Jump to content
GIGN Forum

Es Ba1Bai Nepatīku.


amniijs
 Share

Recommended Posts

[sM] PLAYER: Banned player "Kaubōi Bibappu" for 999 minutes (reason: Bibappu aa).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: ba1ba

| BAN ID: 94451

| BANNED NAME: Kaubōi Bibappu

| BANNED IP: 78.84.229.242

| TIME SET: 2011-09-24 14:21:26 (less than a minute ago)

| REASON: Bibappu aa

| EXPIRE: 2011-09-25 07:00:26 (in 16 hours 40 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/94451

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: Bibappu aa! Ban will expire in 16 hours 40 minutes. More info in console..

Nezinu vai ba1ba māk izvēlēties attiecīgos termiņus šādam banam. Situācija šāda, mapes sākumā pimpja sūkāšanas kontekstā uzrakstīju "viņai patīk". Tas viss, vairāk neko. Tas laikam ba1bu aizskāra. Bet visvairāk izbrīnu manī rada tas, ka banu dabuju tikai pašās mapes beigās, kad nebiju neko ne rakstījis, ne teicis visu mapes laiku. Uzrakstīju viņai atvainošanās vēstuli un lūdzu banu noņemt, bet viņa to ignorēja.

Lieta tāda, ka šodien ir sestdiena, man ir brīvs laiks, un vēlos savu brīvo laiku pavadīt spēlējot tf2. Bet negribu spēlēt citos serveros, kā tikai gignā. Un ba1ba man tikko šo prieku liedza. Tagad esmu dusmīgs uz visu pasauli.

Lūgums noņemt banu vai termiņu pazemināt uz kādu stundu. Es labošos. Piedod ba1ba, neesmu džentlmenis.

Link to comment
Share on other sites

1) amniijs - nerunā tādas muļķības

2) Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

3) Banu noņēmu, mans šodien labs garstāvoklis ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...