Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


.iso
 Share

Recommended Posts

nu es jau biju uzlicis, bet nu pie discipliinas ir jaapierod... Mans pienaakums nebija zinaat tavu regjistreeto niku smile.gif

AAaaa, jaa "xg" nelieku, jo neesu dzirdeejis pietiekami labu paskaidrojumu... Uzskatu, ka tos, kas lamaajas, ir jaapalaizh atvaljinaajumaa uz kaadu laiku

p.s. Un cerams, ka visi admini atshkjir vienkaarshu "padiskuteeshanu"/pakjircinaashanu no brutaalas dirshanas

Link to comment
Share on other sites

Piemers varetu but es un kad ienak sheyn un ODB tad visp ir 18.gif) Kautgan mums vismaz ir bals luzums,un runajam taktikas kur labak ar m3 iet smile.gif nevis ienak kaukads siks kranins un meitenes balstinaa kauko bezsakara dirseleejas

Link to comment
Share on other sites

mosh kaadu piemeerinju smile.gif

jaa xg man arii starpcitu nodereetu! un taas fraazes vareetu buut shaadas - admi uzliec citu karti, nu luudzu, luudzu (taa aptuveni 10reizes peec kaartas) vai arii otris populaaraakais varinats - tajam dzhekam tak ir wh, ban vinju, nu admin tak ban vinju (kaut kas tamliidziigs )

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

tie pasi, ko piemineja uy un vel piemeeram! dzekini ar "veseligu domasanu"

njem vinju nosauj pec tam seko frazes a ti pro. davaj na lane. un pec vairaakiem briidinajumiem neaizveras! Man taa ir bijis simtiem reizu. Man nav pretenzijas pret vinju, lai jau speele. Kas tad man. Bet nu ja vienk. nevar atsuties ... un vel pec tam super tizlas fraazes metaa.

Bet var jau iztikt ar kick. nav tik nezeligi vajadziga komanda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...