Jump to content
GIGN Forum

Paintball


Pusdzīvais
 Share

Recommended Posts

Varu būt Rīgas autoostā ap 10:20~10:30, vai arī ar nākošo autobusu - ap pusdienlaiku. Cerams nākošās nedēļas laikā man kāds varētu sīki un skaidri aprakstīt kā un ar ko man ir jādodas, lai nokļūtu pie jums. Kā arī pēdējais autobuss no autoostas atiet 20:30, uz to laiku man būtu jānokļūst atpakaļ autoostā. Ja tas nesagādā pārāk lielas problēmas palīdzēt man ar nokļūšanu spotā, tad es jau uz 99% varu teikt, ka es būšu ( nekad jau nevar zināt... ).

Link to comment
Share on other sites

Varu būt Rīgas autoostā ap 10:20~10:30, vai arī ar nākošo autobusu - ap pusdienlaiku. Cerams nākošās nedēļas laikā man kāds varētu sīki un skaidri aprakstīt kā un ar ko man ir jādodas, lai nokļūtu pie jums. Kā arī pēdējais autobuss no autoostas atiet 20:30, uz to laiku man būtu jānokļūst atpakaļ autoostā. Ja tas nesagādā pārāk lielas problēmas palīdzēt man ar nokļūšanu spotā, tad es jau uz 99% varu teikt, ka es būšu ( nekad jau nevar zināt... ).

Lidz autoostai aizvedis gan jau, galvenais tikt lidz muusu Rim4ikam :) Tev tagad paaris majas uzdevumi, iemacities ka no autoostas tikt lidz 18/23 trolejbusa pieturai, kas atrodas pretim Origo, blakus Tallink hotelim. Un kaa izkapt pietura Stirnu iela.

Seit paradits kaa tas izskatas ieksh google maps.

http://maps.google.l...&sz=16&t=h&z=14

Sis ir sarezgitakais tavs posms, bet nekas neizdaraams tas nav :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pie tā B punkta uz Satekles ielas ir tā trolejbusa pietura, jep?

Drošs paliek drošs norādes es kaut kā sev telefonā iekšā dabūšu, lai neapmaldītos, pie reizes varētu arī dabūt kādu telefona nummuru, lai varētu sazināties.

Ja gabals nav liels, tad nav grūti arī aizsoļot, bet nu nevaru pagaidām iedomāties cik tālu tas aptuveni varētu būt...

Link to comment
Share on other sites

Taaks pedejais update !

Informeju, datums 03dec. Laiks 11:00 kad butu jaierodas.

Brauceji

1.Bencik 03dec. Team 1

2.Deadalive + 1 03dec. Team 1

3.Krish 03dec.

4.Worm 03dec

5.Vincester 03dec Team 2

6.Registretais 03dec Team 2

7.AmE 03dec Team 1

8.Freelancer 03dec Team 1

8.Bullet

9.Samuray

10.Dominix 03dec Team 2

11.Bullet

12.WangRuLang

Satiekamies 10:00 pie Rimi Stirnu un Dzelzavas stura.

Vincijs mauks ar registrejo, jo pusdzivajam bus viens lidzbraucejs.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai ap 10:30 būšu Rīgā. Nezinu kā tur ir ar to attālumu līdz tam Stirnu ielas Rimi, bet es šaubos, ka būšu tur pirms 11.

Tā kā varbūt jūs satiekaties pie Rimi tajos 10, aizšaujat pakaļ man ( par benzīnu nav grūti kādu lieku kapeiku piemest ) un braucam uz spotu? Cik sapratu, tad arī bullets būs autoostā, tā kā ne tikai man pakaļ braukt sanāks :) Tā sarunāt var?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

man vispār apnika k-ko domāt :D spota jabut 11, betnu domajams visi ieradisimies ap 11:30, so mierīgi no autenes paspēsi. rekur ir janoklust http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=107573737277365550385.00048e161241aad17a2fd&ll=57.243765,24.430504&spn=0.041796,0.109863&z=13&source=embed

ehz, gribēju sniegu gan :(

p.s. man slimibas lapa, redzēs kā līdz 6dienai būs. moš nekur nebraukšu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...