Jump to content
GIGN Forum

Steam Halloween Sale


naziic
 Share

Recommended Posts

Domāju, ka būsiet jau ievērojuši, tomēr nolēmu izveidot topiku, kurā varētu varētu papētīt kādas spēles Jūs pirksiet.

http://store.steampowered.com/

Nu tā, beidzot ir pienākusi arī kāds steam sale, kurā varu nopirkt kādu spēli, jo dzelši varētu pavilkt.

Ir kaut kas interesants no tā saraksta, ko varētu ieteikt? Minimāli papētot sarakstu acīs iekrita "Sherlock Holmes versus Jack the Ripper" (nosaukums un pāris bildes piesaistīja). Kaut ko variet par spēli teikt? Diezgan muļķīgi, bet ceru, ka sarakstā uzpeldēs arī GTA IV, jo brīdī, kad varēja nopirkt par 7,5 eur, es nodomāju, ka nebūs tāpat kaste, kura pavilktu. Vai ir iespējams, ka halovīnu izpārdošanā parādās šī spēle?

Link to comment
Share on other sites

Borderlands, ja ir -75% un goty edition, tad jā.

P.S.

Uzmetu acis... Švaki, švaki, l4d noteikti jābūt -75%. Ieteiktu pakrāt naudu ziemassvētkiem, tad ir super cenas un super spēles. steamprices.eu var redzēt cenas history

P.S.

Amnesia: The Dark Descent par 3 jeirikiem ir diezgan ok, ja vēl esi india spēļu cienītājs un nežīdojies samaksāt

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

kada jega vispar pirkt, ja godigi?

Tas ir apmēram, kā viens ir nopircis smēķus, bet otrs tikai "daj kuriķ" katru dienu.

Ar steamu nav jāpisās ar visādiem krackiem, nav nekādi serial numberi jāmeklē, nav nekādus papildus patchus jāmeklē un jāliek un spēle iet pilnībā bez nekādiem erroriem, kā bieži gadās ar crackotām spēlēm.

Nopirkt stīmotu spēli ir kā once you go black, you never go back, tobiš nosnteam spēles sāk likties kā nereāls čakars.

Edit:

Tas borderlands nav šausmīgi līdzīgs Fallout: new vegas? Ja ir, tad man pietiks ar falloutu, vēl neesmu izgājis.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

BL var coopā spēlēt arī ar nelegālo. Ja vien neesi spēles fans, nav jēgas pirkt, kgan šādu sviestmaizes cenu nelaistu (un arī nepalaidu vienā no iepriekšejām reizēm) garām. Ja salīdzina ar falloutu, tad drīzāk fallouts ir līdzīgs BL, jo iznāca gadu vēlāk. Līdzība abām spēlēm ir, bet man kaut kā vairāk piesaistīja BL.

Link to comment
Share on other sites

Pat CS:S ir maksājis 5 einārus, respektīvi 3 ar kapeikām latus. Pats savulaik ņēmu stīmotu CSu par 5 ls, kas bija gadus... 5 atpakaļ laikam. Es nezinu kurš par 8 eināriem viņu pirktu, ja tā pat var spēlēt non-stīmā un parasti visi pubi tādi vien ir.

Neviena spēle no tagadējās izpārdošanas neliekas pievilcīga un ņemama. Kaut kādas jaunas spēles šīs nedēļas laikā uz izpārdošanu vēl tiks izliktas?

Link to comment
Share on other sites

Tell me about it. Dzīvo alutēnu par 4 latiem litrā paņēmām. Litrs uz cilvēku = zajebis reibulīts :D

Teiksim es tagad meklēju kaut ko uz Deus Ex:HR tipa spēlēm. Tādus kā SP tipa šūterus, bet ar kaut kādiem actioniem kā stealth un tamlīdzīgi, lai nebūtu pliks šūteris. Ja nu kaut kas tāds parādās vai ko tādu var nozagt - pasakiet nosaukumu :D

Lai nebūtu apmēram šitā:

/period :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...