Jump to content
GIGN Forum

Marihuanas Dekrimilizācija!


ganjabasss
 Share

Recommended Posts

pret zāli ap 30's iestājās koka industrija iekš ASV. kaņepe bij smags drauds tā laika koka industrijai ražot papīru. tapēc biezi savikla piķi un uzpirka daudzus politiķus.

kaņepi(nevis marihuānu) var burtiski audzēt jebkur bez jebākdām īpašām apsaimniekošanas vajadzībām. toties pēctam viņu var izmantot ļoti labi papīra (kas tad būtu aizvietojis čutna visu papīru ko iegūst no koka) kā arī cutos izstrādājumos - drēbes, eļļas, zāles.

kaņepe ir gandrīz viss uneversiālākais augs pasaulē savos pielietojumu veidos. bet kapitālistu sabiedrībā tas liecināja tikai pa vienu - mazāk naudas ko noplēst no ļautiņiem.

P.S ja būtu legāla marihuāna, tad nelegālās pircējus varētu vienkārši apturēt ar sodu. uzlikt tā, ka atļaut lietot veikalos atrodamo, bet uz ielas iegādāties ir aizliegts. es domāju visi būtu gatavi kaut 5ls vairāk maksāt nevis saņemt 50/100/200 ls sodu pa to, ka gribēja pist kapeiku.

Edited by rusty
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pa retam uzpīpēt nav ne vainas, bet es to tiešām daru reizes 5 maksimums gadā, jo cilvēki kuri pīpē dien dienā ilgākā laikā paliek vienkārši debīli, un mums nav valstī nepieciešami vēl vairāk debīlu cilvēku, pietiek jau ar Visu Latvijai (un viņi pat nepīpē, es ceru), tādēļ esmu kategoriski pret.

Ja marihuāna būtu legalizēta, cena stipri kristos, jo daļu no esošās cenas veido risks viņu pārdot un audzēt, tādēļ pat ar pieklājīgu akcīzi cena vairākkārtīgi pārsistu esošo cenu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un to pašu tad arī darīja šmigas un tabakas tirgotāji - uzpirka politiķus, lai valdība radītu safabricētus pētījumus par marihuānas kaitīgumu, anti-reklāmas un citus sūdus.

mono - jā, tu pats pazīsti daudz cilvēkus, kas kurī regulāri un ir palikuši debīli un degradējušies ? Es nē. Bet es pazīstu dafiga cilvēkus, kuri katru dienu uzkurī, bet nevienu par debīlu nosaukt nevaru un neizskatās, ka tas viņiem traucētu normāli strādāt, mācīties un vispār funkcionēt.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Ja marihuāna būtu legalizēta, cena stipri kristos, jo daļu no esošās cenas veido risks viņu pārdot un audzēt, tādēļ pat ar pieklājīgu akcīzi cena vairākkārtīgi pārsistu esošo cenu.

Nu Nīderlandē cenas sākas ar 10eināriem/g, ja aptuveni tāpat arī te būtu + kārtīgi sodi kaimiņu žeņām imo kreisie džeki izmirtu.

Link to comment
Share on other sites

"Šo ideju iesūtīja Valdis." kaut ko nesapratu, šo ideju tiešām iesūtīja pati varenā partijas galva vai arī visi nagļakā tur var iesūtīt savas idejas? ja tā, tad kur?

nevermind, iegāju un uzmetu aci kārtīgāk uz to lapu. :D tagad uzjautrinos pats par sevi

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi jampampiņi te svākušies. Tā vien liekas, ka vienīgais zāles aizstāvju arguments ir alkohola "neapstrīdami" lielākais kaitējums organismam, salīdzinot ar zāli. Nevajag ieslīgt galējībās.

Esmu pīpējis vairākkārt, un ir radušies šādi tādi secinājumi. Ja jūsu mērķis ir relaksācija, pamēģiniet labu mūziku vai interesantu grāmatu. Ja jūsu mērķis ir socializēšanās, tad, dieva dēļ, saprotiet - pāris aliņi krogā ir kvadrilions reižu labāks veids nekā dūmošana sasmakušā istabā. Zāle varbūt izstiepj tavu apziņu, bet pavisam noteikti neveicina saturīgas sarunas, pāris aliņi turpretim to dara.

