Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

Bencik, dzeramnauda, kas mazāka par 10% no sākotnējās summas, var tikt uztverta par apvainojumu, vismaz saskaņā ar sabiedrībā vispārpieņemtajām publiskās apkalpojošās sfēras atlīdzināšanas normām! Tātad, ja par 3 Ls pamatsummu pārskaitīji Ls 3,03, tad tagad tu esi Kristai parādā vēl vismaz 27 santīmus, tas ir, ja viņa vēl PAPILDUS negrib no tevis kādu sāpju naudu par morālo kaitējumu. :thumbsup:

Un Krista, tā kā, ņemot vērā, ka jums ar benciku šajā jautājumā bija mutiska vienošanās, iesaku Tev vēl papildus piemērot viņam likumiskos soda procentus 0.5% dienā, saskaņā ar Civillikuma ceturtās daļas septīto apakšnodaļu. :thumbsup:

Balstoties uz kopigas pieklajibas normas 3 pantu, situacija, kad puse no maksatajiem vel maksajumus nav veikusi un tie, kas ir veikusi so proceduru, dzeramnauda veltijusi 0.0%, pec likuma panta 2 apaksnodalas persona, kas dzeramnauda veltijusi vairak kaa 0.0% tiek uzskatita par svetu un svarigu. Pec si fakta faram spriest, kas esmu veicis vienigo pareizo ricibu :thumbsup:

Buus jau labi :muahaha:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Man abi līdzbraucēji varētu iePMot savus kontakt tālruņus, lai nebūtu problēmas pēcāk ar savākšanos un aizbraukšanu ( DoubleT un 0.7lb ). Ja nu jums ir vēl kāds paziņa no Liepājas, kas būtu ar mieru braukt, tad droši varētu ņemt līdzi - jo vairāk mēs esam, jo lētāk par benzīnu sanāk mesties :)

Link to comment
Share on other sites

Man abi līdzbraucēji varētu iePMot savus kontakt tālruņus, lai nebūtu problēmas pēcāk ar savākšanos un aizbraukšanu ( DoubleT un 0.7lb ). Ja nu jums ir vēl kāds paziņa no Liepājas, kas būtu ar mieru braukt, tad droši varētu ņemt līdzi - jo vairāk mēs esam, jo lētāk par benzīnu sanāk mesties :)

Tu caur Kuldīgu nebrauc? aM` taču ir admins, un viņš ir no Kuldīgas. Lai viņš saņemas un brauc.
Link to comment
Share on other sites

Karoče, ir variants samesties šašlikam. Es ņemtu un uztaisītu, sagādātu, visu cepšanai nepieciešamo. Teiksim, pa 5Ls no cilvēka. Tad katram būtu pa kādiem 2kg. Nav uzspiesta lieta, bet, ja mēs savāktos vismaz 10 cilvēki, tad es to visu varētu noorganizēt.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karoče, ir variants samesties šašlikam. Es ņemtu un uztaisītu, sagādātu, visu cepšanai nepieciešamo. Teiksim, pa 5Ls no cilvēka. Tad katram būtu pa kādiem 2kg. Nav uzspiesta lieta, bet, ja mēs savāktos vismaz 10 cilvēki, tad es to visu varētu noorganizēt.

5 Ls?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Karoče, ir variants samesties šašlikam. Es ņemtu un uztaisītu, sagādātu, visu cepšanai nepieciešamo. Teiksim, pa 5Ls no cilvēka. Tad katram būtu pa kādiem 2kg. Nav uzspiesta lieta, bet, ja mēs savāktos vismaz 10 cilvēki, tad es to visu varētu noorganizēt.

Doma laba, bet nav tā ka pa traku 2kg uz cilvēka?

Man pietiktu ar 0.5-1kg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Uz šašliku var arī mani pieskaitīt, bet 2 KG tīras gaļas ( ja marinādi un piedevas neskaita līdzās ) es neapēstu, tas ir stabili.

Ja nu sadomā mesties tai gaļai, tad dod zināt kam jāiesūta vai jāatdod naudu.

Arī no ūdenspīpes es neatteikšos un būšu gatavs piemest tabakai, oglēm un šit...

Link to comment
Share on other sites

DominiX ūdenspīpes man 2 ir, bet mazās ar vienu šļauku, un man liekas, ka vienai bumbiņa nav.

karoče viena ūdenspīpe ir cērtama.

ogles kkādas ir. tabaka nav.

es labprāt paņemtu ko `pakurīt` bet kas ir ar mieru mesties?

par gaļu, poļubomu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nost no pasakuma.Nezinu, varbut ka jau kads vietejais ir pateicis, bet ja kadam ir interese tad 13 augusta ( sestdiena ) tiks riikots dragrace Talsu lidlauka. Kaut kur pa draugiem vajadzetu klist afishai, bet ta ka es neesmu draugiem.lv tad kadam bus jaieliek. Tad nu ja kads gribes kaut ko tadu ar iemegjinat nebus talu :D

Ja kaut kas nemainisies, vismaz pedejas zinjas bija tadas :)

Edited by h1tex
Link to comment
Share on other sites

Drags Talsu lidlauka varetu buut tiiri romatikai interesants pasakums, bet shovasarai autosporta pietiks, vajag iekapaat :lalala:

Par galu im in, bet mums ar 1ls sameshanu neiet, kur nu veel galai te sametisies, un pusei samest un pec tam katram sargaat savu kg vai ari vnk eest visiem maksaat pusei nav fana :meele:

Ja mees visi varetu apsolit samest 2ls galai uz vietas VISI Samuray varetu risket un nopirkt cik sanak tik sanak, bet tad mums jataisa kopigais solijums medniekam :axe:

Principa ideja vnk ja tuvako 24h laika, kads no braucejiem pasaka, kad gala nafig nav vajadziga var atmest ieceri, jo tapat visi eedis, vai nu visi maksaa vai nemaksaa neviens ;)

Link to comment
Share on other sites

Parasti Talsos pirmais pavasra drags ir tīri intresants,bet cik es esmu dzirdējis nekas īpaš jau tagad nebūs,atkal jāmīdās pa zāli un tādā garā..

Katrā ziņā ar gaļu ir tā,ka tie kas gribēs rīt var katrs priekš sevis paķert,man doma ir tāda,ka mēģināšu kādu grillu ar atvilkt..

Aaaa man tak tas katls un tas turētājs ar kkur jāiemet vēl..kkas jāsadomā <_<

Link to comment
Share on other sites

Par galu im in, bet mums ar 1ls sameshanu neiet, kur nu veel galai te sametisies, un pusei samest un pec tam katram sargaat savu kg vai ari vnk eest visiem maksaat pusei nav fana :meele:

ēdīs tie, kas būs maksājuši. stāvēšu un skatīšos, ja kāds nemaksājušais mēģinās grābstīties, ar mačeti, pirkstus nost!

h1tex, tu nebūsi?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...