Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pret Vienotību - jo nepatīk Āboltiņa, Štokenbergs, Kristovskis. + Izlasīju to mazo Lapsas avīzi par Štokenberga nedienām ar izvairīšanos no nodokļu maksāšanas. + Viņi jau šo gadu bija pie stūres, bet redz, ka atlaida. Tad kāda jēga atkal viņus ievēlēt?

Pret SC - jo viss tur notiek Maskavas interesēs. + Galīgi neciešu Ušakovu.

Pret ZZS - jo tas ir galīgi garām. Lembergs nerullē. Pliks un nabags, bet radi un draugi miljonāri. Bet Ventspils gan ir labi sakārtota, tas ir fakts.

Pārējie tur daudz maz skaidri, kāpēc pret. PCTVL vispār izsmiekls.

Atliek ZRP un VL-TB/LNNK.

VL-TB/LNNK varētu balsot tīri nacionālisma pēc, taču nav ticības, ka šie tiešām tur kaut ko augšgalā arī mācētu sakārtot.

ZRP - varētu riskēt ar viņu reformām, bet dažas jau tur laikam arī nereālas + nepatīk tie viņu parādi. Un protams, Zatlera nedienas ar to Cēsu alu, ja nemaldos, un nav pārliecības, ka tiešām neatlaida tikai tāpēc, ka saprata, ka šo nepārvēlēs. Un Sprūdžs kaut kā nepārliecina. Un tagad arī man nepatīk, ko novijas ielika.

Tas tā, uz doto brīdi. :)

Būtu labi, ja kāds gudrs prāts varētu kaut ko paskaidrot, lai būtu nedaudz lielāka skaidrība.

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Par ZRP balso tikai idioti , zatlers ir un būs cilvēks ko ielika šķēle , viņam būtu istenība jau sen jāsēž cietumā , tas ka prezidentūras laikā viņs ir iemācījies sniegt skaistas publiskas runas nenozīmē , ka viņa partija ir atbalstāma. Piemēram Sprūdžš ir pilnigs lošara , es nemūžam tik lielu mulki par premjeru negribētu.

Jābalso viennozimigi ir par VL/TB-LNNK , ja esi īsts latvietis , kurš nevēlas 2013. gadā ieraudzīt krievu valodu kā otru valsts valodu.

Vienotība ir ok , variants

Reali ir tikai jabalso par VL un Vienotibu. Pārējās partijas ir miskaste, izņemot vēl pedejo partiju , bet viņi tāpat nekad netiks saeimā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par ZRP balso tikai idioti , zatlers ir un būs cilvēks ko ielika šķēle , viņam būtu istenība jau sen jāsēž cietumā , tas ka prezidentūras laikā viņs ir iemācījies sniegt skaistas publiskas runas nenozīmē , ka viņa partija ir atbalstāma. Piemēram Sprūdžš ir pilnigs lošara , es nemūžam tik lielu mulki par premjeru negribētu.

Jābalso viennozimigi ir par VL/TB-LNNK , ja esi īsts latvietis , kurš nevēlas 2013. gadā ieraudzīt krievu valodu kā otru valsts valodu.

Vienotība ir ok , variants

Reali ir tikai jabalso par VL un Vienotibu. Pārējās partijas ir miskaste, izņemot vēl pedejo partiju , bet viņi tāpat nekad netiks saeimā.

Un vēl... tu esi idiots.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu, pokemon, kurš kaut ko "sajēdz" no politikas. Tu laikam nesaproti, ka VL nav absolūti nekādas izredzes uzvarēt vēlēšanās, tātad, lai koalīcija redzētu tieši viņus, vēlētājiem ir izdevīgāk balsot par Vienotību vai ZRP, tojesķ, atdot balsi par tiem, kas ir galvenie pretendenti uz uzvaru. Tā jau tās balsis par latviešu partijām tiek izšķērdētas un beigās kreisie vēl nāks pie varas kopā ar ZZS.

+ VL/TBLNNK premjera kandidāts Bērziņš ir absolūti tups un viņu točna es negribētu redzēt premjeru krēslā.

P.S Izklausās, ka tu vēl joprojām neesi no pubertātes vecuma izaudzis. Pasprēgā man vēl.

Link to comment
Share on other sites

Tās ir vēlēšanas. Tu vari izteikt savu viedokli par to partiju, par kuru tu esi gatavs atdot balsi un kāpēc. NAV tev jāuzspiež savs viedoklis un jāsaka "Jums, ņergām, kuri no politikas ne sūda nesaprot, jāiet balsot par to, kurš man liekas vēlamāks!" For the fuck sake, šis jau ir kaut kur pārspriests. Un bez politiskajām aģitācijām, bukletu un avīžu kaudzēm no rīta pastkastē, kā arī reklāmām TV, radio, internetā, un pat ejot pēc maizes uz veikalu, uzrodies vēl Tu, politikas Guru, kurš argumentēti paskaidrot ( NEVIS UZSPIEST ) ne sūda nejēdz.

Vai nu iemetīšu tukšu aploksni, vai došu balsi kādam jaunajam. Uz tā paša grābekļa kāpt virsū es negribu. Vai nu būs dirsā, vai kas labāks - es labāk gribu redzēt ko jaunu, nevis vecos krabjus 100 ķebļos, kas atkal grūž visu kabatās!

