Jump to content
GIGN Forum

Mhm Apgreids


Recommended Posts

vai nevareetu ieguut dazhas jaunas komandas, savaa acc listee uz gign servera?

proti ar xrr(restartround) peedeeja laika neiztikt, jo valves gluki vienmeer ir spaardiijushi dirsu, un jaunas mapes saakuma visus izmet aaraa..

kaa arii xg nodereetu, jo nepatiik aizskaroshie texti no citu puses, piem kaa wh KAK SAM? or kaut kas tml.., principaa es vinjus kikot jau vareetu, bet nu man liekas tas ir paarak bargs sods, xtsay komanda arii nodereetu, lai vareetu pazinjot dazhiem labiem par bombas uzlikshanu, vai arii citu infu..

un beidzot arii nodereetu komanda "iekljuut serveri caur banu", kapeec? nu peedeeja laika sanaak aiziet uz klubiem, kur par nozheelu staav jau bans, un luugt kaadam adminam nonjemt ir jau pieriebies, un tad veel pasham atpakalj uzlikt nu galiigi nerulee

P.S un jaa peedeejaa laika speleju ar feik nikiem kaa - zizz, proNigga, Bebris atireb II, zeona & zaljais trolis un taa taalaak.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nabaga naktene, tev tas acc lists ir galiigii iis !

nu ja man buutu taada magjiskaa vara, tad es tev pieshkjirtu xg, xtsay, nezinu, ko noziimee "iekljuut serverii caur banu =xiscb" takaa to es tev nedotu un bez xrr tu arii vareetu iztik dog.gif

Link to comment
Share on other sites

uz servera speeleejot, var teikt atpuushos un pavadu savu briivo laiku, un kad ir ljoti daudz admini, proti izmantoju feik nikus, kapec? Jo uzskatu, ka citi admini var izdariit to pashu ko es, un kapeec man vajag stresot, veel domaat vai slayot vai nee. Vnk vieglaak speleet, no malas un veerot citu adminu riiciibas, un proti, kad adminu nav tad var teikt speleju ar niku NighT^ , nee nu gadaas arii reizes kad serverii ir chiiteri, tad arii izmantoju feik nikus lai paspiegotu, bet paarsvara kad adminu nav izmanotju primaaro niku..

Link to comment
Share on other sites

uz servera speeleejot, var teikt atpuushos un pavadu savu briivo laiku, un kad ir ljoti daudz admini, proti izmantoju feik nikus, kapec? Jo uzskatu, ka citi admini var izdariit to pashu ko es, un kapeec man vajag stresot, veel domaat vai slayot vai nee.

nu luuk... un shaada attieksme adminam neder. buutiibaa shaada attieksme neder nevienam. tas izklausaas peec vecaa labaa "kaapeec man to dariit, ja to var izdariit kaads cits"

p.s. FUI

p.p.s. PEE

p.p.p.s. chopa chopa <c> helikopters no zhernaala "Donalds Daks"

Link to comment
Share on other sites

aga uz poda..

P.S nuu Dr. Pain, tas ka man iedots acc man 24/h dienakti ir jaadmine? vai es nedriikstu arii atpuusties no ta pienaakuma? vnk visu laiku kaadu slayot, kikot arii apniik, un pats nevaru nrm paspeelet, bet kad tieshi adminu ir mazaak.. tad gan izmantoju visu, vajadziigo

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

P.S nuu Dr. Pain, tas ka man iedots acc man 24/h dienakti ir jaadmine? vai es nedriikstu arii atpuusties no ta pienaakuma? vnk visu laiku kaadu slayot, kikot arii apniik, un pats nevaru nrm paspeelet, bet kad tieshi adminu ir mazaak.. tad gan izmantoju visu, vajadziigo

ir jaasaprot, ka admina tiesiibas nav privileegjija, bet gan pienaakums

Link to comment
Share on other sites

aga uz poda..

