka izdomaji ierasties molodec :D:shades:

Tiekamies bitchies !!!!

Brauceji

1.Bencik 03dec. Team 1

2.Deadalive + 1 03dec. Team 1

3.Krish +1 03dec. Team 1.3

4.Worm 03dec Team 1.0.1.6.78

5.Vincester 03dec Team 2

6.Registretais 03dec Team 2

7.Freelancer 03dec Team 1

8.Dominix 03dec Team 2

9.Kaamis Team 3

10.Gludeklis Team 3

11.Ziedins Team 3 Naudiņa Team 2

12.Bullet Team 3

13.Teddy Team 3 (nebraukshu,nebraukshu... :pizdiblee: )

14.Odinsh+Ewy Team 1.6 v35 photoshooters

Man sanak 16 cilveki 8:8

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...