Varbūt ir cilvēki, kuriem sajūta, ka viņi nekontrolē savu ķermeni, šķiet uzjautrinoša, bet es pavisam noteikti neesmu viens no tiem. Es atsakos dzīvot tik degradētā sabiedrībā, kur vairums apkārtējo nespēj uzņemties atbildību par savu rīcību un pilnīgi nekontrolē sevi un situāciju, kurā atrodas.

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi jampampiņi te svākušies. Tā vien liekas, ka vienīgais zāles aizstāvju arguments ir alkohola "neapstrīdami" lielākais kaitējums organismam, salīdzinot ar zāli. Nevajag ieslīgt galējībās.

Esmu pīpējis vairākkārt, un ir radušies šādi tādi secinājumi. Ja jūsu mērķis ir relaksācija, pamēģiniet labu mūziku vai interesantu grāmatu. Ja jūsu mērķis ir socializēšanās, tad, dieva dēļ, saprotiet - pāris aliņi krogā ir kvadrilions reižu labāks veids nekā dūmošana sasmakušā istabā. Zāle varbūt izstiepj tavu apziņu, bet pavisam noteikti neveicina saturīgas sarunas, pāris aliņi turpretim to dara.

Varbūt ir cilvēki, kuriem sajūta, ka viņi nekontrolē savu ķermeni, šķiet uzjautrinoša, bet es pavisam noteikti neesmu viens no tiem. Es atsakos dzīvot tik degradētā sabiedrībā, kur vairums apkārtējo nespēj uzņemties atbildību par savu rīcību un pilnīgi nekontrolē sevi un situāciju, kurā atrodas.

Skaists un sakarīgs teksts, tik jauks, ka miezim atbilde ir kabatā: "njā skaidri redzams uz ko pasaule iet..."

bet jā, atdošu savu balsi par cūciņu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cucinjshs, viss tavs teksts būtu ļoti foršs bez tā nevajadzīgā uzbrauciena sākumā.Vismaz priekš manis zāle nav tas, ka tu nepārāk labi kontrolē savu ķermeni, bet vienkārši liek paskatīties uz lietām savādāk, pārdomāt lietas kurām ikdienas steigā nav īsti laika un vienkārši justies labi. Ikdienā nepīpēju un netaisos, bet kā rituāls ik pa laikam ar labākajiem draugiem ir vienkārši ideāli. Bet tādas lietas nav priekš visiem, tas nu ir fakts. Prieks vismaz par to ka ir 1 heiteris kurš tiešām var pamatot kāpēc viņam nepatīk zaļumi atšķirībā no miezīša sugas.

T0masS aizver muti un velcies mircā :D.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir cilvēki, kuriem sajūta, ka viņi nekontrolē savu ķermeni, šķiet uzjautrinoša, bet es pavisam noteikti neesmu viens no tiem. Es atsakos dzīvot tik degradētā sabiedrībā, kur vairums apkārtējo nespēj uzņemties atbildību par savu rīcību un pilnīgi nekontrolē sevi un situāciju, kurā atrodas.

Ja tu uzpīpējot nespēj kontrolēt sevi, tad tā ir tava problēma. Tie, kas negrib pīpēt tāpat nepīpēs. Tie, kas sapratīs, ka apkuronā nevar normāli strādāt vai mācīties, izvēlēsies uzkurīt savā brīvajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Cik no tiem zāles legalizētājiem ir tādi, kas pīpē pliku marihuānu, kura nav ar kādu ķīmisku dranķi apstrādāta? Turklāt, Latvijā cilvēki jau alkohola lietošanai neredz mēru, kur nu vēl, ja legalizētu to dranķi..

