Jump to content
GIGN Forum

Kā Tur Iisti Ir?


Seen
 Share

Recommended Posts

Kāpēc lai nevarētu ? Savējo laukos vislaik laistam ar šļūteni, jo līdz tuvākajai peldvietai gabaliņš.

Tik skaties lai nav baigais spiediens un ledains ūdens :D

Link to comment
Share on other sites

Ne zin kā domaju mosh pec tam šim vel karstāks paliks ;d

ar kerheri jau nelaistiišu ;d

Nu ja šim baigais kažoks, tad moš vienkārši apsmidzini kkā un lai ēnā guļ, bet, manuprāt, tas ir taspats, kas pēc peldes. anyway šitādā karstumā smagi viņiem, ūdens par ļaunu nenāks ;)

Link to comment
Share on other sites

Man vācu aitu suns... zin kā iedomajos vel pa to ka varētu izsutēt... tapat piemeram ka tu visu dienu vannā nogulētu. A šim kažoks slapjsh. Bet nu ok šitādā laikā ātrāk izžust.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir vācu kaukāzietis,bet vedu viņu uz vietējo ezeru.

Laukos vnm ejot uz aku,sunim arī uzleju ūdeni virsū lai atvēsinas. Tas jau nav nekāds i-dog tak.! :DD

Link to comment
Share on other sites

Mēs ar brālēniem savam vācu aitiniekam dzināmies pakaļ pa sētu ar šļūteni. šis bija tik laimīgs, ka beigās speciāli skrēja mums garām - atlika tik stāvēt uz vietas :)

Edited by ekopuika
Link to comment
Share on other sites

Nu ledainu ūdeni gan nevajadzetu... aj manējais kkāds mikstais... parasti peldās kā traks bet kad ar šļūteni laistu tā uzreiz aizmuk un ielien būdā. :D

Nebaidies, manam tas pats :D Peldas kā traks, ka tik ūdeni ieraudzīt, bet kā ar sļūteni tā šis prom :D

p.s varētu uztaisīt GIGN dzīvnieki kur visi liktu bildes ar saviem mājdzīvniekiem post-30726-0-17820200-1311356384_thumb.jpg

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Eh mans haskijs,vispār galus met,šitajā karstumā,bet vismaz labi,ka mājā ir normāls pagrabs,kur zvēram paslēpties un atpūsties!

P.s Pa purnu iedot,kakugalvām,kuri suņus(neskaitot sīkos sūdiņus un parodijsuņus) audzē dzīvokļos,pediņi!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...