Jump to content
GIGN Forum

Jauns Lapsis - Brāķēts?


naziic
 Share

Recommended Posts

evilxdeadly

1. Tik vienkārši un precīzi - brāķēts lcd? ( neminot to, ka viņam ir WLED ekrāns )

2. Neturu klēpī

* Kāds tad ir pareizais formāts priekš hdd? W7 tak to pats arī nosaka, iespējams esmu atpalicis, bet iepriekš viss griezās uz ntfs..

* Nav licencēts, bet updeiti ir savilkti un draiveri salikti gan no diska, gan chipseta & video driveri no ražotāju lapām.

* Mēs runājām par čipset driveriem webā, uz diska tā kā nav īsti sarežģīti atrast - lasi visu topiku.

3. Temperatūras jau iepriekš iemetu, bet neviens tās nav apskatījis..

4. Pamēģināšu HeavyLoad..

5. Kā jau iepriekš minēju biosā neko daudz nevar konfigurēt.

6. "un ko tur brīnīties? - samsungs nevis asus!" :) Ir arī ar asusu nepaveicies, kurš uzreiz pēc saņemšanas bija jādod atpakaļ jo bija problēmas ar video.

kRi, jā, jā, nu pirku pēdējā mirklī un nepastiepās man tā roka tik tālu, ja pērk apple, tad jāņem kaut kas dārgās, nevis probooks stockmanā pa 700 ls, tas nebūtu tas.. :)

Kad sākšu pietiekami noteikti nomēģināšu šo..

Nākamajā postā sametīšu errora logus, ja kaut ko no tiem sapratīšu.. Ati tool arī tūliņ iečekošu..

EDIT: Te studenti var iepirkt officiālo Office 2010 Pro Plus + Windows 7 Pro par 70 poundiem, tā kā to šodien paķeršu..

Link to comment
Share on other sites

Kaupo, prasīju Tev? Man jau ar 15,6'' ir neērti, kur nu ar 13'', turklāt par vostro nav radies diez gan labs priekštats, klasesbiedrenei noplīsa cietnis ar visiem failiem, bet vienam paziņam skaļruņi čakarējās. Kā arī, pirms rakstīšanas varētu pacensties izlasīt visu topiku un saprast, ka kompis bija jānopērk pēdējās stundas laikā pirms veikalu slēgšanas.

Vai tai recovery partīcijai jābūt pat tad, ja kompis nāca bez windas? Man nav tāda partīcija..

Link to comment
Share on other sites

ar lcd bija pašsaprotami

iespējams ka ne tā tika formatēts, gadījumi ir bijuši visādi

sūdīgs fails ar temperatūru trāpijies, slinkunms skaitīt kurš katram atbilst tapec nezinu vai šis ir pie temperaturam

http://www.bildites.lv/images/mo5u8ycf4q2der320jw4.png

Kaupo, prasīju Tev? Man jau ar 15,6'' ir neērti, kur nu ar 13'', turklāt par vostro nav radies diez gan labs priekštats, klasesbiedrenei noplīsa cietnis ar visiem failiem, bet vienam paziņam skaļruņi čakarējās. Kā arī, pirms rakstīšanas varētu pacensties izlasīt visu topiku un saprast, ka kompis bija jānopērk pēdējās stundas laikā pirms veikalu slēgšanas.

Vai tai recovery partīcijai jābūt pat tad, ja kompis nāca bez windas? Man nav tāda partīcija..

recovery partīcija ir uz windows vista, uz windows 7 cik zinu tādas nav

ps. kā būtu ar bios pāršūšanu?

man visu topiku negribējās lasīt, sorr

pilnīgi nopietni saku - ja lapsis izslēdzas bez restarta tad tur ir cpu temperatūra vainīga vai kas ar barošanu kam neticu

pamēģini ar only ieliktu bateriju - atslēdzot no vada, tas pats? teorētiski viņš downgreido veiktspēju

Edited by evilxdeadly
Link to comment
Share on other sites

http://www.samsung.c...0NP300V5Z-S01EE

man liekas , shis ir bios update . Sver 2mb , taa apmeeram var but . Ja nestradaa tas , atsutishu tev uz e-pastu to , kas 100 % strada

Aizsutiju tev jau uz e-pastu bios update failu.

BIOSUpdate.exe - 2.1 MB

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Vakar nopirku w7 professional, izveidoju bootablu usb, ieinstallēju visu par jaunu, formatējot diskus, nebija nekādas problēmas ar installācijas kāršanos, kā tas bija neoriģinālajam un vecajam w7. Saliku draiverus no Samsung diska, paķēru nvidia jaunāko draiveri no nvidias lapas un uzstādīju, ka visu laiku darbina HIGH-performance nVidia processor. Kompis nekārās nost lietojot mozillu, kā tas bija iepriekš ar šādu uzstādījumu.. Novilku arī tf2, palaidu to ar defaultajiem settingiem un piekonnektējos pie gign servera. Uzreiz kā piekonnektējās, tā fps bija ~ 30, kas ir krietni vairāk kā parasti, bet kad izvēlējos klasi un nospawnoju, tad nokritās līdz 20, 13, 10, 18, 17 kaut kā tā un kompis aptuveni 5sec pēc nospawnošanās nokārās..

Vēl kādas idejas ko izmēģināt?

Tas bios update, ko esi pievienojis ir vecāka v, kā man jau esošais, bet links, kuru devi nestrādā..

Link to comment
Share on other sites

Aiznesu uz vietējo servi, šie gan interesanti uz mani skatījās, atstāju kompi un pēc kāda laika atgriezos, šie bija patestējuši un teica, ka jā - problēma noteikti ir. Uzzinās vai ir garantija, atskruvēs un apskatīsies vai nekas nav atvienojies un tad sūtīs visdrīzāk jaunu plati.. par termiņiem neko nevarēja pateikt..

Link to comment
Share on other sites

Šodien jau dabūju lapsi atpakaļ. Viss tagad ok - heatsinks esot sūdīgi pieskrūvēts.. Taisot vaļā viņi gan ir nedaudz apčakarē'juši viņam maliņas, bet nuh ok, pamanīju to mājās un vairs neko par to nevar darīt..

Paldies visiem, kuri palīdzēja, it īpaši urban astronautam..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...