Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Kā var bekstabot? Ar dageri? Neredzamībai tu dzer dziras?

ej no muguras un dur - backstabs, Ir mantas un perki, kas dod normālu multiplieru dmg no muguras stealthā. Neredzamība - skills, lai gan mazliet limitēts, bet tas īpaši neko netraucē.

P.S. jā, ar daggeri.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

visas klases smird un ir mīkstie, izņemot summoneri. Uzbur 2 Dremora lordus un jebkurš boss vai lidojošā ķirzaka laiza man tupeles. Un kad dabūšu arī 100 perku magam, tad šajā spēlē vairs konkurentu nav.

Nenormāli riebjas 3 lietas šajā spēlē.

1) Ka man jāskrien pa miljons bodēm, lai notirgotu mantas.

2) Ka nav robe skilla

3) Ka sasniedzot iegūstot Master skillu conjurationā es iegūstu tikai to, ka var elementus uzburt permamentā. Nevis iegūt kādu mega monstru.

Link to comment
Share on other sites

a kam tev vel kautko?

es tagat ar to vētras summonu staigāju apkārt + 77lvl destruction. nax kautko citu vel vajag, it īpaši ja tev vel tie pēdējie lordi ir?

kā arī nahuj nauda vajadzīga? reāli lai nopirktu kādu maģiju un viss. pārējie itemi ir questos, kas vajadzīgi un nevis veikalos.

dabūn moakei, arch mage robes + kruto 30/30/30 pedantu un lieta darīta.

bet ja tu ej uz heavy, tad prosta uztaisi dragon scale armoru - tik 3 pūķus nosit izejvielām. + ebony flesh un tev armor būs 400+

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

daedric ir labāks heavy armors par dragon scale.

Mahmed, ja tev patīk skraidīt, kā botam neko nedarot, tik skatīties kā tavas "programmas" sitās tad lūdzu, uz priekšu. Ja rokas neaug no dirsas tad arī dzīsi citu klasi. Un vispār es esmu 100% pārliecināts, ka ja būtu pvp mods tu stealtheriem smagi sūkātu :)

Link to comment
Share on other sites

mersy, ja nekļūdos, tad ir maģija, kas atklāj visus enemy, kas tev tuvumā ir :) reāli bez backstab tu neko nevarēsi izdarīt džekam, kam ir deadric armors + ebony flesh + ja vel var izsaukt 2 lordus :)

bet 100% neesmu pārliecināts pa to maģiji - zinu, ka lasiju pa to, bet neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

tas nav parasts stealth, kas man ir :) undetectable, lai gan tas skills ir mazliet limitēts.

Nemaz nerunājot par pēdējo perku stealth kokā... lai gan par ko mēs te strīdamies? nav tāds pvp mods, un nebūs, visticamāk.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

daedric ir labāks heavy armors par dragon scale.

Mahmed, ja tev patīk skraidīt, kā botam neko nedarot, tik skatīties kā tavas "programmas" sitās tad lūdzu, uz priekšu. Ja rokas neaug no dirsas tad arī dzīsi citu klasi. Un vispār es esmu 100% pārliecināts, ka ja būtu pvp mods tu stealtheriem smagi sūkātu :)

nu ja man destruction ir 76 un one hand 64, diezvai es skatos, ka manas programmas sitas ;)

a naudu vajag, lai majas pirktu un citus skillus kachatu caur macishanos.

Link to comment
Share on other sites

nu ja man destruction ir 76 un one hand 64, diezvai es skatos, ka manas programmas sitas ;)

a naudu vajag, lai majas pirktu un citus skillus kachatu caur macishanos.

tev tās mājas vajag vairākas? skillus diezgan neizdevīgi kačāt pie "treneriem", līdzko tā cena ir virs, teiksim, 2k.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot dabūju spēli un nu jau nedēļu pamatīgi pie tās atsēdējis esmu. Uzreiz sāku uz 2. augstāko grūtības pakāpi (expert laikam saucās). No sākuma domāju kā mage spēlēt, kas man beigās sanāca ir kiš miš ar rozīnēm :D Esmu destruction/restoration specced mage ar archery. Pat nezinu kāda velna pēc kko tik neloģisku kopā saliku, bet vismaz jautri ir. Būtībā visu ar stealth daru, un ja ar to nepietiek tad ar liesmām visu nodedzināt var. Pagaidām līdz 25lvl ticis esmu un labi ja 3 storyline kvestus izgājis. Pats labākais ir visa spēles atmosfēra un tā sajūta, ka neesi kkāds dievs. Dažreiz tiešām tāda sajūta, ka cīņas tikai dēļ sava skila uzvari, un citreiz pats savas vainas dēļ tās zaudē. Ir šad un tad pāris gļuki, bet nu ilgi neesmu tik ļoti ar kādu spēli aizrāvies, ka līdz 5 naktī to spēlētu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tad, kad stealtheris dabū daedric daggerus un shadowcloak of nocturnal, tad kad viņš ir diezgan tuvu dievam :( Mana kļūdu daļēji bija uzkačāt smithing uz 100 un dabūt ieroci :/ Neiesaku to darīt tiem, kas negrib visu brutāli ownot.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Ir šad un tad pāris gļuki, bet nu ilgi neesmu tik ļoti ar kādu spēli aizrāvies, ka līdz 5 naktī to spēlētu.

