Jump to content
GIGN Forum

Dead Island


rusty
 Share

Recommended Posts

jā, man ar citiem ar nekā nesanāk.

Bet lans iet...

Kā bijis, tā bijis :) ar to steam

Man šķiet, ka ne tikai ar portiem kkas nav kārtībā, bet arī ar spēles versiju (man jau noteikti), jo izlaidu laikam vienu paču, līdz ar to, neredzu citus. (dunn)

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Spēli izgājām ar diviem piegājieniem. Šodien bija otrais. Mazliet nolohojāmies, jo domājām, kad tajos mod'os vajag gan beisboleni, gan mačeti etc. nevis - tas ir items, kam var uzlikt mod'u virsū. Līdz ar to pie 90% izietas spēles tikai sākām kaut ko taisīt. Sapratām, ka nav jēgas vairs daudz spēlē iedziļināties un skrējām visam cauri. Visu cietumu izskrējām nevienu mobu nenositot (dažus, kurus vajadzēja obligāti nosist vai galīgi nevarēja apiet). Atradām visādus bagus, neskaitāmus.

Kā arī ļoti vēlu atklājām, ka lodes arī var nopirkt veikalā (moš sākumā arī nevar, un tikai no džungļu līmeņiem tas pieejams), tāpēc šāvējveceni nevienam neiesaku. Varbūt ejot spēli vēlreiz ar tiem pašiem čariem, tad no viņas varētu būt lielāka jēga. Kā arī iztracināja autoaims. Shotgun'u arī tikai vienu atradām pa visu spēli (ar kuru arī visus ownoju). Vienīgo kā bonusu šim čaram saskatīju to, ka viņai stomp skills atklājas diezgan agri, līdz ar to, zombijus novākt ir diezgan ātri un viegli.

Spēle kopumā patika, un noteikti iesaku spēlēt kopā ar draugiem. Vienam gan ir garlaicīgi. Spēles beigas bija diezgan paredzamas, un izskatās, ka iznāks DLC ar spēles turpinājumiem. Ja steamā kādreiz būs uz atlaidi, tad paņemšu.

Un mobs, kurš sagādāja vislielākās problēmas bija tas trako kreklā, īsti novākt nevarējām un tāpēc centāmies viņu izlaist cik vien varējām :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...