Jump to content
GIGN Forum

Lord Of The Rings Online


bencik
 Share

Recommended Posts

par velti tu dabū apm 50% no contenta .. pārējo vari atvērt vainu ar tps ko dabū par ačīviem, jeb arī paņem vipu (5Ls/mēn) un tev viss ir available

Tas pats kas WoWā nopiķo 5+5+5+20 EUR + 7.5ls mēnesī un viss tev būs pieejams, bet tā šķirba, ka nevienā vietā tev nerēģojas visādi STORE sms buy, pay to complete faster, pay to win un tam līdzīgi sūdi... Es esmu galīgi vīlies... Free to play? More like free to pay... Labāk tad Allods Online spēlēju, tur jāmaksā tikai par savām ērtībām un lai ātrāk levelotos...

VNK fail geims... Citā forumā viens krūtis atvēzis blieza vaļā, ka krutāks geims, storyline interesantāks(tāds pats sūds, ej tur, nosit to, ej tur, savāc to), grafika labāka(piekrītu, bet tāpat man personīgi ūdens fizika WoWā krietni vairāk prikolī), viss par velti.... Un fail bļe, visās malās liek maksāt, pat backpakā nekas nelien iekšā, pat questus pildot vietas pietrūkst quest aitemiem vien.... Gribi vairāk? MAKSĀ! Gribi AH izmantot? MAKSĀ! Gribi leveloties? MAKSĀ!

Da dirsā tādus free to play, WoWā mož ij pat lētāk sanāk.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reali fica ir tada ka ir divu veidu kvesti . Epic un sidequests. Epic ir bezmaksas ari expansion dala. Tiesi sidequesti attiecigaja zona ir tas kontents ko tu perc atseviski. Principa var mierigi spelet ari neko nemaksajot. Es nezinu ka ir WOW vai tur ir veikals kur pirkt papildus kontentu, bet te ir ta tu noperc to kontentu un tas ir tavs. Ja maksa menesa maksu tad kad neesi samaksajis tad pieejams tikai bezmaksas pakas. Tapec man patik tada sistema ir nauda noperku contentu nav neperku un nav katru menesi jamaksa.

Link to comment
Share on other sites

Reali fica ir tada ka ir divu veidu kvesti . Epic un sidequests. Epic ir bezmaksas ari expansion dala. Tiesi sidequesti attiecigaja zona ir tas kontents ko tu perc atseviski. Principa var mierigi spelet ari neko nemaksajot. Es nezinu ka ir WOW vai tur ir veikals kur pirkt papildus kontentu, bet te ir ta tu noperc to kontentu un tas ir tavs. Ja maksa menesa maksu tad kad neesi samaksajis tad pieejams tikai bezmaksas pakas. Tapec man patik tada sistema ir nauda noperku contentu nav neperku un nav katru menesi jamaksa.

Tur ir veikals ar papildu fīčām, maunti, minipeti, kas neko nemaina būtiski, kontentu nevar piepirkt, visiem vienāds un ieroči, armors un tādas fīčas, kā arī Auction House ir visiem vienādi pieejams.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Hello,

Nevareju neielikt update, jo tiesi mana dzimsanas diena iznak jaunai un lielakais update kaads spele bijis kops taa izlaisanas briizha - http://rohan.lotro.com/pre-order.html, jauna paka sauca Riders of Rohan.

rohanwallpaper03fullscr.jpg

Joprojam atrodamies Imladris serveri, kur pec vasaras brivdienam atgriezamies speelee, ja ir kads Lotro speletajs drosi piesakaas !

Runajot par so maksashanu etc. Ja grib spelet for free ir protams ierobezoti resursi visu darit, bet te tiek piedeveta iespeja sapirkt pakas pa dalam un pa lielam pec kada laika japerk nebus nekas tikai kadas ipashas specifiskas lietas. No vienas puses loti priecajos, ka viss nav 100% for free, mazak bernu, ''dirseju'' un pravederu, tirs serveris ar sakarigiem cilvekiem.

Tie, kam sis ir par daudz vienmer paliek MU-online, krakotie wow serveri etc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Daudz, kas ir nomainījies, bet es kopš 2010.gada turpinu uzticīgi kapāt Lord of The Rings, ik palaikam iemetīšu kādu update vai video!

Ja kāds brīnumainā kārtā uzpeld, tad es bliežu serverī - Landroval

Te nedaudz foto materiāls no svaigākai, kas notiek -  esam tikuši cauri MInas Tirith un kustamies uz Black Gate, zemāk ieskats Henneth Annun, jeb Windows of Sunset, kas ir patvertne Rangers of Ithilien un Faramir.

 

S9bSZbb.jpg

UpKynyn.jpg

URsxddf.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2017 at 0:18 PM, amniijs said:

pirms kāda mēneša gribēju mēģināt, bet tad uzzināju, ka nav pvp un nevar piedžoinot Saurona spēkiem. žēl.

Pastāv cerība, kā nākošgad, kad tiks palaista Mordor PvP vrētu tikt paplašināts, bet principā šī spēle vairāk ir teamwork un "everybody against Sauron".

Šobrīd gan ir viena speciāla zona, kur aktīvi notiek PVP, bet tā teritorija nav pietiekoši liela un ilgtermiņā varētu apnikt, bet pvp uzkapāt var un Sauron spēkiem pievienoties arīdzen. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...