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gad nobalsoju par VL/LNNK Zīles dēļ. Bet cik paskatījos no mana novada tikā ielikts kkāds vecis, kam 50k kredīts un 30k kādam aizdoti.... Tad nolēmu par viņiem vairs nebalsot. ZRP vai Vienotība... hvz- drošvien kabīnē izlemšu.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man gan šķiet, ka atkal balsošu par VL-TB/LNNK, ZRP arī patīk, bet tāpat lielākā daļa balsos par viņiem un SC.

Un Gaidis nemaz nav tik tups, biju pagājušo gadu uz konferenci, un viņš pārliecināja, ka nav tik debīls kā izskatās, fišku rubī diezgan ok k'arī patīk patriotisms, kas no viņa plūst.

Link to comment
Share on other sites

Ew dauni , ja tu neko nesaproti no Politikas un kas tieši tagad notiek viņā , tad tā ir tava vaina.

Tas ka tu esi pastulbs daunis no Turibas jau ir skaidrs, kurs dzive ir sasniedzis tikpat daudz kā sētnieks no blakus sētas.

Atradies politalogs lmfao

Un Gaidis nemaz nav tik tups, biju pagājušo gadu uz konferenci, un viņš pārliecināja, ka nav tik debīls kā izskatās, fišku rubī diezgan ok k'arī patīk patriotisms, kas no viņa plūst.

Godmanis arī fišku rubija, un rubī joprojām, tik savā laikā viņš nespēja, vai arī nemācēja, hvz, savu fišku realizēt.

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par Vienotību, tā pat kā iepriekšējās vēlēšanās.

Nedaudz jāpatērzē par politiku. Ja balso par ZZS vai CS, tad balso par šo divu galēji iespējamo koalīciju, bet iespēja, ka ZZS metīsies kopā tikai un vienīgi ar SC ir maz ticams - lai nu kā, bet tā vēl paliek partija ar lozungu "latviešu partija". ZRP kopā ar ZZS valdībā nesēdēs, tātad, tas nozīmē, ka viņa nevar but trešā koalīcijā ar SC un ZZS, bet V un ZRP nevar būt kopā ar SC, jo, nu vismaz V, pat 4000 zīmju programmā ir teikums par okupācijas atzīšanu un citām vecām, bet, manuprāt, ļoti būtiskām štellēm, kurām SC ir jāuzliek "zīmogs", ja viņi grib būt ar V un, iespējams, ZRP koalīcijā. Tātad, pēc šādiem scenārijiem viss bēdīgāk īstenībā ir SC, jo viņiem nu nekādi nesanāk tikt koalīcijā, ja neatzīst pāris faktus, jo divi vien ar ZZS... nu tur nebūs aršana - ZZS sev nedaudz paknakstinās nost elektorātu. Kas attiecas uz NA, tad viņiem būšana koalīcijā var būt tikai tādā variantā, ja V un ZRP domā stutēties kopā, bet viņiem ir nedaudz zem 50 balsīm kopā, bet dikti šaubos, ka NA jeb kad - tuvākajos gados - būs koalīcijā aiz principa, ka viņus vajag, nevis, lai nodrošinātu kvorumu balsojumiem, lai gan pēc šīs saeimas neilgā darba var labi secināt, ka NA ļoti stabili atbalsta V virzīto politiku, tāpēc iespējamība pastāv. Kas attiecas uz ŠRP/LPP/LC vai arī kā tur bija, tad viņiem būt pat saiemā toč nespīd, vienīgais, ko viņš izdarīs, būs veikuši lāča pakalpojumu V atņemot SC kaut mazumiņa krievvalodīgā elektorāta balsis, jo kā zināms, tad SC ir vienīgie, kas šajā saeimā cīnās par 100% krievu elektorāta balsīm - jeb precīzāk, tās masas, kura 24/7 skatās baltiskij pervoj kanal.

Kas attiecas uz to, kāpēc es tieši balsoju par V. Lai gan var gari rakstīt to, ko viņi nav darījuši, tomēr mani apmierina šīs partijas, ne tikai kaut kāda konkrēta indivīda, darbība, un es esmu par politiku, kur labāk sakožu zobus un paciešos pāris gadus tagad, nekā grabinu kapeikas vairākus gadus pēc tam, kad citas valstis jau sāk izjust augšupeju - ekonomika nekad nav vienveidīga, ir recesija un ir izaugsme pēc default un tā tam būs būt, bet, piemēram CS un ZZS ekonomiskais un politiskais modelis man nekad nebūs pieņemams, jo, manuprāt, tās viņu idejas par to, kur pašlaik tēret naudu mūs novedīs tādā bezizejā, ka Grieķija liksies tīri laba vieta, kur strādāt. Kā arī neliela atkāpe tiem, kuri uz partijām skatās domājot tikai par kādiem konkrētiem cilvēkiem - nu mīļie ļautiņi, partiju sarakstos ir štukai un vairāk pāri kandidātu, uz saeimas vēlēšanām no lielajām partijām kandidē kaut kur ap 115 cilvēku, un noraidīt vai slavināt kādu partiju atsaucoties uz vienu vai dažiem personāžiem ir gaužām tupi, jo ne jau tāpēc partija mainīs savus uzstādījumus, ja kāds no tās biedriem būs ieesaistīts kaut kādās nelikumībās/divainībās, ir jāvertē partiju darbs kopumā, un vairāk vai mazāk jāvadās pēc savas ideoloģijas nevis pēc tā, ka kādam tajā partijā ir smuka hūte. :)

Edited by amnezija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...