Un tiem dirsējiem, ka nav argumentu, lai to nelegalizētu, tad tepat gari nedomājot ir salīdzinājums alkoholam un marihuānai. Ja tiec pie lēta [kreisā] alkohola, tad vari nokļūt slimnīcā [piemēram, "Preiļu dzidrā" gadījums], bet ja sapīpējies lētu zāli un norauj baigos gļukus, halucinācijas un citus sūdus, tad sekas var būt nevien Tevis paša prātiņam, bet arī citu veselībai, mantai u.t.t. Ir jābūt diez gan "apdāvinātam," lai censtos Latvijā ko tādu izbīdīt..

Turklāt, kādi tad ir tie argumenti, lai legalizētu marihuānas galbāšanu/lietošanu?

P.S.

Ja tu uzpīpējot nespēj kontrolēt sevi, tad tā ir tava problēma. Tie, kas negrib pīpēt tāpat nepīpēs. Tie, kas sapratīs, ka apkuronā nevar normāli strādāt vai mācīties, izvēlēsies uzkurīt savā brīvajā laikā.

Smejās(biežāk nekā pieaugušie), aizpeld kaut kur prom savās domās,
- arī tā ir sevis, sava ķermeņa nekontrolēšana, tā ka pats nonāc pretrunā ar sevi, acido. Vairāk liekas, ka nesen esi iemācījies vārdu "zālīte", ieraudzījis internetā kaņepju lapiņu un tad nu tagad propagandē tās "labumu," nekā spēj sevis paša argumentiem rast kādu pamatojumu. Edited by Lumpy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris stundām uzsitu tīru, dārzā izaudzētu zaļo. :) Ir pīpēts gan legālais, gan apsmidzināts zaļais, un man personīgi lielas atšķirības efekta ziņā nav. Protams, legālā huiņa vairāk nones un to nevajadzētu pīpēt. Lumpy, tu laikam esi aizmirsis(vai nekad neesi zinājis), ka no zaļā NERODAS ATKARĪBA, tā kā nevar būt runas par to, ka te kādam zudīs mēra izjūta.

Hahaha, vot kādas sekas var būt pārējo matai vai veselībai no tā, ka kāds kurī ? :D Kāds ies zagt vai sist citus tikai tāpēc, ka ir uzkurījis ? :D

Kādi argumenti legalizācijai. Piemēram tāds, ka katram ir brīva izvēle kā viņš grib atpūsties un relaksēties.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris stundām uzsitu tīru, dārzā izaudzētu zaļo. :) Ir pīpēts gan legālais, gan apsmidzināts zaļais, un man personīgi lielas atšķirības efekta ziņā nav. Protams, legālā huiņa vairāk nones un to nevajadzētu pīpēt. Lumpy, tu laikam esi aizmirsis(vai nekad neesi zinājis), ka no zaļā NERODAS ATKARĪBA, tā kā nevar būt runas par to, ka te kādam zudīs mēra izjūta.

Hahaha, vot kādas sekas var būt pārējo matai vai veselībai no tā, ka kāds kurī ? :D Kāds ies zagt vai sist citus tikai tāpēc, ka ir uzkurījis ? :D

Kādi argumenti legalizācijai. Piemēram tāds, ka katram ir brīva izvēle kā viņš grib atpūsties un relaksēties.

1) Tas pat nav argumenta nosaukuma cienīgs teikums no Tavas puses.

2) Marihuāna izraisa gan atkarību.

3) Tu no atkarībām nezini ne tik, cik melns aiz naga, spriežot par Tevis izdarītajiem secinājumiem par citiem, viņu viedokļiem.

4) Elementārs piemērs no maniem vidusskolas gadiem [kārtējais "stilīgais" tusiņš pirtī], kad čalīts ar akmeni sāka dauzīt mašīnu, jo tā brauca viņam virsū. Veselības draudi rodas tad, kad tādi deģenrāti iziet sabiedrībā, sēžās pie auto stūres, vai vienkārši izkrīt pa logu.

P.S.

