Jump to content
GIGN Forum

Vai Tu Zini Kas Ir Minecraft ?, Mekleju Spelet Gribetajus


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

Vai tu zini kas ir minecraft ? Ja nezini ->

Iespējas ir bezgalīgas, būvē ko gribi dari ko gribi etc etc.. oriģināls maksā 20eur, bet ja gribi vienkārši pamēģināt paspēlēt singlā, vai arī onlainā tad te vari novilkt exe failu (tev ir jābūt atjaunotai javai!!!) minecraft.exe

how to ->

palaid ieraksti niku un ieķeksē force update, enter game, tālāk jau es domāju vis ir +/- pašsaprotams..

Esmu uzcepis serveri, pie konekcijas rakstam sctg.id.lv un joinojam, ja kāds, kas kaut ko saprot gribēs spēlēt varu iedot op`u ..

edit: links uz wikipediju http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

A kur tur īsti prikols? Vnk klučot un būvēt kaut ko nejēgā? Īsti nesaprotu kas tur interesants tajos 8 bitos.

Sākumā arī tā likās ,beigās nopirku un tagad diezgan daudz spēlēju,kā arī spēle tiek bieži updeitota ar jaunām fīčām tapēc ir interesanti.Single player iespējams nav tik interesanti jo nav iespējas padalīties ar savām celtnēm ar pārējiem.

nav jau arī prikols vienkārši šaut..

Edited by lil_nigga*
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad nedomāju, ka šāda spēle var būt daudzmaz prasīga.Tā kā neesmu mājās, nekas nesanāks, jo paprovējot uz šitā vecā sūda sapratu, ka nekas neies cauri.

Lai paietu 1 klucīti uz priekšu nācās gaidīt 5 sek. AMD Athlon XP 2500+ , 256mb RAM , ATI Radeon 9200. Man liekas, ka vaina varētu būt RAM'ā, izlabojiet ja kļūdos.

P.S - Varbūt ir jēga pavandīties pa skapaukšu un pameklēt vecos, liekos 256mb RAM'a?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...