Jump to content
GIGN Forum

Sprādziens Oslo


Asijs
 Share

Recommended Posts

Man, šis, biki, atgādināja par, mūsmāju, notikumu kīnoteātrī. Pamatā ir tas, ka retardiem ir ieroču nēsāšanas atļauja...Protams var stāstīt, ka viņš būtu varējis arī nelegāli nopirkt ieročus, ja būtu gribējis, bet tomēr, izsniedzot ieroča nēsāšanas atļauju, vaidzētu pārbaudīt psihi, mazliet kārtīgāk.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es pagaidām neredzu variantus, kurā viņam piespriež vairāk, ņemot vērā, ka 21 ir maksimums Norvēģijā.

Kkādā forumā lasīju, ka viņiem ir kkāda sistēma, kas ļauj neierobežoti aizturēt.

Also the maximum prison sentence in Norway isnt 30 years it is 21 years, but we have something called "forvaring" (dont know the english word) which basicly means that the court can give him extra time when he have served the 21 years if he is considered a threat to society or is likely to commit the crime again. However if he is ruled irresponsible for his own actions as in mentally-ill or something like that this rule cannot be used.
Link to comment
Share on other sites

Palasiju gan likumus Norvegijā, gan viņa milzu manifesto, gan norvēģu viedokļus par to visu.

Izskatās, ka cietumā viņš bus lidz mūža galam. Ka jau RiSkS citeja, tad viņu forvaring fīča neļaus viņam tikt ārā. Viņš obviously ir pieskaitāms un vēl acīmredzamāk drauds sabiedrībai. Cik sapratu, tad ik pēc 5 gadiem var piespriest viņam vēl 5 gadus ieslodzījuma, un tā bezgalīgi.

Savā manifesto viņš raksta cik liela problēma eiropai ir ar ēbreju ieplūdumu valstīs un to sistēmās - par to kā pie varas esošās partijas katru dienu valstī ieved simtiem ēbreju, dod tiem vieglu darbu, labus ienākumus, pabalstus un dzīves vietas, lai apmaiņā saņemtu vēlētāju balsis. Tas viss, protams, tiek sponsorēts ar nodokļu maksātāju naudu.

Plānojis viņš esot to visu 9 gadus (talk about dedication) un gadu laikā saņēmis nenormālākos ziedojumus no līdzdomātājiem.

Manifesto pēdējā daļa ir dienasgrāmata, kurā aprakstīti notikumi, vedot uz pašu spridzināšanu/šaušanu. Baiss staffs.

Link to comment
Share on other sites

Man, šis, biki, atgādināja par, mūsmāju, notikumu kīnoteātrī. Pamatā ir tas, ka retardiem ir ieroču nēsāšanas atļauja...Protams var stāstīt, ka viņš būtu varējis arī nelegāli nopirkt ieročus, ja būtu gribējis, bet tomēr, izsniedzot ieroča nēsāšanas atļauju, vaidzētu pārbaudīt psihi, mazliet kārtīgāk.

Lūdzu, bļaģ, nelieto vairāk komatus, kad raksti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ir 900 joki, ko varētu te izspert, bet pat manai /b/tard galvai šitas sviests ir mazliet par daudz.

Pēdējā laika most fucked up notikums. Sajūta vienkārši debīla pat domājot kāda juška tiem cilvēkiem uz salas ir bijusi.

Kronis visam ir tas, ka viņš varētu tikt cauri ar 21 gadu cietumā tikai.

Protams, ka most likely not, bet tik un tā nereāli.

Bļe čista, garīgais iedirsts zemē.

Tāpat deizvai ilgi tur izvilks

Link to comment
Share on other sites

Yea atradu blogu par norvēģu cietumu :D =

SO EPIC :D

Esmu arī dzirdējis, ka cittautieši no nabadzīgākām valstīm brauc uz turieni, lai pastrādātu vieglus noziegumus, tiktu tajos cietumos, bet tagad tie esot tik pārpildīti, ka viņus sūta uz mājām :D

Edited by HaiZivS
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

foršs stāsts.

But then at one point, he tried to break into the building.

It was the most terrifying part of it all, and for a moment, I considered my life forfeit.

Link to comment
Share on other sites

Es nez. Liekas, ka tv un internets ir tiktāl notrulinājis manu pasaules uztveri, ka man jau ir vienalga. Man it kā ir nojausma, ko man pēc šādu jaunumu uzzināšanas būtu jājūt, bet reāli manī šis viss izraisa nulle emocijas. Pārāk bieži ziņās figurē kārtējie teroraktu, dabas stihiju, karadarbības upuri. Ehh, pasaulīt, pasaulīt.

Edited by cucinjshs
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir arī pastudējis manifestu viņa un arī video noskatījies ? Galvenai domai varētu piekrist , muslamizācija ir sākusies Eiropā un tā ir jāaptur.

Links uz video http://www.twitvid.com/EXJWW

Manifestu vienkārši google it , http://www.scribd.com/doc/60739170/2083-a-European-Declaration-of-Independence

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Macho vienīgais ko vajadzētu ir apturēt tavu lielo muti forumā :)

Nevis iedirs bezjēga kko man , būtu labāk veltījis laiku sevis izglītošanai kkādos jautājumos , bet izskatās ka tev labāk patīk spelēt datorspēlītes un tukši dirst, bet izskatās , ka tu esi letāls variants.

P.S. Visi macho loveri var uzreiz iet d...

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

[...]\Palūgšu šo postu izdzēst, jo nav jau vērts atkal strīdēties ar urbanu par to, ka viņš atbalsta kaut kādu prātā jukušo, kuram paranoja no islamizācijas varbūtības.

tas, ka tas penteris ar kaut kādiem oldskūl faktiem ir uzrakstīts grāmatā, nenozīmē, ka tas tik daudz nozīmē, ka par to būtu vērts satraukties Eiropā.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...