Jump to content
GIGN Forum

Sprādziens Oslo


Asijs
 Share

Recommended Posts

nahuj piepisties viņam? Uzrakstīja savu domu un viss.

tu arī esi piedžoinojis retārdu kustībai un uzskati, ka "muslamizāciju" Eiropā vajag apturēt?

Dirst uz hivuci tāpēc, ka viņš ir hivucis sen nav topā. Viņam vienmēr var uzdirst par kārtējo sūdu, ko viņš ir izspiedis nevis caur pakaļu, bet caur muti, tas ir uzkritis uz klaviatūras un nejauši iepostējies šajā forumā, kurā es joprojām nesaprotu, ko viņš dara, jo ir acīmredzami erudītāks un kopumā pārāks par citiem.

Link to comment
Share on other sites

Es nekam neesmu piedžoinojis. Nebūšu kreatīvs un palikšu pie tā.

Bet ja par tēmu, tad izsaku nožēlu kritušo tuviniekiem.

Un var viņa aktivitātēm pārmest daudz ko, bet par 'macho loveriem' viņam ir taisnība.

Link to comment
Share on other sites

piedodiet man, bet arii es nevelos dzivot starp musulmaniem, tapec Latvija pagaidam ir kruta, jo te tadu redzu 1x pa 3 menesiem :) Tas vai vinus vajag tik brutali slaktet? It ka jau necilvecigi un nevajadzetu, bet no otras puses tam ir savi plusi.

Edited by Epix
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ir tikai labi cilvēki un slikti cilvēki, visus musulmaņus sabāzt vienā maisā ir principā tas pats, kas visus krievvalodīgos saukt par u*lām... (jā, nacionalitāte nav tā pati ticība, bet nu kāda huj starpība). Katram pašam ir izvēle, kam viņš tic, ja viņš ir tik vārga dvēselīte, ka paļausies uz sludinātājiem un kritīs uz ceļiem, tad vienalga, viņš savu ceļu būs pats izvēlējies un ne jau visi uzreiz ies spridzināties.

Link to comment
Share on other sites

Bijiiba musulmanos izveleties konkreto valsti labakos dziives meklejumos. Ne velti vairumam latviesu liekas, ka staigat naktii pa maska4ku ir diez gan biistami, lai gan tik traki patiesiba jau nav, vienkarsi vairaki skalaki notikumi un visi samizas :)

Link to comment
Share on other sites

Es nekam neesmu piedžoinojis. Nebūšu kreatīvs un palikšu pie tā.

Bet ja par tēmu, tad izsaku nožēlu kritušo tuviniekiem.

Un var viņa aktivitātēm pārmest daudz ko, bet par 'macho loveriem' viņam ir taisnība.

Skaidrs, izskatās, ka esi retārdiem piedžoinojis. Tāda frāze kā "macho loveri" būtu aktuāla pirms gadiem 3-4. Tagad tā ir atmazka, kāpēc cilvēki tevi (personu, kas izmanto šo frāzi) uzskata par retārdu. Ja neesi ievērojis, es jau kādus 2 gadus neesmu nekas īpašs un šī foruma iemītnieki ir paaugušies un viņiem ir smagi pie dirsas kādu sūdu es laižu. Which is good, bet tādiem kā tev un hivucim smadzene ir par īsu, lai to saprastu, tāpēc jūs cenšaties atmazgāties.

ja tu gign forumu lasītu biežāk, tad redzētu, cik bieži cilvēki oponē manam viedoklim un es neiebilstu, jo tās principā ir viņu tiesības. Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc hivucim neesmu uzlicis sešpadsmito banu šajā forumā, lai gan es joprojām uzskatu, ka viņš dziļi sirsniņā ir maksimāls pimpis.

