Jump to content
GIGN Forum

naziic
 Share

Recommended Posts

Hei! Ir kāds lapsis, kuru varētu ieteikt? Cenu kategorija ( 500 - 700/800 ), lai gan nevēlos vairāk par 500 tērēties. Vēlējos kaut ko vieglu && jadīgu && ar ilgu baču, bet diemžēl to kopā nevar salikt. Lapsis būs vajadzīgs studijām ārzemēs.

Paziņa mēģina pielauzt uz 13'' airu, bet neznu kā pierastu pie šī ( lai gan vieglums un bača ir ++ ), tomēr man būtu jāraksta kaut kādi javas softiņi un citi - nezinu vai uz maca maz varētu atrast normālus softus, neizmantojot virtuālo mašīnu.

Vārdu sakot, iesakiet lūdzu kādu kompi atbilstošajā cenu kategorijā, pamatojot kādēļ tieši to.

Lai gan iespēja, ka būs kāda atsaucība uz šo topiku ir maza, es ceru, ka kāds (Surrounder)

kaut ko ieteiks. Laiks nav daudz - Svētdien agri no rīta izlidoju..

Link to comment
Share on other sites

Vēl nezinu par softiem, būs ar javu sākumā jādarbojas, aizdomas, ka tie softi, kurus ieteiks pasniedzēji nebūs piemēroti macam.. pa 800 iesaka ņemt 11.6 airu, nuh nezinu.. Ir kādi konkrēti linki ar tiem apple kompjiem?

Link to comment
Share on other sites

Pats darbā lietoju šādu QX412 samsung laptopu . Nāk 2011 . gada I5 procis iekšā ar hyper treadu un turbo boostu 2.0 , + nvidia video karte GT Nvidia Gt520 1g ar Optimus technology , automatisku switching between integrated and seperate GPU . Battery life ja nespele speles mierigi 7-9 stundas, ja spele , tad protams vairak par 3.5h nedabusi :)

http://newtechnotebook.com/samsung-samsung-qx412-notebook-review

Processor: Intel Core i5-2520M, dual-core to 3.2 GHz, 3MB L3 cache

* Graphics: NVIDIA GeForce GT 520M 1GB / Intel HD 3000

* Display: 14-inch LED-backlit display using a resolution of 1366 x 768 pixel

* RAM: up to 4 GB DDR3 -1066 MHz SDRAM

* Storage: Hard Drive 320 GB – Serial ATA-300 (5400 rpm)

* Battery: 6-cell Lithium Polymer provide up to 8 hours of battery life

* Optical Drive: SuperMulti 8X DVD + / -R/RW Double Layer

* Connectivity: Wi-Fi 802.11b / g, Gigabit LAN, Bluetooth 3.0 HS

* Connections: USB 3.0, USB 2.0, HDMI

* Camera: 1.3 megapixel webcam,

* interface : multiformat memory card reader

* Dimensions: 33.1 x 23.7 x 2.8 cm with weight 2.2 kg

* Operating System: Windows 7 Professional 64-Bit-Edition

* Features : Nvidia Optimus technology, Fast Start technoogy, AllShare content

Vai nu protams vari ņemt ciet 9 series samsung lapsi , ar i5 proci (2011. gada ) Sandybridge + 128gb SSD , vienigi viedeo karte ir intel HD solutions. Bet planaks un taaada pasha svara ka jaunais mac book air.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Series 9 plastmasīgais korpuss ir garām salīdzinājumā ar Air'u.

Es vēljoprojām nesaprotu, kāpēc Samsung uztaisa tehniski un dizainiski foršu gadžetu, bet korpuss no sūdīgiem materiāliem (Galaxy S II, Series 9)..

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Labi, definēsim savādāk, ir izčakarēts labs materiāls :) To laptopu rokā paņemot, par spīti visam dūralumīnijam, ir lētuma juška. Tas korpuss nav pārdomāts, locās un ļodzās pat verot vaļā kompi.

Displejs arī nav tāds, kādu varētu gaidīt no >1k Ls laptopa.

Link to comment
Share on other sites

Kri ko tieši tu gribi sagaidit no vinja displeja ? Es biezhi arii lietoju 9 series un man liekas , gan ka dizains ir pardomats gan ka nejutas letuma sajuta. Taa ir viegluma sajuta , nevis letuma. + displays ar 400 niti , kas ir 2x spozhaks par parejiem . Kaut vai to pashu Mac. + vel Amoled ekrans ar 400 cd/m2

Tas ka tu domā tā jau ir vairāk tavs personigais viedoklis , daudziem citiem varbut tieshi shads dators liksies perfekts . Katram ir savs viedoklis un es respekteju to , bet displejs ir pietiekami jaudigs :)

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Man tas displejs šķiet krāsu ziņā pārāk blāvs. Katrā ziņā Maciem viņi ir jūtami labāki nekā konkurentiem, manam 2008. gada MBP vēljoprojām uz aci ir patīkamāka bilde, nekā >1k vērtam HP ProBook un citiem laptopiem, ar kuriem ikdienā diezgan bieži nākas saskarties. Nezinu vai esi Macus lietojis, bet nu imo tur uz aci var redzēt displeja pārākumu. Spožums jau ir tikai viens parametrs, ok saulē labāk varēs redzēt Samsung displeju, tajā pašā laikā MBA ir lielāka izšķirtspēja.

