Jump to content
GIGN Forum

Cyber Athletich Team N.a.v.i


macho
 Share

Recommended Posts

bļeģ kādā vājprātā es ķērcu kad izlasīju "Cyber Athletich Team N.A.V.I" šeit.

Tā lapa ir roflisma iemiesojums.

Mani mīļākie citāti no lapas:

Klanā iestāšanās noteikumi:

5. Cs jaspelee nopietni!

8. Klanaa jaspelee nopietni !

un mans favorīts:

7. Maajaas jabuut datoram.

Status in clan- Second Master & player[AWP player]

Mīļākās lietas no foruma:

Viennozīmīgi visi paraksti (viņi ir tik pērliski, ka es nevaru viņus neuzskaitīt, tātad:)

Nobody`s bether than me!

VISIT N.A.V.I home page LINK and don't forget register

Turi savu ieroci ciena un goda un tev labi klasies mape !

vai, mīļo stundiņ, lieliska izklaide. Runājot par izklaidi, varu jums piedāvāt pāris salīdzinoši pērliskus skrīnšotus no šīsdienas rīta (6:00) gāmošanas. NR 1, Nr 2, un pats labākais - Nr 3. Vot tā

Link to comment
Share on other sites

OMFG ROFLLOLLMAO nu vai tiem nabaga siichiem patiesham nebutu labak jaiet uz skolu izglitoties nevis megjinat kautko mudities ar savu klanu.Anglju valodu ari deretu pamacities puisishiem.

Bet laikam ja velies lai tevi pamana tev ir klana jasavac cilveki kuriem vecums nav augstaks par 13 gadiem un jauzmacas ar jautajumiem par servera taisishanu,visi citi klani jasauc par chiteriem un jaizceljas ar ipasham prata spejam

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

Jouu! Tipa peec daziem meeneshiem bus taadc mega serveris cs.slieka.lv Serverii sakumaa bus ~18 pub sloti smile.gif Tad sloti tix izdaliiti liidz PUB slotu skaits sarux uz ~12 Tas ir tapeec lai buutu mazaak 4iitaki un uz servera speleetu labaaka purnu rase. Sitajaa servakaa nebuus svaks liimenis ka dazos PUB severos. Svakie jeb kaa tautaa meedz deveet BOTI tiks no servera atbriivoti. Serverim tiek vaakta nauda smile.gif Tie kas jau priekshlaiciigi grib LIELAAKU iespeeju tikt pie sii MEGA servera slota vaidzeetu sedeet #cs.slieka.lv @irc.lv . Kopaa saspeeleetos iegutu manu uzticiibu un iespeeja dabuut slotu, buutu lielaaka.

blee skaidrs, ka shis buus MEGA Serveris, dzheki es pametu gignu, paarvaakshos uz slieku!!!11

[Edited] aaj lol, tikko ieveroju ka vinji ielikushi savaaa forumaa macho tiinju probleemas, protams, ka bez jebkaadas noraades uz gignu vai no kaa njemts links smiliez.de_2125.gif

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

smadzene smadzenes smile.gif man nav nekadas dalas piemeeram par web atbild goili bet nju labi protam es esmu navi smile.gif

Bet nesaprotu kas par prikolu kad man ir signature stulbs piedrazu es varu uzrkastiit kaut vai lol par to ari jaiereec ???

Njaaa wtf... !!! Tad jau redzeesim kas bus talak paslaik mani nepiniet ieksaa smile.gif manejais paliek neitraals smile.gif

Link to comment
Share on other sites

yeah right, vinu uber seerveris buus liidziigs dtcom smile.gif ja nu vieniigi slotu zinjaa, dzeki tiiri taisa liidziigu seerveri slotu zinjaa, malachi! jaapieregojas navi lapaa, lai vareetu dabuut slotu uz seervera, citaadi veel naaksies pirkt pa 10Ls smile.gif atklaashanas dienaa jau jaacenshas bombiit kaa hiitonam, maybe veel admina pravas var dabuut vai arii banu, visticamaak, ka banu smile.gif

P.S. smejieties, smjieties! *un vini ceelaas un krita par saviem biedriem, vini vaigu sviedros sviida cauraam dienaam lauzot savas peles un klaviatuuras, vini saaka kljuut neapturami, vini ciiniijas tikai pashu maajaas (savaa seerverii) un dariija to ar taadu nezeelastiibu pret pretiniekiem, ka daudzi mekleeja patveerumu gignaa, bet vini vinus neatlaida, vinu dveeseles tika saguustiitas un tureetas iesloodziitas, daudzi drosmiigi kareivji ciiniijaas par zaudeeto speeleetaaju dveeseleem, bet saatana rokaspuishi bija neapturami, vini vaardi netika skalji izrunaati, vinu melnie darbi netika apspriesti, vini klusiibaa tika nicinaati, dazi vinus apbriinoja un meeginaaj liidzinaaties, kas ar viniem notika, tas man nav jaapiebilst. vinus sauca NAVI!* aaaaaaaaa, es sadegu elles uguniis...

