Jump to content
GIGN Forum

Nepamatots Banaans... ;d


Pirxtc
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 49897

| ADMINS: GooD MeN

| NOBANOTAIS NIKS: Jigsaw

| NOBANOTAA IP: 78.84.52.211

| IEMESLS: hacks

| UZLIKTS: 25.04.2010 13:03

| Uzlikts pirms 465 dienam 0 stundam 19 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/49897

+----------------------------------------------------------

1.kaart tas nav mans niks;

2.kaart taa ir mana ip adrese un unban es negribu pirkt;

3.kaart man ir mainiiga ip adrese;

4.es nevaru to pieradiit jo tas ir noticis 2010 gadaa un demo nav pieejams un kaa arii noteikiti admmini uzskatiis par pamatotu ,jo tas ir bijis pirms vairaak par 30 dienaam, jo es to uzzinaaju tikaii sodien (2011.08.03.)ieejot cs 1.6 un gribot saakt speleet ccsdm servakaa uzreiz sitas suuds paraadas.. :@ nu kas taa pa lietu.. :(

Es ļoti vēlētos dabūt unban jo ess gribu spēlē un gign ir vieniigais normaalais servaks....

Edited by Pirxtc
Link to comment
Share on other sites

1.dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās

2.restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese

3.piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

4.nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

Link to comment
Share on other sites

1.dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās

2.restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese

3.piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

4.nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

kad es restarteeju modemu man ip nemainaas.. :( un es negribu 1.50 ls par kaadu sms maksaat lai pieregistreetu savu niku, un jaaagaida no adminiem imunitaate buutu kaadus 2 meeneshus(es to zinu jo tas pats bija manam draugam)... un man ir originaalais steam cs 1.6 ... taakaaa ...

un kaa var dabuut stacionaaru ip??

Link to comment
Share on other sites

Nevajag uz nakti, man bija uz kādu pus stundu un nomainījās.

A man bļe bija OFF uz 2 diennaktīm un nahuj nenomainījās. Jo pidari LTTK bija paši uz savu galvu statisko man iebāzuši! Dēļ tā, ka modēms gļukains un IP adresi pats paņemt nebij spējīgs.

Pēc apmācības iziešanas varu teikt, ka vismaz 8 stundas jābūt modēmam atvienotam no strāvas, lai pats nomainītos, ja vien nēsi HAXORZ un pats nevari nomainīt Mac adresi iekārtai, kas ir pieslēgta pie Modēma, tādā gadījumā vari mainīt to IP adresi, tik ātri cik vien tā ierīce spējīga restartēties.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

A man bļe bija OFF uz 2 diennaktīm un nahuj nenomainījās. Jo pidari LTTK bija paši uz savu galvu statisko man iebāzuši! Dēļ tā, ka modēms gļukains un IP adresi pats paņemt nebij spējīgs.

a tu bļa nemāki bļa internetā uzvesties bļa tādēļ bļa arī iedeva tādu bļa lai mazāk bļa dirs visur.

Bet pa tēmu, ja nelīdzēs modēma restarti, tad jau laikam būs sms unbans Tava iespēja..

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...