Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

vot šito prikolu neesmu izpratis - kā var tos bonus shoutus unlockot? Man to ir dahuja(time slow tai skaitā), bet kad kādu izvēlos, pretī prasa dragon souls, bet kopā es esmu vismaz kādus 10 dragonus noklapējis. Main story`ā cenšos pēc iespējas vairāk neiesaistītes un elders scrollu vēl neesmu meklējis. Tas dēļ tā?

MM, no, viņi neko no tā nepiedāvā tev iemācīties. Pie tiem pelēkājiem dragon shoutiem paskaties kreisajā apakšējā stūrī! [R] - Unlock :P Yeaaap, it was allways, just that simple! Es ar labu laiku drakonus pisdjīju līdz piebesīja un beidzot googlē ierakstīju :D Es nez, kādus 20 toč esu atsitis. laikam Bugs or smtn, bet jebkur kur es teleportējos un jāju 90% gadījumu pūķis priekšā. Un pat pohuj, ka man 10 Magical creatures jāsit, nē, bļe Frost Dragon tur ir jābūt! Lai grūtāk kustēties! Jāpapūš auksts gaiss virsū, lai 250 hp noņem... Kuce! Nah fire dragons ne tuvu ne tik daudz neņem nost?

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

vot šito prikolu neesmu izpratis - kā var tos bonus shoutus unlockot? Man to ir dahuja(time slow tai skaitā), bet kad kādu izvēlos, pretī prasa dragon souls, bet kopā es esmu vismaz kādus 10 dragonus noklapējis. Main story`ā cenšos pēc iespējas vairāk neiesaistītes un elders scrollu vēl neesmu meklējis. Tas dēļ tā?

lol man bija tieši tāpat un tad vienā brīdī es kādus padsmit šautus anlokoju! :D

dabūju archery šitu ka var iezūmot. Pēc kādiem 10 leveļiem atcerējos ka man tāds vispār ir - tagad čiksām uz pupiem iezūmoju katrā pilsētā! Iezūmot in actual battle ir totāla čītošana, lol!

Link to comment
Share on other sites

Man ir daži jautājumi, pirmo reizi spēlēju šāda tipa spēli.

13 lvl, man nav neviena bonussšota, tā jābūt?

Kur var pārdot pūķa kaulus, ādu un visus pārējos sūdus? Viena vietā pārdevu kaut ko, bet šim naudas nepietika. Kur var kādu māju nopirkt? Un kur/ kā var kādu kruto maģiju iemācīties?

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

1. Klejo pa pasauli un meklē pūķu alas. Tur vajadzētu būt tādam akmens ielokam ar kkādiem ķeburiem iekšā. Dažreiz arī kkādās parastās alās var atrast.

2. Varētu laikam pārdod pie kāda blacksmith`a. Bet iesaku ar to neaizrauties, jo tie kauli ir smagi un bez 100 speech levela viņus izdevīgi nav iespējams pārdot. Labāk tēmē uz dārgakmeņiem `n shit.

3. Vienu māju par 5k goldiem var nopirkt Whiterunā(tā pilsēta, pie kuras tika noklapēts 1mais pūķis)

4. "Kruto maģiju" var mācīties @College Of Winterhold. + protams spellbook`i jālasa.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Speech esmu ļoti uzrāvis augšā ar mantu tirgošanu. Nav tik daudz to dialogu, kur kādu pārliecināt, vienā vai otrā veidā.

Dārgas mantas var pārdot panākot ka pārdevējam ir vairāk zelts. To parasti panāku iepērkot no viņa mantas, kas man vajadzīgas vai pie viņa maksājot par skill apmācībām.

Es mēdzu pirkt ingredients un pārdot potions vai pirkt dzelzs gabalus un pārdot sakaltos ieročus.

Link to comment
Share on other sites

... vai pirkt dzelzs gabalus un pārdot sakaltos ieročus.

Kā tur īsti ir? Es smithingu tādā veidā kačāju (nav atšķirības starp iron daggers vai daedric battle axe) un iegūto produkciju pārdodu tālāk. Pretī neviens speech levels nav nācis. Tie nāks tikai pērkot mantas?...

