Jump to content
GIGN Forum

Tnt Klans :]


Despis
 Share

Recommended Posts

nu pipec, ja tieshaam TNT buus lietojushi chiitus, tas sagraus visus priekstatus par cs paraugspeeles piekopeejiem - TNT. kuukuviirs, gailis tb goilis, desteny, kaamis... vini visi bija dizeni viiri, kas neatlaidiigi ciinijaas pret chiiteriem gign cupaa un pashi neatlaidiigi speeleeja zobus sakodushi, apzinoties to, ka nevarees uzvereet, jo pretiim ir nogodiigi speeleetaaji ar chiitiem. vini meeginaaja nospiest macho uz deeliem (daleeji viniem tas arii izdevaas), vinu veeriigaas acis bija visur, vini taa veleejaas tiiru speeli bez chiiteriem, bet nu vini pashi ir kritushi par upuriem shais sazveerestiibai, kuru veerpj Despis&Co! kas muus sagaida turpinaajumaa, to pagaidaam nezin neviens, bet nepametiet monitorus, palieciet kopaa ar mums, jo turpinaajums sekos! un tas shokees ikvienu!!!

[fonaa skan In Flames - Your Bedtime Story Is Scaring] smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Manaa ziņā ir nonākusi informācija ka GOILI no TNT klana regulāru uz visiem CW izmanto WH biggrin.gifbiggrin.gif šāda informācija man ir no viņu bijušā membera biggrin.gif kurš visu man parādija biggrin.gifbiggrin.gif Fuij GOILI biggrin.gifbiggrin.gif jeb KUILI biggrin.gif

man liekas ka tev dauni es te banu biju uzlicis blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaaa .. . Desteny aizgaaja no TNT jo tur bija lohu bars taa vins pats pateica un atnaaca pie mums! Un likaaas norm dzeks. . bet tad mees speleejaam vienaa srevrii . . un vins pats chiitoja!!! Es vina prasiju vai taa ir un vins teica ka ir! ka vinam ir wh jo visi speleejot ar wh tongue.gif es varuu to desteny teikto izkopeet no skypa tongue.gif bet taaaa vinam bija tikai 1 reize . . . . m bet tas GOILI VISULAIKU CHIITO! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

un ja kas, GOILI ir N.A.V.I klanaa, nevis tnt... smiliez.de_2125.gif

PS desteny tika izmests TIESHI par chiitiem, un vinjam bija dotas ispeejas laboties bet vinjam tas nesanaaca un vinju izzsvieda! zaban.gif

vinsh domaaja tagad kaut kur taalaak tikshot un aizgaaja uz blaster bet tur arii aatri vien uzkoda wh vinjam....taatad secinaajums ka DESteny censhas atriebties TNT dry.gif

Edited by Goliats
Link to comment
Share on other sites

atriebties?  par ko?

desteny izmeta no klana un vinsh nezinu kas vinjam uznaaca baigi atkal gribeeja tikt klanaa bet shoreiz vinjam nedevu iespeeju vinsh palika gussa.gif un saaka kaut ko tam despim staastiit smiliez.de_2428.gif -=Taa tak ir atriebiiba=-

Edited by Goliats
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...