Jump to content
GIGN Forum

Dustbowl/goldrush Atkal Lago


sonicflare
 Share

Recommended Posts

Tf2 ir domāts 24 spēlētāju formātam, tad kad spēlējot spēli no sākuma mēģini ieiet serverī tev to raksta. Tā ka lagi uz 33 slotu servera ir dabiski un pieņemami. Man tāpat nekas nemainīsies, jo ar manu netu (256 kb/sec) uz dižiem panākumiem neceru. Varbūt vaina ir tavā pusē, apskaties kārtīgi. Rate @ tf2, cl_updaterate, porņuki visādi qtorrentā, vai malware spyware shiti.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Tf2 ir domāts 24 spēlētāju formātam, tad kad spēlējot spēli no sākuma mēģini ieiet serverī tev to raksta. Tā ka lagi uz 33 slotu servera ir dabiski un pieņemami. Man tāpat nekas nemainīsies, jo ar manu netu (256 kb/sec) uz dižiem panākumiem neceru. Varbūt vaina ir tavā pusē, apskaties kārtīgi. Rate @ tf2, cl_updaterate, porņuki visādi qtorrentā, vai malware spyware shiti.

nu cmon, ir jau zinams, ka sitais servers lago. Man vis ir kartiba :)

Un tas ATKAL lago :)

bump

Link to comment
Share on other sites

nu cmon, ir jau zinams, ka sitais servers lago. Man vis ir kartiba :)

Un tas ATKAL lago :)

bump

Da es piekritu es vnk nebiju iegājis iekšā serverī kādu laiku un man likās ka tie lagi ir no manas puses. Tagad es pilnīgi piekrītu ka ar serveri kkas nav kā nākas.

Nezinu kā šo problēmu varētu risināt un nevaru iteikt nekādus variantus. Bet vienu gan varu pateikt - Es personīgi vēlos lai ir vismaz 1 Dustbowl vai Goldrush (Tb 24/7 vienas mapes) serveris. Man daudz laika aizņem pat pievienoties spēles istabai, un tas ietaupa diezgan daudz laika prieksh manis.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...