Jump to content
GIGN Forum

Ak Seks @ War3


mono^
 Share

Recommended Posts

Nenāk prātā normāls ievads, bet doma vienkārša, vēlos iegūt sekojošas tiesības uz war3 servera:

ban, kick, slay, slap, gag.

Esmu 23 gadus jauns, nodarbojos ar visu to, ko filosofijas students var nodarboties.

Cs spēlēju, un tieši war3 modifikāciju, jau 7 gadus.

Esmu biežs viesis war3 serverī, kas arī varētu būt lielākais labums gign komūnai no manis, esmu arī pieredzējis admins, adminējis apollo un outness serveros, forumos uzturos daudz un jau sen, bet esmu slinks komentētājs, ko var redzēt arī pēc mana postu skaita.

stati ir pieejami šeit : http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=643

jaunajos statos nospēlātas 70 h uz war3 un 200 uz pub, bet stati ir pajauni.

Reģistrēts niks ir jau 6 mēnešus, un atbalsta admins : l1nk1n (grūti viņus noķert)

Edited by mono^
Link to comment
Share on other sites

Es tevi arī atbalstu, jo tev ir labs online time un skils, ar kura palīdzību tu banosi čīterus. Ieejot serverī, manliekās tu esi kā hltv spy, tikai ar niku mono, kurš visu laiku atrodas serverī, tas priecē. Atbalstu uz šī indivīda pieprasītajām komandām.

Link to comment
Share on other sites

Nedodat vins war3 spelee ja ilgi ar wh LOL

Faktus ludzu studijaa.. DEMKAS ar kuram tu to vari pieradiiit,ja nee naaksies atvadities uz kadu laiku no shejienes...Ieraxtiju sheit,jo shis pats mono spelee arii PUBAa...

P.s. Jona tavs posts vel nebija redzams,kad raxtiju sho :) PEc laikiem salidzini :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

nu es kā ļoti rets viesis, protams, nesaku, ka mono šeit gign spēlē ar wh, bet nu @ apollo ļoti smuki tika pieķerts wh lietošanā, cik atceros, un ar kaunu tika padzīts, protams, es neko nesaku, bet nuuuuuuu, man demo nav, protams, nav, bet nedomāju, ka viņš ir atmetis šo niķi :) Bet nu hz, tikai varbut kārtīgi izsverat vai dot viņam acc. :)

Link to comment
Share on other sites

es protams, nesaku, ka mono šeit gign spēlē ar wh, bet nedomāju, ka viņš ir atmetis šo niķi :) Bet nu hz

tad kā tur ir, tu saki, vai tu nesaki ? :D

tas bija pirms gadiem 4,ja nekļūdos.

Par ko es protams nelepojos, bet es ceru ka 4 gadi ir pietiekami ilgs laiks lai gign's piedotu, ka es spēlēju apollo serverī ar wh.

Edited by mono^
Link to comment
Share on other sites

Neitrāls. Nu itkā serverī būtu nepieciešami vairāk admini, bet ja iepriekš esi čītojis tad labāk nē.....

Itkā pats nekad dzīvē nebūtu spēlējis ar čītiem. :slap:

edit :Es domāju, ka čalis normāls, tikai forumā jaiegriežas biežāk.

jebo

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Faktus ludzu studijaa.. DEMKAS ar kuram tu to vari pieradiiit,ja nee naaksies atvadities uz kadu laiku no shejienes...Ieraxtiju sheit,jo shis pats mono spelee arii PUBAa...

P.s. Jona tavs posts vel nebija redzams,kad raxtiju sho :) PEc laikiem salidzini :)

Es nezinu kur var tas demkas dabut nu es esmu tikai bes :superlol:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tad kā tur ir, tu saki, vai tu nesaki ? :D

tas bija pirms gadiem 4,ja nekļūdos.

Par ko es protams nelepojos, bet es ceru ka 4 gadi ir pietiekami ilgs laiks lai gign's piedotu, ka es spēlēju apollo serverī ar wh.

laib, ka vismaz atzinies pats, sorry, ka varbūt noroku daļēji tavu acc, jo man jau it kā vienalga ir, bet nu tomēr, nebiji tu foršs, ķip arī, yoyoyoy serverī, kruts, kruts, bet tomēr ar wh. un kur ir garantija, ka arī tagad tu nespēlē ar wh? ne jau vislaik, ik pa laikam :D Pats esmu darījis tā apollo, būdams admins, kad negāja, vnk 4 fun iegāju ar wh pakapāt, tad atkal bez wh, kad gāja un baigi visus šāvu nost. :) Tā kā nu tā.

Link to comment
Share on other sites

Es kā admins nekad neesmu lietojis nekāda veida palīg programmas, un vienīgais iemesls kādēļ es viņas lietoju apollo serverī, pēc admina tiesību nepamatotas noņemšanas, bija personīga atriebība, nevis kaut kāda veida pārākuma izrādīšana. Gign serveros nekad neesmu lietojis wh nu cita veida brīnumus, un nekad arī nelietošu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es atbalsu, ja šim cilvēkam iedod aksesu, jo ir personīgi man nosūdzējis vairākus čīterus. + skills arī ir labs, domāju, ka nebūs problēmu viņam atšķirt skillu no wh.. Aktīvs arī ir, tad kāpēc nepamēģināt?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...