Link to comment
Share on other sites

Viss būtu jauki , ja vien uz Eiropu brauktu speciālisti vai mācīties griboši studenti , bet parastajā variantā ir pārpeldējuši bēgļi no Āfrikas , kuri tikai dzemdē bērnus un vāc pabalstus. Macho pasties kā tu aizstāvies no macho lover titula :) Nigga please , nigga please :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

un ja taa pavisam godigi, LAVRx tev loti tas sapeja, kad padzirdeji par slaktinju? Parastaa varianta, nu jaa, diez gan nereali izklausas, ka kads ko tadu, bet taa, diez vai kads leeja asaras un pardzivoja.

Par to vai es dikti pārdzīvoju vispār neiet runa, bet par to vai šī būtu īstā lieta par kuru būtu jāizsaka pārgudri joki.

Link to comment
Share on other sites

Par to vai es dikti pārdzīvoju vispār neiet runa, bet par to vai šī būtu īstā lieta par kuru būtu jāizsaka pārgudri joki.

melnais humors :nja: ari joki par invalidiem ir stulbi, bet nez kapec cilveki par tiem joko, gaumes jautajums.

Edited by Epix
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

man signature satur jokus pa 16 milijoniem beigtu cilvēku. un viņi ir smieklīgi :) bet tas ir tapēc ka ir pagājuši vismaz 22.5 gadi kā south park teica, līdz traģiskas lietas kļūst smieklīgas. tākā tiem, kas vēlas plēst jokus pa šito vel ir jāpagaida.

bij komiķis iekš USA, kas savā stand up rutīnā iemeta joku pa 9/11 nākamajā dienā, kurā ēbreji jautā terroristiem vai pa šī novirzīšanās no čeļa ir pa brīvu :) kr4 joks bij labs, bet neviens nesmējās, jo kā ar visiem jokiem...TIMING!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī parasti par visām zemestrīcēm, cunami un spridzināšanām ir bijis puslīdz vienalga, taču tagad bija nedaudz citādāk. Biju festivālā Igaunijā, kur bija deju grupa no Norvēģijas, kas šaušanā zaudēja 2 savus biedrus. Redzot cilvēkus pārdzīvojam sev blakus, gribot/negribot nedaudz saskrien asaras acīs. Skumji jau ir, bet domāju, ka šāvējs varētu cietumā arī tīri labi izdzīvot, ja ņem vērā viņa pausto viedokli. Visnesaprotamākais man ir viņa lēmums šaut pa savējiem..

Bet tagad visai Eiropai ir viela pārdomām, jo globāli skatoties, šādas problēmas ir daudz - ne vien ar musulmaņiem, bet nupat jau arī ar vienkārši imigrantiem. [piem. latviešiem Anglijā]. Lai arī tagad viss ir kārtībā, tomēr problēma pastāv un ar laiku kļūst arvien nopietnāka.. [bija gadījums, kad latvietis piekāva/nodūra - lāgā neatceros - kaut kādu vietējo. Tad sākās imigrantu slānīšana pāris nedēļu garumā, līdz viss pierima.]

Link to comment
Share on other sites

rusty, ja 1945.gada jūnijā eksistētu GIGN forums, tu par savu signature norautu permanento banu. :) Bet vispār tev ir taisnība, tagad neviens vairs īpaši nestreso par jokiem, kas saistīti ar 9/11 vai WW2. Protams, tagad daudziem ir sūdīgi ap dūšu un sirsniņa mazliet sāp par slaktiņu Norvēģijā, bet ar laiku, protams, viss mainīsies. Tā kā jokot par šo notikumu vēl ir daudz par agru. Jāpagaida, kamēr visiem tas daudz maz aizmirsīsies un būs vienalga. :)

Link to comment
Share on other sites

lai man piedod dieviņš, bet tas stāsts bija debīls, man lasot viņu pilnīgi gribējās lai to džeku nošauj. Kur prāts bļeģ, mātei zvanīt tādā brīdī, viņš laikam gribēja, lai viņa ar sirdstrieku aiziet. Taktika gulēt uz zemes arī bija debīla, bet tur es viņu negribu vainot. Šis bija daudz normālāks stāsts - http://forum.thatfatatheist.com/topic/8917891/1/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...