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man nāk diezgan normāli klāt speech par to, ka pārdodu mantas. Nezinu to mehānismu Skyrimā, bet Morrowindā bija tā, ka mercantile skills (jā tur bija atsevišķš), ja izdevās pārdot dārgāk kā piedāvātā cena, pacēlās. Tad varbūt šeit man nāk klāt speech jo lietoju mantas, kas dod + "prices are better".

Link to comment
Share on other sites

heijā. Kā lai to Alduinu pieveic? Ja viņš laistos zemē, tad varbūt varētu mēģināt nokaut. :/

Iespējams, ka uzdošu vēl kādu jautājumu, bet neļaunojaties, labi? :P

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

Klausies, ko saka Paarthurnax a.k.a labais pūķis : "use dragonrend to defeat Alduin" or smth. Meklē pie shoutiem un bļauj uz viņu. Tad arī laidīsies.

edit. Ar saviem spēkiem viņu noklapēt ir pagrūti. Ja slēpsies aiz klintīm, paarhurnax izdarīs visu melno darbu...

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Klausies, ko saka Paarthurnax a.k.a labais pūķis : "use dragonrend to defeat Alduin" or smth. Meklē pie shoutiem un bļauj uz viņu. Tad arī laidīsies.

jā, es jau viņam laižu to šotu virsū. lab, pamēģināšu vēlreiz!

Link to comment
Share on other sites

Nez, man uz Adept spēlējot nebija absolūti nekādu grūtību atlikt Alduinu, kāpēc visi saka, ka grūti? Man grūtākais bija tas, ka visu laiku bija bugs, ka viņš karājas vienā vietā gaisā nevis lidoja un dabūt zemē viņu nevarēju. :D Līdz ko dabūju zemē, tā ar pirmo piegājienu atskaldīju izdzerot vien 1 health potion.

Link to comment
Share on other sites

Kadu laicinu maucu, sadabuju 26lvl... sak likties ta spele ir bezgaliga

Nu bezgalīga viņa pilnīgi noteikti nevar būt, jo visus danžus izdauzot, kas tai spēlē ir un kvestus pildot ar laiku vajadzētu kvestiem izbeigties, vai vismaz palikt tikai kaut kādiem vienveidīgiem kvestiem.

Link to comment
Share on other sites

man ir 32 lvl, spēlēju ar tanku, jo biezāka bruņa, jo labāk, pa visu naudu ka4āju smith lvl augstāku, lai var dabūt spēcīgākus iero4us(kaut kāds 60. jau bij) sākuma biju iecācis ar magu, bet tas galīgi sux, pieriebās un sāku visus pizgīt. tāds jautājums, ko es varu darīt ar dragon ādu un kauliem, ja es pats nevaru izkalt bruņas etc....?

Link to comment
Share on other sites

Spēlē pavadīju ntās stundas. Pure mage - 35 lvl ar max enchanting. Brutal two-hander - 33 lvl ar full daedric. Sneaky bastard - 39 lvl ar archery, sneaking un lockpicking uz max. 1x iziets main plot, 1x vinnēts rebelion ar stormcloacks un 1x ar imperial army.

Ar visiem trīs spēles čariem izgāju 75% spēles, un priekš skyrim tas ir freaking daudz. Neatteiktos vēl nedaudz paspēlēt, bet palicis pārāk maz lietu ko darīt.

Mani subjektīvie novērojumi.

  • two-hander - boring as hell. Nepārdomāti viegli bija spēlēt un galriacīgi.
  • pure mage - sākums sarežģīts, bet ar laiku kļūst par imbu.
  • sneaky bastard archer - visjautrāk man gāja ar šo. Izgāju pilnībā visus thieves guild questus, kā arī dark brotherhood. Biju stormcloack pusē.

Lai izbaudītu spēli pilnībā vajag iesaistīt nedaudz role playing. Izveido, piemēram dark elf, un cīnies pret stormcloacks, jo viņi tevi ienīst, vai cīnies par viņiem pierādot, ka viņi kļūdās.

Main plot sucks. Spilgtākā atmiņa bija runāšana ar notverto pūķi, bet pārējais... nothing special. Visvairāk piesaistīja guild questi - mage guild etc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...