Jump to content
GIGN Forum

Karlis Skrastinsh And Visa Lokomotive Mirushi :(


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Un... Seriously, Krievija? Vecais stāsts par Krievijas novocojušo tehniku, pizģec vienkārši.

80% gadijumos no visām aviokatastrofām ir vainojami piloti. vai arī vainīgi čaļi, kas to kārtīgi nepārbaudija pirms izlidoja.

pats nesakoju līdzi hokejam. vienīgais ko zināju kādreiz bij žoltaks. tagat...Cipulis, pa cik no manas puses. citus nezinu, bet nu tāpat lai vieglas smiltis.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju par notikumu pa dienu, kad senčiem pazvanīja no Loko vadības un pateica, ka viss sastāvs ir aizgājis.

Sastāvs, treneri, ārsti, es pis acī, daunisms.

Cik dzirdēju, tad izdzīvojis esot pilots tikai.

Lai vieglas smiltis visiem bojā gājušajiem. Neviens nav pelnījis tādu nāvi, tāpēc arī škrobe ir par visiem, nevis kādu noteiktu indivīdu.

Link to comment
Share on other sites

Es tāds no rīta vēl guļu, atnāk sms.. domāju nu nevar būt. Ieeju netā, jasna. Pizģets, Amerikā 100 sezonas čalis lido katru nakti no štata uz štatu, tagad atbrauc uz Krieviju un viss.. Cik tur pasaules hokeja zvaigznes nespēlēja. Jāizsaka līdzjūtība Skrastiņa ģimenei - sievai Zanei un divām pirmskolas vecuma meitām. sportacentra komentāros vēl viens rakstīja, ka sieva pašlaik gaidot 3.bērnu..

http://www.youtube.com/watch?v=Gsa2cRNSZFY

R.I.P. Iron Man!

Link to comment
Share on other sites

Ļoti nepatīkami, līdzjūtība visiem tuviniekiem, draugiem un faniem.. Traģēdija.. Visdrīzāk nekas netiks darīts lietas labākajā gadījumā vedīs spēlēājus ar divām ļotenēm, lai mazāka iespēja, ka visi nomirst.. īsti nav pat ko pateikt..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...