Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

biju tikai uz piektdienu, jo sestdien jau samērā agri bija jābūt atpakaļ Rīgā, bet noteikti bija vērts atbraukt. tik jāsaka, ka tiešām salīdzinājumā ar citiem gadiem bija daudz mazāk vecie buki, bet tas jau laikam normāli, kā arī skatos, pēc gign sejām, vairāki no tiem parādījās sestdien.

laikam pirmais gign pasākums, kad es apkārt neplanēju, teddijs par to bija šokā :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sctg braucot mājup apsprieda tēmu par "Liepāja1" un "Liepāja2" un mēs kopīgi nācām pie secinājuma ka ir tikai un vienīgi termins "Liepāja" un nekāds dalījums nemazam nevar pastāvēt, kā arī jeb kurš katrs šādi sevi identificēt nedrīst, jo šis tituls ir jānopelna :)

ps 2 wanabe Liepāja2, Jūs šo vēl neesat nopelnījuši :thumbsup:

Edited by ANALGINS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sctg braucot mājup apsprieda tēmu par "Liepāja1" un "Liepāja2" un mēs kopīgi nācām pie secinājuma ka ir tikai un vienīgi termins "Liepāja" un nekāds dalījums nemazam nevar pastāvēt, kā arī jeb kurš katrs šādi sevi identificēt nedrīst, jo šis tituls ir jānopelna :)

ps 2 wanabe Liepāja2, Jūs šo vēl neesat nopelnījuši :thumbsup:

Tieši tā! Īstā Liepāja sevi ar katru gadu pierāda. Viens hydro jau ieradās ar 5L šņabi(tikai sev). Analgīnam bija ~6aliņi 0,7Balzāms + kola(tomēr šoferis). frozens ieradās ar kasti alus. + tam visam pa vidu hydro saprata ka viņam šmiga ir par maz un aizbrauca uz veikalu vēl pēc kastes alus...

wanna be liepāja ieradās ar pāris aliem + 10L zaļas krāsas

:thumbsdown:

edits: tam visam klāt, LIEPĀJA ieradās ar auto kurš tiek darbināts uz maķīša eļļu un no izpūtēja smaržoja pēc pankūkām(es nejokoju, ja intresē sīkāk, tad pie Analgīna)

Edited by Teddy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Normāls šits, kā jau katru gadu :)

Piektdien Rīgā normāli gāza, es rimikā nopirku gumijas zābakus, kurus tā arī no bagāžnieka neizņēmu. Nice.

Laiks arī sestdien nepievīla.

Futbols bija episks šogad.

Bonusā dažas bildes:

Pasākuma nagla - n00ke

post-405-0-24233500-1313352857_thumb.jpg

Cilvēks, kurš ar savu "desu" darīja brīnumu lietas un beigās ierāva to rāvējslēdzējā.

post-405-0-00709700-1313352865_thumb.jpg

Onanisms bojā redzi

post-405-0-68463600-1313352966_thumb.jpg

n00ke ar Kristu dara TO

post-405-0-16256200-1313352977_thumb.jpg

n00ke ar savu rīta kokteili

post-405-0-91795900-1313352982_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ROFL'd! Viņš vismaz sakopās? Tā netīrā seja, pārsistā lūpa, caurās bikses, sadedzinātās zeķes, saplēstā jaka... viņš maz tika autobusā? :D Tajā bildē viņš izskatās pēc aizpampuša klaidoņa, kas laimīgs par viņam uzdāvināto rīta kokteili.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Viņam bija līdzi rezerves veļa. Kā viņš sēdēja pie manis un skatījās kā es plūcu pīles. Tas bija episki! Kad es sāku graudus no kakla spiest ārā pīlei, viņš gandrīz apvēmās! :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Chalji, Jus i stulb! Kur ta tik traki var saspamot.

Es normali ievelos Riga, aizbraucu uz hokjiti, visi to vellu izdzinu un tagad beidzot tiku majas (Aluksne), pa to laiku jus te piedrukajusi vairak ka es visa sava gign karjera :D

Gandriz viss bija labi, par sikumiem nerunasim. Mana spelite atsijaja bernus no viriem :D

P.S. Bencik tu i loh, aizmirsi ka mes sarunajam tikties serveri pirms 30 min. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc lasītā. Tuss - Normāls (Krāsojam), Krista - Slikta, n00ke - dzērājs, benčiks - vārītājs, pārējie - whatever! Katrā ziņā, žēl ka mēs ar /molder/ neieradāmies, būtu iemesls lai pārsmietos, un piedzertos! :D

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...