Jump to content
GIGN Forum

Vācu Komandu


D00M
 Share

Recommended Posts

Uz G-mail atnāca draugam, man uz inbox un yahoo nenāca apstiprinājuma e-pasts.

Komanda:

XAO - Soldier

Krix - Medic

AmE - Scout

*jancis38* - Soldier

Smokys - Demoman

andree - Scout

Him - Scout

WangRuLang - Demoman

Viss ok, turnīrā esam kā komanda zem devītā numura.

Kad sāksies pirmās spēles centīšos ar katru sazināties personīgi caur steam vai tepat forumā caur PM, lai noskaidrotu laikus un datumus, kad varam spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

f2p fags D; es kā f2p visus varu iznest. f2p vai ne, nav nekāda nozīme.

...Pubā, kur otra komanda arī ir f2p un arī tikai tad, kad tu esi resns un tev aiz muguras ir mediķis. Runa ir par 6x6, kur spēlē pavisam savādāk nekā pubā. Un es nedomāju ,ka f2p spēlētājiem būs normāla 6x6 pieredze.

Link to comment
Share on other sites

f2p fags D; es kā f2p visus varu iznest. f2p vai ne, nav nekāda nozīme.

Excause me, who the fuck are you?

F2P Fags ir vienkārši komandas nosaukums, ko es uz ātro izdomāju, lai ieviestu bailes pretiniekos.

ba1ba - piedod, bet komanda ir pilna un reģistrācija ir slēgta. Piedavām, spiegs īsti nav noderīgs iekš 6x6, jo starp spēlētājiem tur, atšķirībā no PUB, pastāv komunikācija, tāpēc vairāk par -1 tur nevar uztaisīt.

Tā kā visas 32 komandas beidzot ir pieteiktas, tad tagad gaidam, kad sāks parādīties spēļu grafiki/apakšgrupas/jebkas cits. Visus spēlētājus jebkurā gadījumā sadabūšu rokā un informēšu laicīgi.

krixis - tas tu Krix? Vienmēr taču teici, ka tev iekš GIGN foruma nav akaunta :D

Link to comment
Share on other sites

...Pubā, kur otra komanda arī ir f2p un arī tikai tad, kad tu esi resns un tev aiz muguras ir mediķis. Runa ir par 6x6, kur spēlē pavisam savādāk nekā pubā. Un es nedomāju ,ka f2p spēlētājiem būs normāla 6x6 pieredze.

Nejau pubā, bet gan arenā. Esmu spēlējis turnīros arī, kad f2p vēl nebija...

1x Scout 1x sniper 1x engi 1x soldier 1x medic 1x pyro pilnīgi izdevusies komanda. Ar pyro + medic visus var izlikt arenā.

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Nejau pubā, bet gan arenā.

Arēna nav tas pats ,kas 6vs6...

Esmu spēlējis turnīros arī, kad f2p vēl nebija...

Nu tad tevi nevar īsti skaitīt pie f2p čaļiem, jo tas ir apzīmējums tādiem ,kas tf2 sākuši spēlēt tikai tad ,kad viņš palika apr f2p.

1x Scout 1x sniper 1x engi 1x soldier 1x medic 1x pyro pilnīgi izdevusies komanda.

Jo vairāk Tu runā jo vairāk es saprotu, ka Tu neko nesaproti....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...