Alkoholisma problēma Latvijā ir pēcpadomju sindroms, jo tā "kultūras daļa" ir palikusi no krievu laikiem, kad iemesls ieliet graņonkā mazliet dzidrā varēja būt pat satikšanās ar kolēģi, kuru tu satiec ikdienā. Mazliet cita lieta ir ar vecākas paaudzes cilvēkiem, kuriem ir psiholoģiskas traumas no kara gadiem, ar ko palīdz cīnīties [palīdz aizmirsties uz mirklīti] alkohola lietošana. Par mūsu paaudzi un vecāku paaudzi vispār nav ko teikt. Nācija deģenerējās, tas arī viss. Dzer, jo jādzer, bet kādēļ, neviens tā īsti izskaidrot nevar.

Edited by Lumpy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1.Tu uzdevi jautājumu, es atbildēju. Nezinu par kādiem argumentiem tu tur runā.

2. Marihuāna izraisa morālu atkarību, tāpat kā azartspēles, alkohols, totalizatori un vēl daudz kas. Bet tas taču ir legāli, vai ne ? Un ja tu domā, ka zaļais izraisa fizisku atkarību, tad tu smagi kļūdies.

3.Kurš tieši no manis izdarītajiem secinājumiem liek tev domāt, ka es neko nezinu par atkarībām ?

4.Un kāds tur sakars ar zaļo ? Viņš gadījumā nebija pālī dauzot to mašīnu ? Nevajag novelt vainu uz marihuānu, ja cilvēks vienkārši ir stulbs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Tu uzdevi jautājumu, es atbildēju. Nezinu par kādiem argumentiem tu tur runā.

2. Marihuāna izraisa morālu atkarību, tāpat kā azartspēles, alkohols, totalizatori un vēl daudz kas. Bet tas taču ir legāli, vai ne ? Un ja tu domā, ka zaļais izraisa fizisku atkarību, tad tu smagi kļūdies.

Man ar šiem diviem punktiem Tu vnk aizvēri muti. Man nav ko teikt. You win :crying:

:blablabla: Es labāk dodos gulēt, nekā lasu tālāk šo daiļliteratūru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad padomājiet par tiem jūsu draugiem, kuri samērā bieži lieto gandžu. Droši vien liela daļa no viņiem arī kaut ko ņiprāku lieto, vai ne (nerunāju par padsmitgadīgiem knariņiem, kuri 100m no skolas uztin džointiņu, lai varētu iestilot)? So, nē, es negribu nekādu dekrimināciju.

Ko es gan gribētu, lai narko tirgoņi tiktu izšauti no mūsu valsts (kas, proams, diez vai tuvāko dekāž laikā varētu notikt).

Link to comment
Share on other sites

Jā, pilnīgi visi lieto daudz ņiprāko alkoholu.

Pēdējais no manis, šodien.

Tagad paskaties uz sevi no malas, cik viss ir skaisti, labi un normāli. Tev ir 20 gadi. Tev arī nepatīk "sīkie," kas "mētā krutos, kad sadzerās.. Pēc visa spriežot, Tu pats regulāri pīpē zāli, lieto alkoholu, tāpat kā Tavi draugi. Vai nav normāla dzīve? :)

Tas nedaudz atsauc atmiņā tās pašas macho rediģētās tīņu problēmas, kur divpadsmitgadīgie pirka šmigu un prežus dodoties uz diskotēku skolā. Tā tāda normāla parādība, tā teikt.. :lolza:

Šoreiz gan biju domājis ripas un šņaucamos sūdus.

Beidz, liekas tam acido tās pašas ripas un kokaīns arī gan jau būs laba manta.. Vismaz nebūs tas ļaunais alkoholos, kurš galu galā arī tak ir legāls, tā ka ir pilnīgi normāli nodzerties līdz lūpai.. :D

Edited by Lumpy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alkoholu lieto gandrīz visi, tā kā stulbi man pārmest par to. Man jau nav jēgas te ar tevi runāt, ja tu domā, ka zaļais ir kaitīgs veselībai. Un, zini, ir diezgan normāla dzīve +/- katru dienu kurīt un pa brīvdienām dažreiz iebuhāt. Ir tomēr atšķirība vai to dara 20 vai 15 gados.