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Njaa juus jau tikai dirshat virsuu kad kkas nav taa kaa jums gribeetos.... Starpcitu Relouder uztaisiija to LOGO... Un man tas patiik... Un relouder kaa tu vari buut neitraals.... Un iejaukts tu jau esi jo tu esi NAVI klanaa un paslaik KKadi UUBERPAPAS kas sevi par tadiem iedomaajas nodirsh visus muus par... neko... kkadiem sikumiem....

Skaidrs... smiliez.de_2428.gif MAcho izdees manu niku no shaa servera Goili ! Un uzliec ban.... Man to vairs nevaig... Vari sev dirsaa iebaast tik dzili , liidz kameer kersi orgasmu...

Link to comment
Share on other sites

Nju bet vins jau uzdirsa par webu par klanu nekas neiet ja uzdrisiis par klanu tad bleg vins 4ista dabus dzirdet paris skarbus vardus no manas puses smile.gif

Bet paslaik piedraazam jo web tikai taisaas mes vel tikunta atjaunosim visu un bus daudz labak shitais ir testa webs smile.gif SO BUZZ OFF STUULBIE EEKLERI!!! old.gifold.gif

Edited by relouder
Link to comment
Share on other sites

SO BUZZ OFF STUULBIE EEKLERI!!! old.gifold.gif

loool, es gandriz aizrijos ar savu desmaizi ko edu lasot laugh.gif

suspend negribas likt abiem, jo mo6 shie izdomas vel kadu nr.1 postu uzrakstit, kursh mani uzjautrinas, tadelj tikai warn par dirshanos + relouder tava signature liecina par to kad tu esi laikam nr.1 killer in the world ? huh.gif

btw. par nick dzeshanu & ban likshanu , MUHA, dzekinj kursh tev liek nakt tur ieksha ? XD.gif

Link to comment
Share on other sites

xXx velies teiktk ad mes 4itojam loh??? iebaz shos vardus sev dzili dirsaaa jo ta nav tasiniiba... smile.gif

Un mna pohuj es netaisos striideties ar kaut kadiem stulbiem klauniem kad doma kad ir baigie papas !!! smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gif

MULKJIS KUR TUR IR RAKSTIITS KA ES SAKU KA JUUS ESAT 4IITERI??? DAUNI IZLASI VEELREIZ UN PaDOMAA PAR TO! VNK VIENMEER KAD JUUS ZAUDEEJAT VISI IR 4IITERI!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif Njaa juus jau tikai dirshat virsuu kad kkas nav taa kaa jums gribeetos.... Starpcitu Relouder uztaisiija to LOGO... Un man tas patiik... Un relouder kaa tu vari buut neitraals.... Un iejaukts tu jau esi jo tu esi NAVI klanaa un paslaik KKadi UUBERPAPAS kas sevi par tadiem iedomaajas nodirsh visus muus par... neko... kkadiem sikumiem....

Skaidrs... smiliez.de_2428.gif MAcho izdees manu niku no shaa servera Goili ! Un uzliec ban.... Man to vairs nevaig... Vari sev dirsaa iebaast tik dzili , liidz kameer kersi orgasmu...

smiliez.de_2125.gif

1) kurš tevi nodirš? Es tikai uzjautrinos par pareizrakstību jūsu lapā. Ja es gribētu jūs nodirst tad es teiktu "NAVI LOXI" ko es, protams, nekad nedarītu, jo jūs džeki, esat riktīgi reālie pacani.

Kas ir "šis" serveris es tā arī nesapratu. Kāpēc man bans būtu tev jāliek arī nesapratu. Ko tev vairs nevajag arī nesapratu. Un kas ir jābāž dirsā, lai ķertu orgasmu, arī nesapratu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jusu posta paraugs :::->>

PSC es ieraudziju netgames kad ir atveries krutzz serveri psc vinu sauc cs.gignlohi.lv jan emaldos bleg tik labzz tur visi skrien ar naziem un dursta saveejos bet sauka visus par 4iteriem Psc serverim ari uber kuuls nosaukums nu i nahuj shitada erveri pat eclipse gribees speleet tur taks tadi proo psc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...