P.S nuu Dr. Pain, tas ka man iedots acc man 24/h dienakti ir jaadmine? vai es nedriikstu arii atpuusties no ta pienaakuma? vnk visu laiku kaadu slayot, kikot arii apniik, un pats nevaru nrm paspeelet, bet kad tieshi adminu ir mazaak.. tad gan izmantoju visu, vajadziigo

to ka tas ir pienaakums es saprotu, pat ljoti labi, un censhos arii to dariit, bet kad serveri ir 5-8 admini, vai tad ar vinjiem nepietiek? nedriixtu vnk relaxeeties ar citu niku un paspeeleet?

Tad kad adminu var teikt gandriiz nav, mb viens liidz divi, tad gan es piebiedrojos.. un admineeju uz sirds patikas.. visiem tak vakances ir vajadziigas :/

P.S savaadak esmu iegrimis savos pienaakumos.. un no speleeshanas nekas nesanaak..

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

to ka tas ir pienaakums es saprotu, pat ljoti labi, un censhos arii to dariit, bet kad serveri ir 5-8 admini, vai tad ar vinjiem nepietiek? nedriixtu vnk relaxeeties ar citu niku un paspeeleet?

cik noprotu, tu veelies pateikt, ka tu esi priviligjeetaaks par paareejiem? Sanaak, ja visi taa domaatu, tad tieshi tas briidis, kad butu visvairaak adminu butu vislabaakais chiteriem, jo "gan jau kaads cits paskatiisies", "gan jau kaads cits nobanos" utt.

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau lielākā daļa adminu imho domā tāpat- ja jau daudzi ir serverī, tad gan jau kāds cits pačolēs aizdomīgos. tā ka nights manuprāt ar neko īpašu neizceļas un man uz viņa paštaisnumu un so-called priviliged status ne silts ne auksts.

vispār man po. xrr viņam toč nevaig-ja gadās svc_bad vai kāds cits šits, tad ja karte jau pietiekoši bija spēlēta, liek voti, ja pirmajās dažās minūtēs, spēlē no jauna visas 30. un nekādu problēmu. xsayus nu arī nafig. ja kāds cirvis dir$ tipa "par ko man slap????/" tad labākais variants ir slay un bez komentāriem. a par to xg nu nezinu, es šamo IRL nēsmu saticis, bet cik no citiem esmu dzirdējis, laikam tā labāk. manā klātbūtnē serverī viņš slikti neuzvedas (bet nu ja - manā klātbūtnē...)

jā, atcerējos vēl, ka macho viņam uzmeta xb tikai tāpēc, lai banotu čīterus, jo šamais vienkārši daudz serverī spēlēja. nu jebkādā gadījumā-man po.

Link to comment
Share on other sites

nu par to gluku svc_bad u.tt vnk vinsh peedeejaa laikaa ljoti biezhi pirmajaa raundaa paraadaas.. un tad likt vote uz citu mapi arii tolks nav

par xtsay nu mb, bet tomeer man bik kretinee, ka neredzu admin chatu, jo nu gadaas ka kaads admins speelee preteeja komanda, un gribu lai shamais paspeco kaadu personu no taas komandas.. aij

par xg(gag) nuu gadaas visaadi, nejau visu laik slajoshu

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu par citiem adminiem - bet vienmeer apskatos kaadu aizdomiigo , arii kadu pidinju kas aizsnaudis baazee noslajoju neskatoties vai ir kaads veel admins uz servaka vai nee biggrin.gif jo man tas reaali sagaadaa baudu biggrin.gif daavaat kaadam slaju, kicku biggrin.gif or xg biggrin.gif

tas tak ir forshi biggrin.gif un cilveeki tak baidaas no adminiem ;D

aaaj - bling bling wink.gif

Link to comment
Share on other sites

check again, out.

nu lolisms kautkāds. jo kad buchers ar savaam roziigajaam voteneem redzeeja adminsay, es nospiriedu, ka ikviens ar privileegijaam to var. enivej, man kautkaa neitraalaa sajuuta pret naitu pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...