Ir ir, bet iespējams manā gadījumā dēļ ļevā crackotā patch or smtn? Vai arī legālajiem sireāli gļuki, kad prosta ej pa ceļu un pūķis no zemes izlien(jā, no zemes) neuzbrūk, un vienkārši atskaldīt viņu var bez nekādas pretestības. Tāds man šodien gadījās, bija reāls WTF...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Nē. Tā ir vienmēr. Savādāk viņi pārāk ātri nomirtu un aptrūktos viņu.

Es gan nezinu kā ir, ja tu pats viņu nosit. Drošvien tad viņa ir aizgājusi uz visiem laikiem.

Katrā ziņā, Lidija ir kruta čiksa. Lojāla un izskatīga. Nesit viņu. :(

TU LAIKAM JOKO! Man ir nomiruši trīs kompanjoni - Lidija (1ajā alā kurā iegājām), Faendals (šitas ilgi ar mani tusēja, nomira pie magiem) un kaut kāda dual wielding vecene, kurai Whiterunā sadevu pa jebalu, jo viņa baigi blatoja. Tad viņa saprata, ka es rullēju un nāca man līdzi un neatceros pat vārdu, bet viņa nomira otrajā alā, kurā iegājām. Triks ir tāds, ka viņi pietupjas un tad pretinieki viņus nesit, bet sit mani. A ja nejauši vēl uzpiš pa tupošu tad viņam ir hana. Kompanjoni diezgan daudz tur, no pašiem Companions kādus 3 varu paņemt, Drunken huntsmanā kaut kāda čiksa sēž, vēl vienu pidiņu markathā barčikā var nopirkt + gan jau ka vēl daudzi ir. Es palīdzēju vienam magam kaut kādā pilsētiņā kas sākās ar Dw laikam izpildīt kvestu un tagad staigāju ar to (pirms tam 10 līmeņus viens pats vazājos, bet man magi mēdz sagādāt problēmas).

Pacans labais - es viņam nopērku ahūnās magu drēbes, a šis pohujā stāv ar savu veco dzelteno paltraku. es tāds bļe, nu labi, še tev vismaz kepka kaut kāda. Next thing I know

ygx7L.jpg

Ahujenna izskaties vecais, nemaz ne tizli. Pēc tam es sapratu ka viņš liek mīksto uz magu drēbēm, jo viņām visām armors ir nulle. Tad es atradu veikalā kaut kādu EPISKU dwarven armoru ar 110 armor, kam fīča bija kaut kāda ķipa conjuration spells cost 20% less or something. Es nodomāju, pizģec armors, 110 (heavy gan) un ar magu fīču.

pēc minūtes pie manis atskrien kurjers ar vēstuli kuru atsūtījis kaut kāds bomzis no OTRA KARTES GALA, jo viņš esot PADZIRDĒJIS ka man ir kaut kāds mega dvarfu armors, kuram veikalā vispār nevajadzēja atrasties un ka viņš viņu labprāt nopirktu. Ej nah, nodomāju un bliezu tālāk.

Vēl tas mans mags no DIBENA izvilka loku, es nezinu kas tas par loku, viņam inventorijā NAV loka.

Link to comment
Share on other sites

Jāju pa Skyrim.

Ieraugu corpse.

Nokāpju no zirga.

Lootoju līķi.

Randomā pielido pūķis un aizmet manu zirgu 1000 yardus no klints lejā.

Man nav zirga.

:(

ā, un es plus, mīnuss minēju par tiem kompanjoniem. Nekad neesmu gājis nekur ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

es ar piesitu to veceni bārā. tik aizmirsu kur atstāju pie vienas alas pēctam...mby pati aizgāja atpakaļ uz bāru..jāpstās, jo es viņai sadevu diezgan daudz krutus itemus paturēt. laigan tagat es visu nesu uz māju - lieku smukās kaudzītēs uz galdiem :)

kr4 jā - ja tu iesit savam čomam kamēr viņš uz ceļiem - tas viņu nositīs, bet monstri ķip neko nedarīs viņam.

kr4 ar mage ir dirsā - neko nevar izdarīt netrāpot viņiem. ja iet ar tīti melee, tad cita runa.

Link to comment
Share on other sites

Haha, labs.

es atkal satiku kaut kādu baigi sprigano miroņDraugu - parasti viņi man visi ar pāris sitinieniem mirst un tie, kas magojas ar biš vairāk kā pāris. A šitas pacans izkāpj no sava zārka un es jau viņam grasos izsist acis un es pēkšņi HUJAKŠ aizlidoju tā it kā man kāds ar milzīgu āmuru būtu iekrāmējis. Domāju, ka esmu līķis un "nevājš skills čalim, one hit- one kill ar visu manu nāvīgo armoru" a izrādās pacančiks māk FUS RO DAH shoutu un vienkārši ir aizmetis mani nahuj uz sāniem. Nē, pizģec attieksme es domāju slepkavojot viņa čomus ar zobenu, kuram ir šance noslepkavotu undeadu uzspridzināt. Kad tie bija piebeigti, pacančiks mani vēlreiz pāri telpai pārhujārīja un kamēr es cēlos nāca mani klapēt ar savu ultra zobenu. VSJO, two can play that game un kā tenisā es viņu aizbļauju pāri telpai un ekrānu uzrunājot ar "Kā tev šitas patīk, suka" paralēli iz"mace"ojot viņam kiškas, puisis fiksi atstiepa kājas OTREIZ, jo viņš ķipa jau bija mironis.

es esmu dzirdējis, ka kompanjoni uzrodoties pie tavas mājas/tavā mājā, ja esi tādu nopircis. man gan faendals apmēram pēc GADSMITA aizgāja atpakaļ uz riverwood, es viņu kādu nedēļu gaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...