Jump to content
GIGN Forum

Pufigais Prasa Acc


pufigais
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 21 gads.
  • Nodarbošanās: Strādāju pazemes komunikāciju izbūve.
  • Pieredze: CSS - http://stats.gign.lv...fo&player=33647
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Esu samera aktivs speletajs pēc darba. Tas ir sākot no 6iem. Brivdienas esu bieži izņemot 5dienas kad jau parasti visi dodās atpūsties. Speju atpazīt 4iterus un vēlos iztīrit serveri no negodīgiem spelētajiem.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;Pārsvara pēc darba ap 6 - 10 vakarā.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...fo&player=33647
  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.pufigais
  • 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru. Zinu daudzus,bet ne arvienu par šo nesu runajis.
  • Nu ko piešķirsiet ar to ari pietiks. Nu ja nepiešķirs ari labi vismaz bušu meģinajis. Atvainojos par drukas kļudam gadas ari tā. Majas lapa esu jauniņais atzisots galīga nulle. Jo aizmirsu vecā Profila niku un paroli atvainojs. Paldies katra zina .

Edited by pufigais
Link to comment
Share on other sites

pufigais niks ir tapis loti sen. Tas ir tapis ap 2009 gadu ziema kad biju aizdevies spelet hokeju ar draugiem un biju pamatigi satuntulojies jo ara bij auksts. Un ta ari tiku pie sis iesaukas pufigais un ta ari ar vinu saku spelet css pirms tam bij niks playback un kamis26 bet nu tas jau ir cits stasts.

Par dubulto W

Es ta esu pieradis rakstit protams izlabosu bet nu tas ir mans pieradums man ta ir ertak .

Katram ir sawi plusi un minusi

Edited by pufigais
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man personīgi liekas, ka adminu serverī tā puslīdz ir, un lietas tiek sakārtotas, nokārtotas.

+ nav ieteiktie 3 admini.

+nav stundas.

+ man liekas, ka par vecumu tu varbūt melo. (spriežu pēc rakstīšanas stila, teikuma uzbūves - "aizdevies" pirmo reizi tādu vārdu dzirdu, vēl "biju pamatigi satuntulojies jo ara bij auksts"....)

Protams, mans personīgais viedoklis.

Tāpēc dotu anti.

Katrā ziņā, ja pārejie tevi atbalsta, tad mana balss nebūs no svara.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, man personīgi liekas, ka adminu serverī tā puslīdz ir, un lietas tiek sakārtotas, nokārtotas.

+ nav ieteiktie 3 admini.

+nav stundas.

+ man liekas, ka par vecumu tu varbūt melo. (spriežu pēc rakstīšanas stila, teikuma uzbūves - "aizdevies" pirmo reizi tādu vārdu dzirdu, vēl "biju pamatigi satuntulojies jo ara bij auksts"....)

Protams, mans personīgais viedoklis.

Tāpēc dotu anti.

Katrā ziņā, ja pārejie tevi atbalsta, tad mana balss nebūs no svara.

NU ka lai es pieradu ka man 21 ?

Katram ir saws rakstisanas stils OK labi man biku berniskigs ir vienkarsi esu jautrs cilveks un tas ir viss .

Nu paldies vismaz par anti .

neko darit

Link to comment
Share on other sites

NU ka lai es pieradu ka man 21 ?

Katram ir saws rakstisanas stils OK labi man biku berniskigs ir vienkarsi esu jautrs cilveks un tas ir viss .

Nu paldies vismaz par anti .

neko darit

Nu man nevajag pierādīt, es vienkārši izteicu domas :) tas arī viss..!

Neķer kreņķi, vēl taču būs viedokļi!

Link to comment
Share on other sites

Hmh Pufīgais ka jau Pufīgais . par gadiem zinu ka ir 21... !

Katrs jau īstenībā raksta kā viņam ērtāk.

BET viens liels mīnuss ir tas ka nav pietiekoši daudz čīteru reportu un adminu rekomendācijas.

Un īstenībā jau admini ir daudz vnk daudziem dēļ darbiem laika mažak atliek..

un es palieku tāds neitrāls....

Link to comment
Share on other sites

Pat nezinu, ko, lai raksta. Spēlē sakarīgi, cik dzirdams pozitīvi noskaņots cilvēks, kurš liek arī pasmieties spēlējot CSS.

Tas, ka esi pieradis, rakstīt ar kļūdām, tā ir tava darīšana.

Šaubos, ka sūtot savu CV uz kādu darba vietu arī atstāsi ar kļūdām un pateiksi, ka tā tev vieglāk. Uzskati, ka šis arī ir tavs CV pēc kura tevi novērtē, der vai neder. Un tākā daudziem patīk noteikumi, pēc kuru kritērijiem skatās admina kanditatūru, tad tev viņi nav kārtīgi līdz galam izpildīti.

Došu rec, tikai tad, kad būsi kārtīgi uzrakstījis pieteikumu, tā kā tas pienākas, un izpildījis nospēlētās stundas un aprunājies ar vairākiem adminiem, kuri dotu tev rec. Tākā viss ir tavās rokās.

Lai izdodas. B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...