Jump to content
GIGN Forum

\tiesiibas/


vbyuer
 Share

Recommended Posts

esmu no tiem kuri uzskata,ka vaards, uzvaards,personas kods( it iipashi) smile.gif neko daudz neizsaka...

cs intensiivi speeleeju gadu,nedaudz par speeleetprasmi-neesmu tik pa6kritisks,lai sauktu sevi par laami smile.gif ,bet nekaads dizhais speeleetaajs arii neesmu(pats sevi uzskatu par speeleetaaju virs videejaa liimenna)

kas veel-nepatiik ja mani uzskata par mazu [beep],kuram nedriikst dot jebkaadas tiesiibas ,jo tas tachu ir tipisks gadiijums(manaa (un citu) skatiijumaa tipisks gadiijums-parole draugiem smiliez.de_2477.gif , vienkaar6i nevajadziigi liktas votes...un veel dauuuudz gadiijumu)ja es buutu gign adminu vietaa tad es nebuutu leetticiigs un neuzticeetos tik daudz cilveekiem tas arii ,protams,ir saprotami ,tachu es nezinu kaa lai iedvesh jums uzticiibu...

varbuut kaadam liekaas,ka uz gign serva ir tik daudz adminu,ka tie serverii ir vienmeer (iz dziives -tauta rukaa oilrig , gandriiz visiem karte reaali besii ta4u nav neviena,kas uzliktu voti(neatbalstu tos ,kuri ienaak servaa nomaina karti,nepaprasot tautai neko...)PROTAMS, es shaados gadiijumos(kad servaa nav adminu) vienmeer nevaree6u buut klaat,bet gan jau kaadu reizi varee6u paliidzeet(ja man pieshkjirs tiesiibas smile.gif ) wink.gif

P.S dEus un l0adinq varat sheit nemaz nenaakt

Link to comment
Share on other sites

neceri smile.gif Kaa jau teicu esmu apneemiigs. . ., ko topiku ciet nesleedz ja jau esi izteicis savas visuvarenaas domas? (taalumaa atskan nervozo smiekli smile.gif )

njemshu no tevis piemeeru un neuzticeeshos tev kaa labam adminam

k,tad uzticies man kaa normaalam adminam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...