Nez no kādas dirsas tu izrāvi kaut ko par ripām un kokaīnu, jo es par to vispār neko neesmu teicis. Ne vienu, ne otru nelietoju. Tev noteikti arī liekas, ka marihuāna ir gateway drug, kas noved pie smagajām narkotikām. Lūk, tā ir pilnīga huiņa. Izskatās, ka tu vienkārši esi ieņēmis galvā tos stulbos 100 gadus vecos stereotipus par kaņepes kaitīgumu, un negribi saprast neko vairāk par to. Skumji.

Edited by acido
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pietiek jau ar to legālo hlamu, visādi sīki šmurguļi vazājas apkāŗt galīgi nost. nahui viņiem pīpēt? un huļe marihuānu legalizēt? lai visādi sīki pepiņi apkurijušies staigātu? Tie kas gribēs to marihuānu pīpēt - tāpat pīpēs.

Edit: es neesmu pret pašu pīpēšanu, drīzāk pret to ka maziem strutu gabaliem nafig nav jāpīpē. Ja arī tādu lietu pieņemtu tad vismaz ar kādu vecuma ierobežojumu.

18+ , un lieta darīta.

Dēls,esmu par.

edit: ujj, wtf acido,ja tev liekas ka 'legālais' 'nones' vairāk,tad tu esi kurījis kautkādu LV kaņepīti , Marihuānai ir škirnes,daudz un dažādas un bieži uzrodas jaunas jo tiek hibrīdotas/krustotas ,bet nu... man visā manā 2gadu kurīšanas laikā ir sanācis noprovēt apmēram kādas 10 šķirnes, visilgāk un vairāk čilloju ar Black Master Kush ,laba lieta kas palīdz noņemt stresu jebkādā situācijā.

p.s.s - manuprāt,Marihuāna uz katru ir inviduāla lieta,kā patīk un kā to uztver,ja tu pats savā paurī domāsi,ka tas ir fuj un no tā pēctam būs sūdīgas sekas (atkarība, drugs level up ) , tad nu tā ir tikai TAVA problēma,jo man pašam.. nu bļe cikk es neesmu kurījis , man pat tagat nav : oj bļe,vajag uzkurīt,vajag,vajagg :@ , man ir vienkārši čill,ja uzkurīs,uzkurīs, ja nē,tad nē . (ar to es gribēju teikt weed neizraisa atkarību,un ir forša lieta,viss) .

Jap,mani argumenti likās nesaprotami,varbūt pat mazliet stulbi/smieklīgi , bet nu.... domātāji izķidās un sapratīs ka wīd nav sliktums.

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

Turklāt, kādi tad ir tie argumenti, lai legalizētu marihuānas galbāšanu/lietošanu?

ja tu lasītu, tad būtu jau sapratis.

1. legalizācija nozīmētu mazāku nozīdzības līmeni.

2. es, personīgi, zaļo ar alkoholu kopā nelietoju. dodu priekšroku pašai zālei - daudz mazāks risks man un sabiedrībai.

lūdzu, dati ko dara alkohols.

ASV (tikai ASV!!!) katru kadu 75 000 mirst no alkohola. no tīras zāles neviens nekad nav miris.

un teikt, ka tas nav normāls arguments ir debīli no tavas puses. tikpat labi var atļaut pašnāvības, bet lietas kā emo kam patīk sevis graizīšana tiktu aizliegtas.

  • 5% of all deaths from diseases of the circulatory system are attributed to alcohol.
  • 15% of all deaths from diseases of the respiratory system are attributed to alcohol.
  • 30% of all deaths from accidents caused by fire and flames are attributed to alcohol.
  • 30% of all accidental drownings are attributed to alcohol.
  • 30% of all suicides are attributed to alcohol.
  • 40% of all deaths due to accidental falls are attributed to alcohol.
  • 45% of all deaths in automobile accidents are attributed to alcohol.
  • 60% of all homicides are attributed to alcohol.

Edited by rusty
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...