Series 9 kā kompis ir ļoti ok, bet nu man priekš viņa 1k cena šķiet tomēr par lielu. Tehniski un vizuāli jau super manta. Ar Galaxy S II man līdzīgas sajūtas bija, kad viņš ienāca LV iepirku un nu arī tas korpuss nelikās kā gandrīz Ls 500 smartphonam, kaut gan vizuāli un tehniski truba bija super, atskaitot fakino Androidu, kas ir akumulatora nāve.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Man tas displejs šķiet krāsu ziņā pārāk blāvs. Katrā ziņā Maciem viņi ir jūtami labāki nekā konkurentiem, manam 2008. gada MBP vēljoprojām uz aci ir patīkamāka bilde, nekā >1k vērtam HP ProBook un citiem laptopiem, ar kuriem ikdienā diezgan bieži nākas saskarties. Nezinu vai esi Macus lietojis, bet nu imo tur uz aci var redzēt displeja pārākumu. Spožums jau ir tikai viens parametrs, ok saulē labāk varēs redzēt Samsung displeju, tajā pašā laikā MBA ir lielāka izšķirtspēja.

Series 9 kā kompis ir ļoti ok, bet nu man priekš viņa 1k cena šķiet tomēr par lielu. Tehniski un vizuāli jau super manta. Ar Galaxy S II man līdzīgas sajūtas bija, kad viņš ienāca LV iepirku un nu arī tas korpuss nelikās kā gandrīz Ls 500 smartphonam, kaut gan vizuāli un tehniski truba bija super, atskaitot fakino Androidu, kas ir akumulatora nāve.

Es tev pilnibaa piekritu par androidu :) Pats lietoju gan Iphone 4 gan Google phone (Nexus S) androids vienkarshi noeed bateriju ka baltmaizi pusdienaas :D Es majas lietoju MBP 2010. gada modeli :) Esmu salicis abus blakus un es nevaretu teikt , ka macam ir super labaks ekrans :) Es neesmu interesejies vai MBP lieto sRGB color space , bet 9 series laptop ir sRGB atbalsts un ar MEGA DCR , tatad kontrasta ratio ir 1:1000000

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka rīt piecos no rīt jau jātinās prom, ātri izskrēju cauri diezgan nepārliecinošiem veikaliem - alfas elkors & euronics ++ lielais elkors; nu tā, divi iekrita acīs - samsungs un dells. Itkā dellam i7 procis, bet rams mazāks. Vairāk jau uz to samsungu sliecos, bet nu neglīts gan viņš šķiet.. Ābolu tomēr nesadūšošos, jo nav jēga, ja nevar labu paķert.. Ko sakiet par abiem attachotajiem?

post-4020-0-47207300-1315066337_thumb.jpg

post-4020-0-32558500-1315066352_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nazīc nekur qx412 nav veikalos ? Tas ir vieglāks un arī patīkamāks acīm , bet rams standartā nāk 4gb , protams var palielināt uz 8gb piepērkot vēl vienu ddr3 atmiņu (1333hz) . Video karte 1gb un arī intel i5 2011 .gada.

Processor: Intel Core i5-2520M, dual-core to 3.2 GHz, 3MB L3 cache
* Graphics: NVIDIA GeForce GT 520M 1GB / Intel HD 3000
* Display: 14-inch LED-backlit display using a resolution of 1366 x 768 pixel
* RAM: up to 4 GB DDR3 -1066 MHz SDRAM
* Storage: Hard Drive 320 GB – Serial ATA-300 (5400 rpm)
* Battery: 6-cell Lithium Polymer provide up to 8 hours of battery life
* Optical Drive: SuperMulti 8X DVD + / -R/RW Double Layer
* Connectivity: Wi-Fi 802.11b / g, Gigabit LAN, Bluetooth 3.0 HS
* Connections: USB 3.0, USB 2.0, HDMI
* Camera: 1.3 megapixel webcam,
* interface : multiformat memory card reader
* Dimensions: 33.1 x 23.7 x 2.8 cm with weight 2.2 kg
* Operating System: Windows 7 Professional 64-Bit-Edition
* Features : Nvidia Optimus technology, Fast Start technoogy, AllShare content

Bet nu viss ir atkarīgs , cik krutām spēlēm tu domā viņu lietot . Viss pārējais video kompresēšana un 3d visual programmas , kā autocad un viss pārējais ies kā smērēts :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...