Jump to content
GIGN Forum

Xbox


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Tad kapēc tev PS3 ir vajadzīgs? Notirgo un tad nodzer to naudu, kā jau vienmēr to dari. :troll:

Dabuju nahaljavu dabuju 2vus gab. 1nu pardevu otru izdomaju patureet,tiri lai kad atnak draugi uzspeletu...Da kur lai dabuunu pa leeto PS3 speles,neatkodeejot PS3...

un cik bieži tu lieto pc? Saproti citiem atkal pc ir pilnīgi mēsli un spēles izvēlas spēlēt tikai uz konsoles ;) un jā, 4gb ir par maz, man uz ps3 ir 80 vai 120, pat nezinu, man pietiek.

PC es lietoju dahuuuja :) Darbaa kadas 2h pachekoju un majas pec darba vakaraa paris h paseezhu CS padriceleeeju :) Bez PC nevaru iedomaties dzivi,bez spelju konsoleem mieriigi :)

P.s. PARDODIET MAN KAADS KADU NORMALU SPELI PRIEKSH PS3

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man ir PS3 ar diviem dulashockiem un 2viem move stickiem.

Nu ta - speles principa nespeleju - kaut kadus demo sudus padzenu un viss. bEt izmantoju ka media player teju visu dienu kada filma ir uzlikta. Nu - disks 320gb aizsits. trons 8gb, scots pilgrims 8gb ... ta var turpinat un turpinat.

Forshi kad ir tads dargs aparats. Ari istaba siltak, kad ps3 un tv un pastuzis ieslegti! Viss ir lieliski!

Beefs

edit: ps - man ir fight spele kura man zb pec nedelas - moska kads grib paspelet? Varu aizdot!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Pag, pag. Tu taču PS3 noliki no galvas līdz kājām, kad pirms pāris gadiem bija salīdzinājums ar Xbox. Kas tad notika?

Tu vispār viņa postu izlasīji dauņuk? :)

Viņš neko par neteica par veiktspēju salīdzinājumā ar Xbox, bet gan to kā viņš izmanto PS3 kā media centru.

Get a clue troll.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vel, ja ir, piemeram, 250gb xbox, tad var speles mierigi uzinstalet uz cieta no diska, kas savukart uzlabos speles performance.

Ar 4gb diezvai, ka pietiks vietas. :)

Piemeram spele RAGE, kura sonedel iznak ir uz 3 diskiem un aiznem 22 gb. Kapec pisties ar disku mainisanu, ja var vienkarsi uzinstalet.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...